Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
20. dub 2009

par hodin v meku a ja tam potkala plno karvinaku.....skoda ze jsem mela prujem tak jsem se osidila o šejka..........ale domu jsem koupila jeste 6 hambacu.....priste musim vic,bylo toho malo 😀 😀 😀 😀

katrin111
20. dub 2009

uz jsem se rozhodlaze varit dneska nebudu,necham to na zitra........manza si da holt studenou veceri........

beruska81
20. dub 2009

takže byla sranda,jo někdy s váma fakt musím jít, a nejlíp do meka 😉

katrin111
20. dub 2009

jj priste uz pujde i ocka tak muzes s ni.i kat by mohla s vama..............stopro to priste bude v meku...........

beruska81
20. dub 2009

no to by bylo fajn, kéž bych už taky příště byla těhu 🙂

katrin111
20. dub 2009

neboj budes...........kdy jdes na punkci?????

beruska81
20. dub 2009

zítra jedu na kontrolu, doktorka říkala, že pak ještě tak 3 dny píchat, pak 2 dny nic a potom OPU, tak uvidím.
Spasinka už by měla jít v pátek a to začala o den později stimulovat, všechno se dozvím asi zítra.
Ještě musím vypláznout 5000,-zálohu. 😒

katrin111
20. dub 2009

aha takze do konce tydnu bys to mela mit..........to je des ty prachy................

katrin111
20. dub 2009

stejne to je zajimave ze to mate skoro stejne od kdy si pichate a pritom kazda jiny termin...........

katrin111
20. dub 2009

ted nam prislo vyuctovani za vodu,cosi nam vraci tak uz mame na 4 kola kocarku 😀 😀 😀 😀

beruska81
20. dub 2009

no nevím spíš počítám tak v pondělí, ale uvidím.No oni mi o těch penězích nic neřekli, říkala mi to moje segra, že před OPU tam musíš dát zálohu, takže jsem na to připravená, ale když jsem se ptala posledně doktorky, tak říkala, nebojte se, všechno se včas dozvíte, to by mě zajímalo kdy mi to jako chtěla říct, asi den před OPU 😖

beruska81
20. dub 2009

já taky nevím jak to berou ti doktoři.
no tak aspoň máš na kolečka, nám mají teď vracet daně za malého, ale na finančáku mají čas, když máš platit ty tak to musí být hned a oni na to mají měsíc 🙂
budeš si kupovat nový kočárek?já chci nový,manža sice brble, že po malém je dobrý, ale já chci nový 🙂

katrin111
20. dub 2009

jj to mas pravdu!!!jj novy.mam jeste buginu po samovi ale tu necham na balkon..........vzdy rikam ze kocar je vizitka a musi vypadat..nejsem typ co by si koupil kocar z bazaru..............

katrin111
20. dub 2009

postylku mam po samikovi takze aspon neco i nejake oblecky a zbytek dokoupim............ale to az pozdeji....

beruska81
20. dub 2009

jo jsi můj člověk, já mám ráda moderní věci, kočárky jsou teď moc pěkné, já ten po malém taky nechám na zahradu, mám ještě trojkolku, když byl velký, tak ta je super, skoro nová, ještě před půl rokem se v ní vozil když jsme jeli na nějaký dlouhý výlet.
Postýlku mám taky a oblečků taky plno, některé malý ani neměl na sobě,ale už se těším jak budu nakupovat nové, ráda chodím do H M tam mají pěkné věcičky

katrin111
20. dub 2009

pokud to bude holka tak musim nakoupit veci pro holku protoze hodne veci mame v klucicich barvach..........ale to neva............loni jsem si koupila fusak protoze byl za dobre prachy...................mamka dela v tescu na textilu takze nakoupit vecicky asi hlavne tam...necham si je odlozene a az bude nejaky vyprodej tak si je vemu...........

luciana101
20. dub 2009

ahoj holky,tak jsem po dlouhe dobe tady vubec jsem nestihala ale ted mam tyden dovolenou tak jsi to vynahradim,to je krasny cist jak se bavite co mate na mimiska a co jsi koupite,snad se toho taky jednou dockam 🙂

beruska81
20. dub 2009

tak to máš super s mamkou, v tesku mají hodně pěkných věcí, taky jsem tam malému nakupovala věci, čekala jsem na výprodeje a pak kupovala za hubičku
no s těma věcma na holku, já mám taky spíš klučičí, ale já bych holčičku chtěla, pěkně jí parádit, no holka je holka, manža by nejraději chtěl dvojčátka a malý taky ten chce segru i bráchu 🙂

beruska81
20. dub 2009

jé ahoj luci 🙂 před chvíli odešla kat, ona je taky z oder, plánujem, že by za mnou přijela, tak to bys mohla taky, takový minisrazík 🙂

luciana101
20. dub 2009

ahoj berusko,no to by bylo fajn,snad ji tady nekdy stihnu a domluvili by jsme se. 🙂

beruska81
20. dub 2009

no až budu po ET tak se domluvíme a přijeli byste.

spasinka
20. dub 2009

Hezké odpoledne, Kelišky 🙂
Konečně jsem dojela z práce, ještě jsem se stavila nakoupit a už mám leháro, dokud se nevrátí drahý, to pak budu muset dělat večeři.
Beruš, ono asi záleží na tom, čím stimulujem, že já mám puregona Ty fostimon a já jsem i minule tak dobře reagovala, že jsem šla 8.den od začátku stimulace pureg. na OPU. Třeba se tam v pátek sejdem 🙂 Ještě to nemám jisté, ale Jaroš říkal, že to vidí na pátek.

beruska81
20. dub 2009

Spasi a na jaké to předoperační vyšetření musíš jít?

luciana101
20. dub 2009

drzim pesticky aby to vyslo i tobe spasinko 😉

beruska81
20. dub 2009

holky já se zatím loučím, jdu si udělat něco k večeři a koukat na ulici, večer je ošklivka poslední díl,tak už se těším, ještě si musím nachystat věci na zítřek ať nemusím ráno brzo vstávat.
Zítra dám vědět jak jsem dopadla 🙂

asmeena
20. dub 2009

beruš: tak odpočívej a zítra ať ti to dobře dopadne a dej potom vědět.

kacza.b
20. dub 2009

ahojky kelisky tak uz jsme doma,cesta byla dobra,Barča byla hodna ani se tam moc nevrtela jen kdyz ji obtezoval nejaky hmyz 😀

jdu koukat na ulici

spasinka
20. dub 2009

Beruš, jen krev a moč kvůli narkoze na OPU. Zítra držím palečky 😉
Kaczi, super, užily jste si hezké počasí.
jdu si udělat ještě slabé kafe, jsem nějak mimo 😖 😀

rona2
autor
20. dub 2009

Ahoj holky,celý den jsem venku.A teď dočítám.Asmen tam jak jsem parkovala není žádný zákaz a parkuju tam už dlouho.

rona2
autor
20. dub 2009

Jak se tady dorvu tak tu zase nikdo není. ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru