Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
13. zář 2009

Jaký citát tam má Rozinka? Mě to na mobilu nejde zobrazit jako na PC, ale v práci si to všechno prohlídnu😉

evcaa
13. zář 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
holky kuk to je roztomile 🙂 🙂

evcaa
13. zář 2009

rodit je lidske ale plodnost je bozska 🙂 🙂

bellka
13. zář 2009

Jé, tak to je fakt pravdivé a krásné🙂 právě mi Pavlík sdělil, že dneska bude mladý beran v mrazáku, OMG!

evcaa
13. zář 2009

neeeeeeeeeeeeeeeeeee vy vrahouni a on to picha sam????

katrin111
13. zář 2009

ja uz obidkuju.....mam i vychlazenou jahodovou presnidavku to je mnamka

evcaa
13. zář 2009

jj ja uz sem po o 😀

katrin111
13. zář 2009

co jsi mela dobreho????????????

evcaa
13. zář 2009

smazene zampiony brambory

rona2
autor
13. zář 2009

Ahojky kelišky,tak včera to bylo super a jsem pro to brzo zopakovat. 😉
Jinak přichcípla nejsem ikdyž jsem se klepala zimou,ale co bych neudělala pro těhuli naši jednu. 😀 😀 😀
Rozinko a příště musíš dorazit,to víš,že jsme o tobě drbaly,nezapomenu na to "JESTLI JE TO ČERSTVÉ." 😀

katrin111
13. zář 2009

ahoj romi hlavne ze jsi ready a nejsi nachcipana................. 😀 😀 😀 😀 jak v praci???dobre???odpo si delame vylet do havirova 😀 😀 😀

bellka
13. zář 2009

Evi, jj, střílí je sám. Už jsme taky po obídku. Roni ahoj, to je fajn, že nejsi nachlazená🙂

evcaa
13. zář 2009

a ty se na to koukas ja bych nemohla bylo by mi ho lito a ani snist bych ho nemohla v tomhle sem debil

petra123
13. zář 2009

čauky holky tak dneska po obědě u nas je pouť ale nešli jsme se ani podívat nechtělo se nám a stejnak bude tam plno znamých s dětmi a my pořád nic tak aspon nebudu mít depku a zítra jdu na ten cukr a zeptám se jeli mi veznou i hormonalní profil zítra poslední den budu mít 5DC tak to doufám vyjde a měla bych vše budu volat do Polanky hned se objednám budu sice 12DC a chtěli mě vzít 10DC a to budu v sobotu no uvidíme co mi řeknou bud mě vezmou 9DC v pátek nebo 12DC v pondělí oni si vyberou sami začinam odednějška zase pít čajíky na ovulku a ted už to musí vyjít není možné ale trochu se bojím kontroly sté cysty holky nikdy jsem nic neměla tak sebojím jesli tam bude ale moc bych si přála aby tam nebyla a zmyzela s MS no uvidíme.

jinak srazík na pohodu??

bellka
13. zář 2009

Evi, to né, já jsem schovaná, úplně mimo, bo to nemůžu, OMG. A taky jsem dlouho to maso nejedla, ale už jsem se naučila. Petro ahoj, srazík byl úžasný.

evcaa
13. zář 2009

beli IP jj taky bych byla skovanaa musis pak neco uklizet jako ze po tom jak ho pavllik picne pac to bych taky nemohla a narika nejak to zvire nebo ne ja vim se ptam jak pitka co????

petra123
13. zář 2009

jééé příště jak to bude blíže dorazím taky pro mě havířov je daleko a nemam auto tak nic ale na jaře mi chce milovany koupit autíčko tak budu pojizdna tak dojedu kamkoliv 😀

bellka
13. zář 2009

Evi, jakmile jde na porážku zvíře, co má chlupy, tak tam vůbec nejsem. A nenaříká, neboj. Jinak se ptáš úplně normálně, protože když jsi to nikdy neviděla, tak to nemůžeš vědět.

evcaa
13. zář 2009

no to je dobre pac ja byla jednou na zabijacce prasatka a to uz rvalo od rana a pri tom aktu ani nemluvm jsem normos zvracela des ja mam barak ale nic nechovam pac ja jsem i slepice nechavala umrit na strari to jsu gazda co 😀 😀 😀 😀 😀

bellka
13. zář 2009

No, kdyby to bylo na mě, tak mám taky domov důchodců pro zvířátka😉 ale drůbež mi nevadí, tu lopnu i já, ale ty chlupáče, nee.

evcaa
13. zář 2009

tak to klobrc dolu ja bych na to nemela 😅 😅

radule82
13. zář 2009

Tak já jsem ted na dvě hodinky uplně vytuhla 😀 Kde je ta naše Cienka s tím překvpákem, ještě nás chce dlouhou trápit? 😀 😀 😀

evcaa
13. zář 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
holky kuk to je ta co potratila ty dvojcatka nekdy se mi zda az v 5 nebo 6 mesici bobek
jj radus by em zajimalo kam sli na ten obed dle doby kterou tady cekam tak lysa to jisti

radule82
13. zář 2009

Evi já mám třeba v práci kolegyni, loni v dubnu porodila v plánovaném termínu mimi, ale bylo taky mrtvé.... a před měsícem porodila zdravého krásného chlapečka 🙂))

radule82
13. zář 2009

Evcooooo, "Cienkovští" snad jeli přímo až do Las Vegas 😎 😀 😀 😀 😀

bellka
13. zář 2009

Že by se už jako manželata vrátili? Taky jsem zvědavá, jak opice😀

radule82
13. zář 2009

Tak Kelišky, já budu končit - jedem do ikei pro nějaké pitomůstky, pak se nakouknu do sport obchodu, jestli tam nemaj nějaké pěkné kalhoty za dobrou cenu a pak fičíme na zahradku za tchánovcema opejkat párky a podrbat 😀

radule82
13. zář 2009

Ale večír ještě nakuknu 😉 😀 😀 😀

j.cien
13. zář 2009

Baby jedny,se z vas picnu!!!!!Carodejnice,jezibaby,věštkyně jste!!!Jj,Petr me odvezl do Lomne a byli jsme na obede a ukazal mi prstynky a pristi tyden to domluvil,ze si rekneme ano 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 vsechno to zaridil ten tyden,co jsem pred ET byla u segry...ale jen my a 2svedci,rodina to jeste ani nevi,az potom.
To vy jste prvni babizny moje zlaete 🙂 🙂 🙂 stejne jste to uhadly,tak co budu zapirat 🙂 🙂 🙂

bellka
13. zář 2009

Já se poseru, OMG! Mám husí kůži a brečím jak malá holka. To je paráda, gratulujuuu, moc moc moc, Martinko moje zlatá🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru