Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
12. zář 2009

No jo, teď tady bude zase mrtvo, protože kelišky jsou na srazíku. 😉 Tak si to pořádně užijte.

adrim
12. zář 2009

Asmeen můžeš mi prosím poradit? Já jsem tu fakt nová a vždy když najedu na ty stránky modrykonik,tak musím klikat na diskuzi Snažíme se a pak vyhledávat tuhle diskuzi. Jak to máte vy,nedá se to někde zadat do oblíbených ať to nemusím pořád tak hledat a najede mi rovnou stránka s posledními příspěvky? Díky 😵

asmeena
12. zář 2009

adrim: já chodím přes hlavní stránku je tam odkaz snažilky a hned mi najedou tyto stránky a musím vyhledat Kelišky z Fertimedu, většinou se pohybujeme na první stránce, ale pokud se kelišky flákají (třeba na srazíku 😀 tak se posuneme dokonce na druhou stránku) 😀

evcaa
12. zář 2009

Ahoj kocky tak zatim co vy jste jeste kecali tak my mame okoupano a jirka vlozil foto rikal ze jste sikulky no ale ja si tak neprijdu jsem oplacana jak prase 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a proto jsem pojezdila na orbitreku karin vrz vrz vrz 😀 😀 😀 😀 uf uf uf 😀 😀 😀 😀

evcaa
12. zář 2009

tak vidim ze vam ta cesta domu trva tak ja jdu koukat na bednu pacek zitra holky bylo mi s vami uzasne zitra bych si to klidne zopakla tak dobre mi bylo 😀 😀 😀 😀 😀 😉

beruska81
12. zář 2009

tak jsem skoukla fotky a jste holky koceny vsechny,jde videt,ze jste se bavily,kelisky asi jeste drbou,ja jdu taky koukat na telku,mejte se

kacza.b
12. zář 2009

tak ja uz jsem doma kelisky,bylo super!!!! a fotecky jsou uzasny 😉

a danielek je sladoucke krasne miminecko 😵

kacza.b
12. zář 2009

tak jsem uz spachala hygienu a jdu si lehnout a koukat na telku,tak preji dobou noc 😉

asmeena
12. zář 2009

holky moc vám to na fotečkách sluší. a kde máte rozinku?

asmeena
12. zář 2009

cien: určitě jsi těhulka, na těch fotečkách působíš úplně spokojeně a vypadáš, že jsi plná energie. Tak tfuj, tfuj na pondělní kontrolu.
katrin: taky jsi čupr těhu mamina - škoda, že z toho tvého bříška nejde vidět víc, ale moc ti to sluší
A holky všechny vypadáte báječně. 😉

radule82
12. zář 2009

Ahojte 🙂 tak už jsem tady taky... jen co jsem přišla, tak jsem se vrhla do vaření - dělám papriky v rajské a zítra tím pádem mám klíííídeček 🙂)

Asmee, rozinka nemohla nastartovat auto a když to holky zjistily, tak já už jsem byla v havířově, jinak byhc Rozinku vzala 🙂

A jsem moc ráda, že jsem vás poznala! 🙂 😉 😎 😀

asmeena
12. zář 2009

evi: a kdy jsi ještě stihla orbitrek, jsi dobrá takhle všechno zvládat. To můj den by musel mít tak 30 hodin, abych to taky tak zvládala a to nemám ještě žádné dítko a nestíhám nic.

asmeena
12. zář 2009

radul: ty jsi taky šílená, takhle na večer ještě vařit. Že se ti chce. To já bych zalezla do pelíšku a z něho bych vylezla až ráno.

radule82
12. zář 2009

jj to asi jo 🙂 ale vzhledem k tomu, že se se ještě do hajan nechystám, tak jsem se do toho pustila 🙂 a lepší jsou ty papriky, když jsou proležené do druhého dne 🙂

radule82
12. zář 2009

Asmee a tobě se už ulevilo?

asmeena
12. zář 2009

jo, už je mi lépe, jenom smrchtám. Tak snad to bude jenom lepší a lepší. 😉 Zítra se chystáme poprvé do toho našeho nového Globusu, tak doufám, že tam ty fronty vydržím.

asmeena
12. zář 2009

a nešly jste všechny zaráz domů?

bellka
12. zář 2009

Berušky, jdu poděkovat za úžasné odpoledne a večer a vůbec skvělý den, jste fakt skvělé holky, jedna vedle druhé, bylo to...no nemám slov a Daník je prostě miláček🙂 přeju dobrou nocku a krásné sníkyyy🙂

asmeena
12. zář 2009

bell: dobrou noc 😉

radule82
12. zář 2009

Asmee, byly jsme tam dneska. byl to mazec, připadlo mi, že tam jsou snad všichni z ostravy, ale nakoupit se dá 🙂))

asmeena
12. zář 2009

to jsem zvědavá, byli tam dnes naši a říkali, že lidí teda spousta, ale za dobré peníze nakoupili vše co se dalo.
Co tvé papriky, už se vaří?

radule82
12. zář 2009

jj ještě dvacetpět minut 🙂 jj já jsem nakoupila jen věci, které byli v akci za výhodnou cenu a nechali tam 1600 😅

asmeena
12. zář 2009

to se nedivím, taky si zítra raději vezmu plnou peněženku. 😀 A velkou nákupní tašku. 😀

radule82
12. zář 2009

nemusíš mít plnou peněženku, hlavně kreditní kartu 😀 jo a ty tašky doporučuji, protože mají mnohem menší tašky než co dávají v tescu, takže já měla tři vetší igelitky a drobnosti balila do těch jejich globus tašek 🙂

asmeena
12. zář 2009

já nesnáším, jak začnou u pokladny platit lidi kreditkama, když to neumí. Nejdřív neví co mají zmáčknout, pak hledají po peněžence svůj pin a v tu chvíli já pěním. A můžu říct, že já na to mám štěstí, stává se mi to hlavně, když chodím v polední pauze do Teska a potřebuji vše stihnout během 30 minut. 😠

asmeena
12. zář 2009

Jdu se umýt a spát. Dobrou a ať zítra chutná rajská a papriky. 😉

radule82
12. zář 2009

Tak to já jsem se musela dneska smát v tom Globusu... jak jsem viděla ty některé lidičky s naštvanými kxichty... jak se rozčilují, že je tu hodně lidí a tak.. 🙂 Co čekali??? 🙂)) Tak jsem si tak říkala, že do takového obchodáku musíš jit jedině s úsměvem na tváři a hlavně klídeček 🙂)) Ale věřím, že pokud tam vletíš jen o pauze nakoupit něco málo, tak to dokáže trošku zvednout krev v žilách 🙂))
A taky mě fascinuje, jak strašně některí vybírají pokladny, jen aby byly o dvě minutky dříve odbaveni 🙂))

radule82
12. zář 2009

Asmee dobrou 🙂 Já koukám na Novu na Válku světů 🙂

radule82
12. zář 2009

Tak já taky budu pro dnešek na koníkovi končit, takže dobrou všem 🙂)

asmeena
12. zář 2009

no já většinou chodím pro pár kousků (teda jen o polední pauze) a jdu k takové té pokladně pro 10 položek a vždy držím jazyk za zuby, abych něco hnusného neřekla těm co stojí u té stejné pokladny a mají plný vozík. 😠 Ale když jdu do takového obchodu, kde jsou zrovna akce a o víkendu, tak počítám s tím, že frontu budu stát-jsem zvědavá jak to tam mají nové.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru