Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
20. říj 2009

jj marti to uz je me posledni tehu treti bych asi nezvladla................je to fakt zatez to bych ale necekala u samika to bylo lehci..........kez by to prislo tak o 14dni drive.........zitra se mudry poptam na ty homeopata arnica montana ch 9 a koupim si je pry jsou dobre.....................ja si taky myslim ze dneska rozi pusti

j.cien
20. říj 2009

Tak budeme cihat na Rozinku 😉 ,jdu delat ten segedak!

princ
20. říj 2009

Já dneska budu vařit játru na cibulce s ryži, už jsme ji dlouho neměli tak si dáme do nosu 😀

katrin111
20. říj 2009

ja varim sunkofleky je to rychlovka 🙂

evcaa
20. říj 2009

ahoj holky
tak ja varim nic 😀 😀 😀 😀 😀 mam od vcerejska svickovou 😝
vitam novou tvar 😉
katrin me se to taky vleklo a ten posledni tyden uz jsem silela 😀 😀 😀 😀 jak uz sem se na danulu tesila
jinak dnes luxus noc do tri do sesti do deviti a ted chrupka zas ale ja debil jsem se budila jaktoze se nebudi nejsem cvok????

evcaa
20. říj 2009
rozi.nka
20. říj 2009

kelišky kde se flákáte když vás přišel pozdravit kelišáček??? 😕 😵 😵

evcaa
20. říj 2009

ahoj rozi a maty vitamer vas doma tak co jak je je ted musim s malym k dr ohledne hexy zatim pa

katrin111
20. říj 2009

ahoj slunicko rozinko to je dobre ze uz jste s matyskem doma.....ale stresuje me to 😉 pridej fotecky apopis nam porod chci se bat 😀 😀 😀 😀 😀 ahoj evicko

kacza.b
20. říj 2009

ahojky rozinko 😵 😵 😵 tak co matejicek,povidej prehanej,co to zlaticko male a co tatka byl s tebou u porodu?
ja te tak rada zase vidim maminko 😉

ahojky ostatni kelisky 🙂

katrin111
20. říj 2009

holky vite co si koupim ?????adventni cokoladovy kalendara az budu mit 24dni do porodu tak zacnu denne jednu cokoladku uzirat treba mi to rychleji ubehne 😀

kacza.b
20. říj 2009

jj katrin to je dobry a nebo strihej metr,ale cokoladka je lepsi,ale aby jsi ji nesnedla najednou to jsem delala jako mala ja 😀

katrin111
20. říj 2009

takze od soboty najedu naten adventak 😀

kacza.b
20. říj 2009

katrin a kdyz to bude drive tak je za odmenu snis najednou a pujdes rodit s pusou od cokolady 😀 😀 😀

kacza.b
20. říj 2009

nic jdu se oblikat a jdu do rachoty 😒 a to pocasi no nadhera 😠

katrin111
20. říj 2009

jj kaci 😀 😀 😀 😀 😀 tak se mej a ta ti to rychle utece paaaaaaaaaaaaaa 🙂

kacza.b
20. říj 2009

tobe to taky utece 😉 ted hodne odpocivej . a dneska si pust nejaky pekny film nebo pohadku at ti to odpoledne utece.

rozi.nka
20. říj 2009

holky moje zlaté vydržte, malý zrovna vyjímečně sám usnul 😅 tak se jdu rychle něčeho najíst a pak vám snad napíšu jaký byl porod 🙂
mooooooooooooooooc jste mi chyběly a děkuju za přání a pochvaly 😎
a foto taky dodám, nějaké kde je pořádně vidět ten můj čumáček 😵

kacza.b
20. říj 2009

je rozi a ja uz musim padit do prace tak ja si te prectu az prijdu 🙂

je to zas bude dneska drbarna to budu docitat nejmin hodinku 😀

tak zatim pa,pa uz vazne mizim

rozinko dej za me prckovi pusinku 😵

beruska81
20. říj 2009

ahoj kelišky tak jsem už dorazila od zubařky, strávila jsem na křesle hodinu, dala mi 3 injekce, ale vůbec to nebolelo a za 14 dní jdu znovu na ko.
rozinko a matýsku vítejte doma, už se těším na fotečky 🙂

sido
20. říj 2009

ahoj kelišky tak jsme doma vajec bylo 13 a OPU docela v poho akorát měbolelo břicho jak při silné ms 😝 nechali jsme všechny napíchnout a zítra budu volat kvůli zmrazení prvojáder a ve čtvrtek ko na 9:30 ale bohužel zase v OL no nic ale spát tam asi nebudem protože jsme byli doma za 40min a cesta po dálnici byla OK 😉

sido
20. říj 2009

ahoj rozinko a matýsku tak jak se máte už pěkně v klídečku doma ? 😉 🙂

beruska81
20. říj 2009

sido tak super úroda, držím paluchy 😉

j.cien
20. říj 2009

13jajec!!!!OMG!!!Sido,tak to bomba!!!To bude mimineeeeeeeeeeeeeeeeek 🙂 🙂 🙂 moc tfujkam,at se vsechny krasne oplodni 😉

Roziiiiiiiii je domaaaaaaaaaaaaaaa! 🙂 🙂 🙂 Vitam te maminko a mocinky gratuluji k synovi 🙂 !!!
VSECHNO NAPIS!!!JAKE TO BYLO!!!??a jak se citis,jak kojis,jake to jeeeeeeeeeee???????????????????????????????????

rozi.nka
20. říj 2009

holky máte Matesa v albu a já jdu na ten porod, snad to ještě dneska napíšu 😀

j.cien
20. říj 2009

Rozi je nádhernýýýýýýýýýýýýýý 🙂 !!!

rozi.nka
20. říj 2009

Takže jak jsme přijeli do vítkovic tak mě potěšili že mají stop stav, málem jsem odpadla. Ale že mě vyšetří a podle akutnosti se rozhodnou. Samo jsem byla jen na prst tak mi dali na výběr fifky, havířov nebo frýdek. No skákala jsem radostí, ale nejrozumnější byly ty fifejdy. Dneska za ně mimochodem moooc děkuju.
No, přijeli jsme na fifky, udělali mi monitor, což jsem myselal že oškrábu zdi ležet při kontra, ale vydržela jsem, pak mě dr vyšetřila a že ať se převleču a půjdu na pokoj čekat.
Ještě před tím se ptali na epi, nejdřív jsem nechtěla ale jak mi nastoupila kontra už jsem měla podepsaný papír s tím že teda jo 😀 herečka noo 😀
Na pokoji jsme byly čtyří plus každá doprovod, hekaly jsme tam sborově a asi po hodině si pro mě přišla sestra že mi dají epi. Tak jsem šli na porodní sál, tam mi ho píchli a bolest kráásně ustupovala 🙂 Ten píchanec jsem skoro necítila, jen jsem se bála ptž jsem se dost třepala a nešlo to zastavit.
To jsem dostala jen testovací dávku, a že jak bude ustupovat tak mi píchnou normal celou. Kontrakce zeslábly tak o půku, byla jsem spokojená a když se sestra ptala jestli už chci tu novou dávku tak statečně říkám néé. No za nějakých 10min začly kontra stoupat, tak říkám Kubovi ať najde tu sestru a že chci tu dávku, no sestra nikde 😕 už jsem myselal že odpadnu když přišla, píchla a bylo po bolesti. Holky měla jsem kontra 50 a bolelo to, s epi jsem necítila ani 120, úplně jsem čuměla na ten monitor když tam skákaly kontra a já nic. Takhle se to táhlo cca do 17:00, PA kukla na kolik jsem otevřená a říká no já nevěřím vlastním prstům, vy jste na osm cm otevřená 😀 a tak teda že už jen kousek a jdem na věc. Tak jsem se polohovala všelijak aby se malý rychleji vytlačil a to teprve začínaly bolesti. Tlačil se dobře, přes bolesti už jsem ani nevnímala, jen jsem dýchala s PA aby to méně bolelo a malému to šlo lépe. Pak už se šlo na věc, nějak extra si to nepamatuju, jen vím to dýchání, a tlačení. dvakrát jsem se pořádně nadechla, zatlačila a byl venku. Ani nevím že Kuba bračel, jen si vzpomínám jak řekli ať dám nahoru košili a nšeho pupíčka mi tam položili 🙂 Kuba šmikl šňůru, trochu fotek a šli se koupat 🙂 Mě zatím zašili, necítila jsem ani nástřih ani šití, jen jak tahala tu nit, takže porod perfektní a dr a pa nejlepší. Dokonce tam kvůli mě PA zůstala půl hoďky přes čas, jen aby mě mohla odrodit. No jedním slovem super. Po porodu dvě hoďky na lůžku, nic mě nebolelo a vlastně ani nebolí. Teprve teď se začíná ozývat šití, jinak naprosto v pořádku, dokonce se kámoška smála že vypadám jako bych si do porodky odskočila pro kafe 😀
Takže tak, už jsem zahltila určo celou stránku, snd je to dobře napsané a co jsem nenapsal to se musíte zeptat 😀

spasinka
20. říj 2009

Rozi, obrovská gratulace. Je to nádhera, brečím tu dojetím. Přeji vám všem, ať si v pohodě a ve zdraví užíváte jeden druhého 🙂

Všechny ostatní moc zdravím, občas vás čtu, ale nemám co psát...myslela jsem, že se dá smířit s tím, že děti mít nebudu...snažím se, nejde to. Aspoň zatím ne. Tak si teď užívám život, jak se dá 🙂

bellka
20. říj 2009

Berušky, moc vás všechny zdravím a jsem ráda, že je všechno v pořádku🙂 Rozinko, Tebe moc vítám doma, maminko a ještě jednou mocinky gratuluju k tomu nádhernému zázraku, který jste si přivezli domů, jsem si krásně pobulela, OMG.🙂 vůbec nestíhám, ale moc na vás myslím, snad jednou taky budu pěkně sedět doma a pupíčkovat🙂

schimi
20. říj 2009

rozi, gratuluju 😀 😀 .. Takový nějaký porod jsem měla taky.. Vlastně oba 😉 .. Ten druhý trval všeho všudy 3 hodiny 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru