Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
18. dub 2009

ahoj kat a užij si pěkně zbytek soboty a ať se obídek povede.

asmeena
18. dub 2009

Ono bylo dobře i na druhém srazíku, že jsme aspoň poznaly nové tváře a super holky. 😉 A já už se nemůžu dočkat. Škoda, že jsme to nedaly na dřív.

rona2
autor
18. dub 2009

Jdu kouknout jestli mám nabitý foťáček a když tak ho hned strčím nabít.Fotečky musí být!!! 😀

asmeena
18. dub 2009

Já jdu hajat ať jsem odpočatá do růžova. 😉 Zatím se loučím a v Taurusu, pápá

rona2
autor
18. dub 2009

Posunulo se to kvůli Očky a stejně jí to nevyšlo,ale asi se nikdy nesejdeme úplně všechny,vždy něco někdo mít bude.Už to tak je. 😉

rona2
autor
18. dub 2009

Tak za nějakou hodinku,páááá. 🙂

katrin111
18. dub 2009

holky tak jsem vylezla ze zachoda.seru jak ...........volala jsem kacce a jde na srazik....tak jsem rada........se tesim.a ne ze brzo utecete domu..asmenko a spol........ 😀

katrin111
18. dub 2009

holky ja jdu taky pomyt nadobi,pak si lehnu a namaluju si trosku ksicht......... 😀

kacza.b
18. dub 2009

ahojky kelisky hlasim prichod 😀 dneska jsem mela frmol,tak koukam az ted. uz mi volala i katrin jestli jdu. jasne ze jdu,uz mam zaparkovaneho cerneho oře pred barakem 😀 snad to tam najdu,kdyz tak budu volat katrin,ale snad nejsem takove kakao,abych to nenasla 😅

tak pa,pa tesim se na vas 😎

rona2
autor
18. dub 2009

Holky to najdete,není to tak složité a jsem ráda,že sa Kacza ozvala a že jde! Už jsem měla strach,že nas bude ještě o jednu méně. 😉

rona2
autor
18. dub 2009

Katrin taky musím hodit nějaký obličej na ten ksicht. 😀

katrin111
18. dub 2009

holky tak nam to za par vypukne!!!!!ja ted netrpelive vyhlizim spasinku a cien........kazdou chvili me vyzvednou.......

hnedoocka23
18. dub 2009

AHOJ holky,zdravim z wroclavi 😉 jsem prezrana jak bravek..chlapi spi,ti uz to nedavaji..bzli jsme dneska nakupovat,koupila jsem si jen kabelu cernou,ale fakt moc peknou a penezenku cervenou..nic vic jsem nechctela,nakoupila jsem si haderky u nas..

tak nakonec vas je na sraziku malo,ale to neva,tesim se moc na fotecky 🙂
vracime se az zitra k veceru,nevim zda nakouknu,musim uklzet,doma je bordel ☹

beruska81
18. dub 2009

tak kelišky nám drbou na srazíku, se nedivím že tady nikdo není, když všechny stálice jsou v taurusu, holky určitě se dobře bavíte,těším se na fotečky
My jsme teď dorazili domů, vlastně kvůli mě, bolelo mě docela břicho, pomáhala jsem jim v hospodě a nějak mě to zmohlo, ale bylo fajn.

evcaa
18. dub 2009

ahoj milacci taky se uz moc tesim na fotecky a preji vam at si perfektne zaradite 😉 ja jdu zehlit tak paaaaa a nezapomente na foto uz se tesim 🙂

rozi.nka
18. dub 2009

holky pojďte už domů, jsem zvědavá na fotečky 😔 😵

beruska81
18. dub 2009

jo rozi mluvíš mi z duše, taky jsem docela zvědavá 😅

rozi.nka
18. dub 2009

beruš já jsem hlavně zvědavá na mimouška od katrin 😵

rozi.nka
18. dub 2009

a taky na kaczku tu jsem ještě neviděla 🙂

beruska81
18. dub 2009

héč já už jsem kaczku viděla 🙂
na katrin jsem taky zvědavá, ale kelišky drbou a drbou 😀 no jenom ať se holky baví 🙂
myslela jsem, že už tady některá bude a nic, tak to zkusím později 😉

rozi.nka
18. dub 2009

já jsem viděla kaczku jen tady na fotce ☹
ony nám to dělají naschvál kelišky jedny 😠 😀

asmeena
18. dub 2009

Ahoj holky, tak se hlásím ze srazíku. Bylo super, tak dobře jsem se už dlouho nezasmála. Byly jsme v Taurusu jen chvilku, daly jsme tam kávu a vodu (některé džusíky) a pak jsme přejeli do Futura do Mekáče - tak jsme vzpomínali na rozinku jak by se jí tam taky líbilo a rona jí vyfotila i to co jsme papaly. 😉

asmeena
18. dub 2009
asmeena
18. dub 2009

a nejenom my máme problémy, i dárci to mají těžké.
http://xman.idnes.cz/jak-jsem-byl-na-odberu-ve-...

asmeena
18. dub 2009

Kaczi: doufám, že jsi dobře dojela domů

Holky bylo úplně super, musíme co nejdřív zase naplánovat srazík a klidně i v Mekáči. 😉

spasinka
18. dub 2009

Ahoooj 🙂
Srázek byl opět a zase super, tak snad už se příště zmátoříte iosttaní a dorazíme ve větším počtu!!!!
Už jsem doma, dala jsem rychlou spršku, Synarel do nosu a už ležím s noťasem v posteli 🙂
Asmeen, ty články jsem četla ve čtvrtek přímo v novinách a čubrněla jsem, hlavně,jak píšou o těch 20ti letých dárcích, kterým doporučí si raději zamrazit ještě to málo co mají....

kacza.b
19. dub 2009

krasne ranko kelisky.

asmeen dorazila jsem v poradku 😉

srazik byl suprovy,jeste jsem se zdrzela u tchyne ,byli tam ti moji dva milackove tak jsem za nema hned sla a pak uz jsem na konika vecer nesla.

jak dlouho jste se jeste zdrzely u mekace???

kacza.b
19. dub 2009

kelisky kde jste??? vy zase vyspavate,ja uz mam uvareno 😀

tomas sel na ryby tak bych mela neco delat....ale moc se mi nechce.

asmeena
19. dub 2009

kaczi: rozpouštěly jsme to před půl desátou. Nějak jsme se rozkecaly a čas letěl a letěl.

spasi: no právě, že takový mlaďoši už mají problém se spermouškama. To je síla. A hlavně se mi líbilo, jak se poctivě vybírá dárce, aby byl přibližně stejný jako tvůj partner. Tak to bych opravdu chtěla vidět. To tam podával info někdo z Gyncentra.

asmeena
19. dub 2009

a kde máme ronu, aby nám přihodila fotečky?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru