Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
21. dub 2009

rozi: tak to chce nožky nahoru a nic nedělat. 😉

rozi.nka
21. dub 2009

no to by bylo nejlepší ale pak bych nemohla být na pc ☹ takže do osmé jsem tu a pak mám padla, bude ordinace a očekávané leháro 😎 😉

asmeena
21. dub 2009

já po Ulici dodělám polívku a pak jdu hajat. 😉

rozi.nka
21. dub 2009

to já jsem si dala polívku na véču, kuřecí vývar mňam 🙂 a k tomu povidlové buchty co mi donesla tchýně do práce 😵 to bych mohla jíst pořád 😎

asmeena
21. dub 2009

ještě do vývárku zavařím nudličky a bude mniam

rozi.nka
21. dub 2009

takovou mám ráda 🙂 a teď jsem dostala chuť na polívku z uzeného s bramborem 😵 😵 😵

asmeena
21. dub 2009

holky loučím se, přeji pěkný večer a dobrou noc. 🙂

beruska81
21. dub 2009

asmeen ty teda vyvařuješ, nakoukla jsem tady o reklamě jenom, tak už jdu, dobrou

asmeena
22. dub 2009

Dobré ráno holky,

tak hlásím, že mrcha dorazila. Takže se objednám asi na příští týden do začátečníků na speening a začne se hubnout. Zkusím něco shodit a za rok zkusím své třetí IVF. Akorát mě štve, že už tam nebude Vodička. Beruš, jak si byla včera v Olmiku, zeptala si se na toho Vodičku?

princ
22. dub 2009

DObré ráno, moc mě to mrzí že se nepovedlo. Doufej že do třetice to vyjde. 😉

asmeena
22. dub 2009
asmeena
22. dub 2009

Kaczi, luciik : tak jsem obohatila konec tabulky. 😀

luciik
22. dub 2009

Ahoj Asmenko, my tě tam ale nechceme na konci tabulky 😖
Ale co, aspoň poznáš nový sport, ne 😉 Já jsem dnes rozbitá dost, ale v pět jdu zase jezdit 😝

asmeena
22. dub 2009

Já jsem koukala, že začátečníky tam mají jen v úterý v 18:00 tak se tam zkusím objednat na příští týden.

luciik
22. dub 2009

Jo, to bude fajn, uvidíš, že se ti to zalíbí 😉

asmeena
22. dub 2009

a myslíš, že po jedné jízdě v začátečnících, můžu potom i na jiné s pokročilýma?

luciik
22. dub 2009

já myslím, že klidně, na té začátečnické hodině, to všechno vysvětlí a pak už budeš vědět, jak si nastavit kolo a pojedeš si ve svém rytmu. tam nejde o to se zrušit, ale příjemně se odreagovat a až ti to půjde, tak si budeš více a více přidávat 🙂

kat77
22. dub 2009

Krásný den přeji všem keliškám 😉
Asmeenko je mi líto, že Ti to nevyšlo ☹ a tím, že se teď dáváš na sport, je jen dobře aspoň úplně vypneš. Taky chodím do cvičení na Bodystyling a je mi lépe 🙂 a s tím žehlením, klidně bych ti to vyžehlila, ale přece jen bydlíš dál 😀

spasinka
22. dub 2009

Přeji krásný sluníčkový den 😎
Dneska jedu za Kájou, tak jsem zvědavá, co mi poví, jestli platí ten pátek. Pak vám písnu.
Beruš, nevíš jak to je s tím Vodičkou? Bude tam ještě tento týden?

rozi.nka
22. dub 2009

krásný sluníčkový den 😎
Asmee je mi líto, že to zase nevyšlo ☹ myslím, že ta pauza ti prospěje a ani se nenadáš a mimi bude na cestě 😵
dneska se půjdu konečně ostříhat, jsem zarostlá jak lesní žena 😠 😀 a odpoledne jdeme na kontrolu tak snad bude vše ok 🙂

kat77
22. dub 2009

Spasinko ať to máš všecičko v pořádku a Rozinko ty taky 🙂

spasinka
22. dub 2009

Díky Kat 🙂
Rozi, určo bude všechno ok a těšíme se na další fotečku miniRozinky 🙂
Asmenko, to co psala Lucik, pauza Ti prospěje a ještě si zamilujseš spin 🙂 A naproti, kde děláš (tedy nevím přesně, kde děláš 🙂 ) v objektu OSTRAVIA TRADE bylo taky spinstudio 😉

j.cien
22. dub 2009

Krasne slunickove uterycko vsem Keliskam! 🙂

Asmee,to je skoda....no marne,je treba jit dal... 😉

katrin111
22. dub 2009

AHOJ HOLKY tak jsem dorazila z poradny,dle utz jsem o neco min tehu ted presne nevim ale mimis meri 2 cm takze kapanek povyrostl ale i tam se mi to zdalo ze je malinke,ale dr.me utesovala ze je vse v poho ze ho mozna spatne zmerila,ze byl schouleny nebo ze se zrovna hybal.ale srdicko mu krasne bije..............

katrin111
22. dub 2009

asmenko nesmutni,priste to vyjde!!!! 😉 😉 😉 ja uz jsem z tech velikosti magor jako kolik ma v danem tydnu merit mimco..........

spasinka
22. dub 2009

Ahojky 🙂
Hlásím návrat z Polanky, byla jsem objednaná na 11,15, přišla jsem na řadu asi 12,30, po mně měl Kája ještě jednu inseminaci a pak fičel, tak jsem ho viděla pak i v civilu, no seklo mu to 😎 Mám 6 krásných folíků a ještě 3 menší, ty možná dorostou, v pátek jedem tedy na OPU a pak se uvidí. Zdražili o 1000 ICSI, jinak se mi ty ceny zdály stejné. A už jsem úplně k.o., nejraději bych jela domů spát, ale ještě musím něco tady udělat.A ušetřila jsme jednu ampuli Pureonu, tak mi vrátili prašule, tak aspoň něco 😀

spasinka
22. dub 2009

jo a Vodička fakt končí, je tam do konce měsíce a o víkendu slouží Koutná, tu ještě neznám

spasinka
22. dub 2009

a kde zase vsechny jsteeeee??????????????????????????

spasinka
22. dub 2009
kat77
22. dub 2009

Ahojky...
Spasinko tak to je super, že je to v pořádku 😉
Dnes jsme byly s Luciankou na kafčo, tak jsme to všechno proklábosily jak se patří. Říkaly jsme, že ke konci května, bychom mohly udělat ten srazík v tom Klokočůvku na Švamlově mlýně a pak se projít na Maria skálu, co vy na to kelišky z OV? Udělat si takový výlet nějakou tu sobotu ke konci toho května? Je tam fakt krásně

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru