Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

luciik
7. zář 2009

Kudre, to jsem dobře popletla 😀 😀 😀 😀

katrin111
7. zář 2009

taky se drz a pisni jak pridedes od kaji

katrin111
7. zář 2009

a klidne mu rekni o srazu at se dostavi.................. 😀 😀 😀 😀

bellka
7. zář 2009

Luci, Cien, každý večer si pohlaďte bříška a řekněte těm svým broučkům, že už teď je milujete nade všechno na světě a každé ranko, že jim věříte a společně to zvládnete🙂 všechno to uteče a až je budete držet v náručí, bude všechno trápení na světě, rázem zapomenuto🙂

bellka
7. zář 2009

Jejda, jsem to ale skleróza, psala mi Kaša, že kontrola v pořádku a 9. 9. v 11. 20 jede do Polanky a mohlo by být IUI🙂

katrin111
7. zář 2009

bell ti jsi napsala moc pekne 🙂

bellka
7. zář 2009

Katrinko, vždycky píšu podle toho, jak to cítím a jak to působí na mě a vím, že bych rázem na všechno zapomněla, držet v náručí ten uzlíček štěstí🙂

katrin111
7. zář 2009

to je pravda belli s miminkem v naruci clovek zapomene na ty vsechna trapeni a bolest

bellka
7. zář 2009

Jj, musí to být jako mávnutím kouzelného proutku🙂 no, ale pořád věřím, že se všechny dočkáme, jen někdo dřív a někdo později, ale dočkáme se🙂

radule82
7. zář 2009

Ahojte holky, tak už jsem konečně dorazila domů 🙂))

evcaa
7. zář 2009

ahoj holky zavolam teda zitrea do toho maxu a zajistim rezervaci danik mi tu ted zuzla rameno lechta to jak svina 😀 😀 😀 😀 😀 uz dve hodky nejedl ale jeste pocka aspon pul hodiny sem hnusna co ale on toho pak maol papa

j.cien
7. zář 2009

JJ Belinka to tak krasne napise a ja tu potom řvu jako stara želva 😀
Tak Kasi urco to magicke datum prinese uspech!!
Radulko ahoj,jak bylo v rachote 😉 ?Mne to docela uteklo 😉 ale uz lezis s Utrousem,dnes jsem si ten poledni dala sice se skluzem...ale snad to neva...

evcaa
7. zář 2009

ahoj radul luci krasne hcg a marti posli zase foto ja ti to predelam chci videt tytveš koleje
😀 😀 😀 😀

evcaa
7. zář 2009

jejeda jejda tem mi tu narika neplace ale nadava to asi neprtahnu 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
7. zář 2009

tak uz sosaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

evcaa
7. zář 2009

mam uplne ocintane tricko 😀 😀 😀

j.cien
7. zář 2009

ja chci taky mit oslintane trickoooooooooooo 🙂 🙂 🙂
Evicko mas mejlika 😉

radule82
7. zář 2009

já taky... jsem říkala sestře..., že až budu těhotná a bude mi nevolno, tak i zvracet budu s úsměvem 😀 😀 😀

j.cien
7. zář 2009

😀 Radulko presne tak 😀 😀 a chran Buh,jestli si nekdy postezuju na hemeroid ,na dychavicnost nebo na bliticko 😀 😀

evcaa
7. zář 2009

jj radul taky jsem to rikala po ET

evcaa
7. zář 2009

marti trocha mi to trvalo musela jsem prebalit maleho ale mas to tam a slusi ti to s tema kolejema 😀 😀 😀 😀

j.cien
7. zář 2009

Evicko dekuji moc 😉 ,jsi sikulka a ja tutan 😀

Holky honem koukat do albicka!Evicka mi dala nove foto:ksicht mit tests 😀 😀 😀

radule82
7. zář 2009

Holky, ohledně zdržení MS, myslíte, že mám spíše zajít ke svému gynekologovi nebo se mám objednat do Polanky raději?

radule82
7. zář 2009

jééé Cien, to jsi ty na té fotce? no to máš krásný vějíř před sebou 😉 😀 😀 😀

j.cien
7. zář 2009

jj,das ist mein gesicht 😀 😀 fotim to pres kamerku od skype 😉 a Evca z toho pak umi udelat fotku-to je sikulka!!
Radulko jestli mas dobreho gyndare,tak asi klidne tam...stejne ti pichne akorat tak agolutin...ale mozna ti bude chitit i udelat UZV...coz u gyn.neplatis a v Polance te zkasnou...

radule82
7. zář 2009

no právě jsem si taky říkala, že bych zašla ke svému 🙂 ale raději jsem pisla 🙂)))

j.cien
7. zář 2009

Myslim,ze tim nic nezkazis...ale zase Kaja je Kaja 😉 😀

radule82
7. zář 2009

já byla u Káji jen jednou 🙂))) jinak vždycky měla Holuba 🙂) ale můj gyndař je starší moc sympatický pán 🙂)) ještě chvíli počkám zda se nedostaví sama a když ne, tak každé úterý tam mají do °18 hod, tak to stíhám i po práci 🙂

radule82
7. zář 2009

Ted nevím, jestli už víme, na kolikátou je v sobotu domluvený srazík?

hnedoocka23
7. zář 2009

ahoj holky,přišla jsem kuknout jak dpadla j.cien..a vidím podle albíčka že na 1 s hvězdičkou 😵 😵 Tak teda moooc gratuluji at je na ko vše v pořádku a mega HCG 😉 🙂
Všem držím palečky at se brzy i Vám zadaří 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru