Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
12. kvě 2009

červenec je celý v polance zavřený..olmík funguje...a v polance co tak vím,mají vše hotové na ivfko i laboratoř,ale prostě nejsou lidi....doktoři,laboranti,sestry... 😒 což je naprd!!!!

hnedoocka23
12. kvě 2009

myslela jsem,že další ivf podstoupím už tam kdyžtak...a houby...

sido
12. kvě 2009

a vy jste neměli mrazáčky?

hnedoocka23
12. kvě 2009

nene,já měla jen 3 vajíčka z 10 folíků,měla jsem předčasnou ovulaci a některé vajíčka se uvolnily předčasně bohužel..uškodila mi cesta 😠 a proto tedkom tam budu dvě noci...prostě od poslední injedkce....

sido
12. kvě 2009

a už víš kolik tě to asi bude stát?

sido
12. kvě 2009

to se budou muset v práci bez tebe obejít v červnu nebo plánuješ že budeš normálně chodit do práce?

hnedoocka23
12. kvě 2009

to netuším...uvidíme,jak na tom budou spermie a bud zvolíme icsi nebo ne...minule nás to stálo kolem 13tisíc myslím..

hnedoocka23
12. kvě 2009

ne,od stimulky jdu na nemocenskou až do doby než zjistím jestli jsem...jestli ano,zůstávám dál..

sido
12. kvě 2009

no já už jsem pustila místo na place a šla jsem do kuchyně ať nedělám dvanáctky tak chodím jenom přes obědy 😒 to víš penízky šly dolů 😠 ale věřím že to za to stojí a 😎

hnedoocka23
12. kvě 2009

pokud mi to nevyjde budu dále na place...

sido
12. kvě 2009

a ty tam jsi zaměstnaná? já si myslela že tam děláš jenom brigádu

hnedoocka23
12. kvě 2009

nene,já jsem stále zaměstnanec....

hnedoocka23
12. kvě 2009

sido,loučím se..jdu do vany a do postele...měj se hezky,pápá....všem

sido
12. kvě 2009

ahoj taky jdu spát 😉

verca777
13. kvě 2009

dobre rano holky,a ahoj sido..tak jak čtu ses rozhodla pro ivf...a jak tak čtu tak každeho to stoji,,jinak,, 🙂

j.cien
13. kvě 2009

Dobre rano !
Holky jsem KO,vcera jsem sla k sousedce jen neco podat...a tak jsem se tam zasekla,stahli jsme ve 2 celou petku vina...domu jsem dorazila 1.30 a mam ozrala jsem jeste ted 😀 😀 😀 samo jsme kecaly hlavne o IVF,ona ma po 6 pokusech a nic....

MS stale nikde....to mne stve... jinak bychom Ocko mohly stimulovat spolu 😉 ,ale takto mi uteces....

verca777
13. kvě 2009

ahoj marto,takže opička ještě na zadech vykukuje..znaš to po ranu dame mokrou hadru na tlamu 😀 😀 😀
ale je to zdrave na rozšíření cev 😀

j.cien
13. kvě 2009

😀 😀 😀 Verco tak nejak se citim...ja piti moc nesnesu,tak me to dost zlomilo... a za 15min jdu dobredu,bojovat s pacosama.... 😠 tak si jeste musim namalovat nejaky oblicej na ten bledy ksicht 😀

hnedoocka23
13. kvě 2009

ahoj holky... 🙂 j.cien..ale já mám dostat mensky kolem 28..tak ty na mě počkej 😉 pak bychom mohli i spolu ležet 😀 budeš mít krátky protokol?

hnedoocka23
13. kvě 2009

holky,z té antikoncepce jako špiním 😠 ale je to tam psané..prý si toho nemám všímat,tělo není zvyklé...tak jsem zvědavá,jestli to dostanu tak jak mám 😀

hnedoocka23
13. kvě 2009

jdu vysát,vytřít...a pak dám kafčo na balkoně..musím se pokochat kytičkama,jak mi krásně rostou....pápá

j.cien
13. kvě 2009

Ocko ja budu stimulovat az v cervnu...ted bych mela mit jeste kvetnovou MS...stale nic
Po IUI jsem uz dost dlouho /15.4!/ a test je snehobily...

j.cien
13. kvě 2009

Mne rikal Kajik,ze tentokrat antiko brat nebudu...divne,ze?
A chce mi dat kratky protokol Synare,Puregon.....no kdo vi,co mi jeste do te doby vymysli....mam pocit,ze dostavam pokazde jine informace a cele je to moje "stimulovani" nejake divne

hnedoocka23
13. kvě 2009

když jsem měla krátký protokol,synarel jsem neměla ale... 😲 nechápu..myslela jsem,že se dává jen u dlouhého..
já si vezmu fostimon,reagovala jsem na něj docela dobře a nebudu jim platit za léky..ve fakultce neplatíš za puregon nic a ve fertasu okolo 10tisíc... 😠

j.cien
13. kvě 2009

Ocko take chci Fostimon,ale Kajika to minule pekne vytocilo....
A tomu Synarelu nerozumim vubec!!!Ale mela jsem z neho dojem,jakoze kdyz uz jsem ho dostala a mam ho,tak ho teda pouzijeme....no DIVNE!!
Hodne jsem ted cetla diskuse FN a skoro lituji,ze jsem nesla z Gyncentra tam...

hnedoocka23
13. kvě 2009

to je snad tvoje věc,čím chceš stimulovat...já jdu do fostimonu a může být nasraný jak chce

beruska81
13. kvě 2009

nazdárek kelišky, teda vás dočíst je hrůza, jsem u našich, net nám pořád nejde ☹ Kat vám psala, že jsem si dělala test a nic, no další zkusím v neděli jestli nepříjde mrcha, moc se toho bojím, ale zatím nešpiním.
Nieri je mi to líto, myslela jsem, že když ti dali dvě tak se aspoň jedno udrží, držím palce do dalších pokusů. Já na krev nepůjdu, jedu v pondělí do Olomouce tak uvidím co tam.
Holčičky mějte se, děkuju za podporu, mám vás ráda 🙂 🙂 🙂

j.cien
13. kvě 2009

Berus ahoj!To je fajn,ze zatim nespinis a moc tu budu drzet palce,at je to tam!!!
Ja bych nevydrzela tak dlouho a zase bych uz testila.... 😀

hnedoocka23
13. kvě 2009

ahoj beruško...držím moc moc palečky... 🙂

j.cien
13. kvě 2009

Ocko a budes mit zase kratky protokol?KOlik dnu jsi minule pichala?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru