Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

beruska81
27. dub 2009

ok tak já už fakt jdu, až přijedeme domů tak dám vědět jak jsem dopadla 🙂

katrin111
27. dub 2009

ok berus drz se.............paaa

kacza.b
27. dub 2009

drz se berus odber nic neni je aby byly vajicka a pak se oplodnily a vyvijeli se jak maji a bylo s toho zdrave miminko a nebo dve 😉

hnedoocka23
27. dub 2009

berusko,držím moc moc palečky..at jsou vajíčka kvalitní a z toho pak krásná miminka 😵
holky,jsme nacpaná,a to jsem si dala jen trošku...asi mám zcvrklý žaludek,či co..

katrin111
27. dub 2009

jsem to rikala,ze ocka bude delat chute 😀 😀 😀 ja jsem taky nacpana lipo bonbonama 😀 😀 😀 😀

hnedoocka23
27. dub 2009

nedělám vám chutě,to bych si ani nedovolila jako 😀 já miluji želatinové bonbony....dobré na klouby,prý 😀

capenka
27. dub 2009

tak jo chlapa jsem připravila co nás čeká u Sobka,no mě kdyby chtěli dělat dělat hormonální profil tak tetička 🙂 mi dojela v proudu,ty vogo jsem napnutá jako kšanda

kacza.b
27. dub 2009

je zelatinove bombonky taky miluju 😝

kacza.b
27. dub 2009

nic kelisky loucim se dobrou noc,krasne sny a hezky zbytek vecera.

jsem zvedava kdy opravi toho konika 😠

katrin111
27. dub 2009

holky taky se loucim.samik uz je vykoupany ted to ceka me....pak se pujdu natahnout....capenko neboj to bude v poho 😉 ,mejte se kočky paaaaaaaa

asmeena
27. dub 2009

ahoj holky jdu vás dočíst.

hnedoocka23
27. dub 2009

holky,taky jdu k tv..na primě jde nový pořád 😉 pápá...

rona2
autor
27. dub 2009

Zrovna jsem vás dočetla a vy mizíte. 😠

asmeena
27. dub 2009

No snažila jsem se vás dočíst, ale zvládla jsem to jen tak velmi letmo.

Michi: to jsem ráda, že jsi v pořádku a máš pořád ještě šanci, hlavně, že to tak dobře dopadlo.

Spasi: co děláš mezi náma na konci tabulky? Šupajdi si někam výš. Jo a zítra jdu poprvé na ten spin, tak mi držte pěsti, ať pak budu moct vůbec dolézt domů.

rona2
autor
27. dub 2009

Asmen domu určitě dolezeš,ale druhý den asi nevylezeš. 😀

asmeena
27. dub 2009

Ladus: ve Fertimedu jsem podstoupila 9x IUI, 2xIVF a 1xKET. Před IVF mi dělali vždy druhý a třetí den hormonální profil, ze kterého hlavně zjišťovali FSH a podle toho mi doporučili stimulaci. Pokaždé jsem měla krátký protokol. U 1. IVF fostimon + merional a u 2.IVF puregon (ten doporučuji i když je dražší, tak jsem měla lepší vajíčka a bylo to na píchání pohodlnější a nebolestivé - ale né všechny holky s ním jsou spokojeny)
Jinak v průběhu stimulace se bere několikrát krev kvůli kontrole hormonů.

asmeena
27. dub 2009

No, tak to už se těším. A to chceme jet v pátek na Rešovské vodopády, tak doufám, že mě manžel nebude muset nosit. 😀 to by se trošku pronesl, i když svou dietkou jsem už shodila 1 kg. 😉 Ale po dnešním útoku na Mekáč (dala jsem si malý čokoládový šejk) a pak jsme byli v Ikey a tam jsem si dala dva párky v rohlíku. 😝

rona2
autor
27. dub 2009

Po spinu asi moc nezhubneš,ale postava bude pevnější.Já jsem se po tom cítila hodně dobře,nebyla jsem tak unavená,tož měla bych taky zase začnout.

rona2
autor
27. dub 2009

Asmenko kde jsou ty rešovské vodopády,já pořád něco vymýšlim kam o víkendech ať nesedíme doma.

asmeena
27. dub 2009

Já jsem dnes byla šíleně unavená, jsem si říkala, jestli budu tak unavená i zítra, tak tam usnu.

rona2
autor
27. dub 2009

Já myslím,že neusneš,ale doma asi rychle odpadneš a budeš spát jak mimino. 😉

asmeena
27. dub 2009

no, tak se aspoň jednou pořádně vyspím, jen kdybych nemusela každé ráno vstávat ve 4:30

asmeena
27. dub 2009

Pro dnešek se loučím a jdu do hajan. 😉 Dobrou.

rona2
autor
27. dub 2009

Dobrou noc a krásné sny a ať se ti zítra dobře cvičí. 😉

evcaa
27. dub 2009

Ahoj milacci moji berusko zitra tfuj tfuj tfuj at ti ty foliky dorostly a i kdyby ne tak i s tema dvouma se daji delat divy nam stacil jeden 😉 😉

a jinak holceny dnes jsme byli s Jirkou na predporodnim kursu ukakazovali jak masirovat maminu a jake jsou ulevove tchniky a jak hopsat na balone ve sprse a ucili nas dychat p¨ri kontrakci tak jak si to tak probiram pozpatku tak si uvedomuji ze se to fakt blizi a ze to neskutecne uteklo ty jo uz jsem 31tt uz jen 9 tydnu do terminu 😕 😕 😕 nic milanci jdu se natahnou mela jsem spatnou njoc furt me budil ten vitr mela jsem strach co rano najdu za spoust na zahrade ale nastesti v poho nic nebylo jen par vetvi suchych 😉 zitra za vama prijdu paaaaa 😉 🙂

ladus77
27. dub 2009

Ahoj holky, napiste mi prosiiiiim nekdo neco vic k tomu IVF. Zacina se vzdy 1DC nebo je to ruzne? Ja bych to totiz chtela nejak stihnout behem cervence/srpna a nevim jak to domluvit. No, porad teda doufam, ze treba nebude nutne, ale nevim, no... No a zacina se nejakym tim Synarelem a pak injekce a 14 den cyklu nebo tak nejak odber? Diky moc za odpovedi 🙂 😉

ladus77
27. dub 2009

Jo a jinak, ja vim ze jsou protokoly kratky a dlouhy a ze mi to urci podle hormonalniho profilu, spis by mne zajimalo jaky je v nich rozdil, kdy zacinaji (oba 1DC???) a tu delku??? A jake jsou rozdily v lecich??? No, proste co me asi tak ceka, at uz bude protokol jakykoliv. DIKY, DIKY.

spasinka
27. dub 2009

Ahoj, Ladus.
To je u každého asi jinak. Jak psala Asmee. Já jsem u 1.IVF začínala 2DC puregonem a stimulovala jsem jen 6 dní, 8.den jsem šla na OPU. Teď při 2.IVF jsem od 1DC začínala synarelem a od 9DC jsem měla k tomu ještě puregon 7 dní, ale zase menší dávku. Ale Asmee stimulovala puregonem, myslím, 11 dní. To Ti tady nikdo přesně nepoví, jak to bude u Tebe, musíš vydržet, co Ti řekne doktor 😉 Každopádně hodně štěstí!!

spasinka
27. dub 2009

Asmee, zítra na Tebe budu myslet, neboj, spin zvládneš a pokud se Ti zalíbí, krásně si zpevbíš tělo 😉
Beruško, držím palečky, ať je zítra pěkná a kvalitní úrodička!!
Dobrou noc, Kelišky 🙂

asmeena
28. dub 2009

spasi: když se mi zalíbí tak to bude fajn, akorát peněženka bude poněkud tenčí.

Ladus: nestresuj se, na všechno se poptej doktora, ten ti nejlépe řekne co za léky ti nasadí a kdy budeš mít termín IVF. Opravdu je to u každého jiné. Já třeba Synarel vůbec neměla. Je spousta léků, kterými se dá stimulovat a to musí určit lékař po domluvě s tebou.
Jenom na schválení IVF přes pojišťovnu se čeká měsíc, tak řekni co nejdřív doktorovi, že chceš jít na IVF, ať to potom na ten svůj termín stihneš.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru