Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
28. říj 2009

Kasi, taky mám ještě zbytk uzeného 🙂 tak si k tomu udělám asi těstoviny a dam tam vajíčko 🙂 a bude 😉 taky bych měla uklízet, ale nechce se mi 🙂))

beruska81
28. říj 2009

krásné sváteční ránko, já jsem dneska upekla buchtu a čekáme na mamku a segru, bude mi dneska barvit hlavu, taky k nám přijedou ty sestřenky a teta s dědou, takže bude dneska veselo.
Teď fičím za malým, rozhodl se nastříhat nové pexeso co měl v časopisu, tak jdu ať to celé nezničí. 🙂
cienko jsem moc ráda, že jsou miminuška v pořádku 😉
včera jsme byli na tom reji strašidel a byla jsem tam s kámoškou co má 14denní dvojčátka, páreček, to byli malinkatí bobečci, říkala, že jsou moc hodní,akorát je musí kojit co 2hodky i v noci

radule82
28. říj 2009

teda Katrin 🙂)))

katrin111
28. říj 2009

holky pridam za minutku fotku brucha a i samika dam do jeho alba tak mrknete bobek ma tam ucho jako mach pichl ho komar a dela jeste ke vsemu opicky

katrin111
28. říj 2009

je to tam 😀

bellka
28. říj 2009

Kuk😉 pěkný den vám všem přeju, berušky🙂

radule82
28. říj 2009

Ahooooooj Beliiiiiiii!!!!!!!!!!! 😀 Konečně jsme se tě dočkaly 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bellka
28. říj 2009

Ahoj Radulkooo🙂 jsem jak pytlem praštěná, spala jsem 3 a 1/2 hodinky a nemůžu se vyhrabat z pelíšku😉 mám vytažené maso - jehněčí zadní kýtu, tož musím najít nějaký recepis😉

rona2
autor
28. říj 2009

Hezký den kelišky.
Katrin tož to je pupík. 😀 Už aby prďolka byl venku ať se ti uleví. 😉
Cienko miminka měj 20.5. to totiž slavím taky. 😉

bellka
28. říj 2009

Ty brďo, Katrinkooo, to je ale pupíček😉 bobek Samík, doufám, že jste dali komárovi co proto😉

j.cien
28. říj 2009

Katrinko to je teda uctyhodny pupek 😉 🙂 🙂 jak si predstavim,ze budu mit 2x takovy...OMG 😀 😀 😀 a Samika nezapres 😉 je ti strasne podobny,frajer,to budes muset jednou ty baby poradne odhanet 😉

Holky nakone delam hribovou pol. a rybi prsty s kaší,to se moc nenadřu 😉

radule82
28. říj 2009

Katrinko, tak to je ale pupíček 😉 To se vůbec nedivím, že už chceš malého držet v náručí 😵 😵 😵

bellka
28. říj 2009

Martiii, ahoj, Ty dvojčátková těhuliii🙂 no nic, berušky, jdu vařiti, tož odcházím do...kuchyně😀

adrim
28. říj 2009

Ahojky holky, přeji všem hezký sváteční den,my jsme sice odpol. sami s malým,ale nějaký program určo vymyslíme. To mě mrzí,že jsem nevěděla o tom reji strašidel,to by se nám asi líbilo 😉 Cien gratuluji ke kontrole a ty jsi teprve 12.týden a už šel vidět pindík? To je brzy teda, u mě ještě o dost později nevěděli,za to pak už jsem měla fotky jen pindíka 🙂 Jo a můj malý je 19.4. - beran a stojí to za to 😀
Já dnes mám vařící den a to vyloženě,už jsem dělala brokolicovou polévku a kuřecí maso s rýží,ale zítra jedeme do Wisly v Polsku určitě to znáte je tam super aquapark i s rodičema a přijedem po obědě hladoví,tak budu vařit pro tolik lidí už dneska dopředu asi vepřo knedlo zelo a pak k tomu ještě nějaký zákusek. Vidím to,že začnu ted jak bude malý spát a zbytek večer jak bude zase spát.

j.cien
28. říj 2009

Ahojky,mne to take prekvapilo,ale dr.se sama zeptala,jestli chceme vedet pohlavi ..ze to co je mezi nozkama videt ,ze to neni pupecnik 😉 🙂 ,ale to vis,ze jiste to asi neni-tak brzo...Jj,znam jen 2lidi narozene v dubnu a bohuzel jeden z nich je tchyne a oboji je katastrofa 😠 ,ale treba to neni tim znamenim 😉 😀 😀 ,ale tim,ze mne nesnasi 😀 😀 Ale to je fuk,hlavne ,at jsou oba zdravi a jestli budou tvdrohlavi,tak stejne je budu milovat 🙂
Golembiewsi je supr,tak si to zitra paradne uzijte! 😉

daniaela115
28. říj 2009

Ahojky, jak tak vidím je to samé těhulkování. Všem moc držím palečky, ať je všechno o.k.
No sváteční odpoledne si budu pěkně užívat. Nejhorší když druhá polovička je někde pryč co Adrim? 😉

radule82
28. říj 2009

Adrim, tak to se teda máš co otáčet, dneska v kuchyni 😀 😉 😉

bellka
28. říj 2009

Martinko, to víš, že to budou Ti nejlepší broučci na světě, vždyť jsou Tvoji a Petrovi, tak ať jsou jakékoliv znamení, budou úžasní🙂 to my, jestli se podaří, budeme mít jistě čertíka😀 jo a nějak mi uniklo, jak se tvářila tchýně, že jste se vzali a co říká na dvojčátka, babička😀 adrim, máš se co otáčet, OMG.

adrim
28. říj 2009

no Cienko já právě jako počáteční snažilka jsem nechtěla jen Berana - byl to totiž můj šéf a to byla přesně jak píšeš katastrofa a pak jsem měla ještě tu čest pár lidí poznat - pokaždé ale chlapy,snad neznám ani jedinou "beranku" no a nakonec jsem byla ráda,že vůbec mimi čekám a bylo mi úplně jedno jaké znamení to bude 😀 Samozřejmě nejvíc záleží na výchově,ale pár rysů tam berani nezapřou 🙂
Jj Daniel my měli taťku doma dopoledne,dokonce mě nechal i vyspat,protože malý vstával v 6,ale už jel pracovat. A já se jdu teda otáčet 🙂

adrim
28. říj 2009

My do wisly jedem právě s tchánovci,ale mám štěstí a jsou fajn 😉 Holky je tu někdo kdo měří nebo měřil teplotu? Já beru clostík a jsem teprve pár dní po ms a pořád mám docela vysokou na moje poměry - 36.7,tak se bojím aby byla vůbec ovulka,když už ho beru a jdu na IUI - asi poslední tento rok.. Nebo to může být z clostilbegytu ta teplota vyšší? Jinak mi docela teplota vychází... 😖

j.cien
28. říj 2009

Jj,klidne berany 😉 ,jeste abych si vybirala...OMG..beru cokoliv!!! 😀 😀 😀
No Beliinko psala jsem,ze tychna mela asi 5minut spadlou celist a hrobove ticho..a pak rekla suse:tak to zas bude treba delat papucky 😝 😝 tak jsem ji dorazila : rekla jsem JO a ROVNOU DVOJE 😀 😀 😀

j.cien
28. říj 2009

Adrimko s teplotou ti ja neporadim...vzdala jsem mereni cca pred 6lety...ale tusim Asmeenka meri 😉

radule82
28. říj 2009

Cienko, to jsi ji rekla parádne!!!!!!!!!! 😀 😀

j.cien
28. říj 2009

Jj,je to mura,nesnasi mne a ja to prozivala a trapila se tim..ale po tech letech ,ted-uz je mi to jedno.Ona nemuze prezit,ze jsem ji "ukradla syna",to mi sama rekla..co na to rict-no comment,ona by ho chtela do smrti mit u sebe,aby ji obskakoval,chce o nem vse vedet,kazdy den,co dela,co jedl...Petr byl takovy Oidipek,ale uz ji taky prokoukl,tak jsem rada,ale ty prvni roky ..to bylo silene,denne jsme tam ""museli" chodit na veceri,sedeli jsme tam a ona komandovala,co a jak se bude delat,co budeme jist...no zly sen
Nastesti uz si zijeme svuj zivot!!!

radule82
28. říj 2009

Cienko, jeste že jses Peti nevzdala a tchýně se nezalekla... jak to líčíš... dokud člověk nazžije neuvěří, fakt! 😅

j.cien
28. říj 2009

JJ,to by bylo dlouhe storry 😀 ..ale uz me to fakt netrapi,co ja se kvuli te kozy nabrecela...OMG,ta baba mi vzala par let zivota!!ale uz ji nevenuji ani minutu,poslednich 5let tam chodim 1x za rok na hodinu a 1x za rok ji venuji telefonicke prani k narozeninam.Zni to asi hrozne,ale tak to je a nakonec je to pro mne jediny zpusob,jak s ni prezit 😉 A to ma Petr jeste povedenou sestricku 😉 ,cela maminka,resp.maminka na druhou 😀 😀 😀 a s tou uz 5let nemluvim vubec 😝

bellka
28. říj 2009

Aha, tak to mi, Marti, uniklo. Úplně si jí dovedu představit a nad hlavou bublina a v ní: OMG, tak teď už jsem nadobro v řiti, jak Baťa s dřevákamaaa😀 né, že by nebyla už dávno, ale teprve teď jí to asi docvaklo😉 adrim, je mi líto, s tím Ti neporadím.

adrim
28. říj 2009

Téda Cien tak to fakt nemáš jednoduché, bohužel všude kolem slyším jak to mají s tchyněma těžké,tak jsem vděčná za tu co mám... A já myslela,že spolu s mužem nejste nějak dlouho,když jsi psala,že jste nedávno měli teprv svatbu 🙂

daniaela115
28. říj 2009

No nejhořší druh člověka na světe je tchýně. Já jsem si s ní taky užila.

radule82
28. říj 2009

Bellli, "baťa s dřevakama" .... dost dobrý 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru