Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

beruska81
29. dub 2009

to já se bojím při každé návštěvě, že budu mít málo peněz a vypadat jak idiot, naštěstí se to nikdy nestalo. Verlis oni ti to řeknou všechno dopředu, záleží čim budeš stimulovat.

verlis
29. dub 2009

No prave ze asi nereknou ☹ ptala jsem se sestry at nejsme za idioty a ona no ja nevim a ja rikam tak cca 2 - 3 tis??? a ona nooo asijo 😠 tak to je domluva fakt ☹

beruska81
29. dub 2009

a čím budeš stimulovat, já jsem stimulovala fostimonem a doplácela jsem až na třetí kontrole, jinak jsem platila jenom 60,-poplatek a kolem 200,-za synarel

spasinka
29. dub 2009

Hlavně pozitivní myšlení 😀 a víš jak: prachy budou - my nebudem 😉
Verlis, pokud budeš mít dlouhý protokol se Synarelem, tak Ti dají teď jen ten spray a ten se ve Fertimedu doplácí asi 160,- kč. I když dle pojišťovnyje doplatek 0,-!!!!! Zkus je poškádlit 😉 Injekce Ti dají až při další kontrole a záleží co budeš mít, dají Ti vždy na 5 dní (Puregon stojí 1076,-, takže něco kolem 5.000,-)

beruska81
29. dub 2009

jo spasi, prachy budou,jenom ať vím ať nejsem za idiota, nerada vozím víc peněz než musím, hrozí u mě riziko, že je všechny utratím 😀

spasinka
29. dub 2009

A tohle je můj 600 příspěvek, takový pěkný kulaťoučký a první, co jsem neprošvihla 😀
Přeji všem Keliškám čekatelkám, ať už se všechny brzy dočkáme a chováme ty svoje vymodlené děti v náruči 🙂
Keliškám těhulkám přeji to samé a hlavně ať jsou jejich miminka v pořádku, zdravá a šťastná, stejně jako jejich mámy 🙂

verlis
29. dub 2009

No teeeeda 5 litru jo? hmmm tak to bude paradka teda 😠 A to nam rikali ze celkem max. 15 - 17 tis, tak kdyz tohle uz 5000 tak nam zbyva uz jen 10 - 12 tis 😀 😀 😀 to jsem zvedava jestli za tuhle "almuznu" neco oplodnime 😀 😀 😀

spasinka
29. dub 2009

Jo, Beruš, tak jsem dopadla na KO v Polance, ještě jsem dokupovala jeden puregon a měla jsem jen tisícovku a to jsme měla platit ještě 60,-....tak mi to sestřička napsala jako dluh a stejně jsem příště ten Puregon vracela 🙂

spasinka
29. dub 2009

Verlis, nás stálo 1.IVF cca 20.000 😉

katrin111
29. dub 2009

spasi to jsi napsala moc hezky 🙂

beruska81
29. dub 2009

spasi moc pěkně jsi to napsala 🙂

beruska81
29. dub 2009

holky tak my tam zůstanem asi oba pokud to bude možné a ráno pojedeme domů, manžel mi mezitím skočí do meka pro nějakou dobrotku 🙂

verlis
29. dub 2009

20 litru jo? kurna holky, to neni mozny prece, to jsou palby jako prase, fakt a kdyz vidim kolem sebe ty nase spoluobcany, co rodi decka kazdych 9 mesicu, je mi z toho blbe a my za to platime takovy prachy sakra 😠

j.cien
29. dub 2009

Ahojky Kelisky,zase jste drbaly,jdu docitat 😉

hnedoocka23
29. dub 2009

ahoj holky,na pondělí jsem objednaná do polanky a proberu to s dr.
když jsem byla po IVF,chtěl,abych šla na IVF,já nechtěla a řekla jsem mu,že zkusím 6pokusů IUI...tak asi nebude jiného zbytí...

hnedoocka23
29. dub 2009

jdu se připravit do práce...mějte se..pá hezký den přeji 🙂

spasinka
29. dub 2009

Díky holky 🙂 Mám tady asi nejmíň příspěvků, nevím kde se cáráte po jiných diskuzích, nevěrnice jedny 😠 😀 😀 😀
Očko, to je dobře, na všechno se vyptej!!!
Marti, ahooooj! Platí dnešek?

beruska81
29. dub 2009

jenom jsem tu nakoukla a nic moc se tady neděje, já jsem dneska trochu uklidila,manžel vysál, ať pak nemusím nic dělat. Teď jdeme ven, Marek bude sekat trávu a já budu s malým dělat bábovičky na písku, odpo nebo k večeru nakouknu 🙂

kat77
29. dub 2009

Ahojky holky...

berus to je super, jsem ti to včera psala, že to musí vyjíííít🙂

beruska81
29. dub 2009

kačko díky, moc si toho vážím, té vaší podpory, jenom jsem přišla dovnitř pro výkresy a pastelky a budeme venku s malým kreslit 🙂
tak pá

kat77
29. dub 2009

pa, taky musím jet do města

j.cien
29. dub 2009

Berusko moc drzim palce,at se embryjko dale vyviji a at mas uspesny ET !

Spasi plati to !!!Tesim se,ze pokecame.

spasinka
29. dub 2009

super, taky se těším 🙂

katrin111
29. dub 2009

tady je zas mrtvo baby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠

spasinka
29. dub 2009

no jo, venku je hezky 😎

katrin111
29. dub 2009

to jo.........

katrin111
29. dub 2009

pisu jen tak,at jsme prvni v kolonce 😀 😀 😀 😀

beruska81
29. dub 2009

katrin ty perlíš 😀 😀 😀

spasinka
29. dub 2009

Katrin, běžím Ti na pomoc 😀 😀 😀

katrin111
29. dub 2009

ja vim beruš 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru