Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
4. črc 2009

Martťo a Reni je super,že už jste spolu,a jste tu jeden pro druhého,a nebojte jednou se ten zázrak povede. 🙂 😎 😀 Krásný víkend Peťka

kasa
4. črc 2009

Teda Evi vy nás napínáte,ale neboj už to bude brzy a zvládnete to,budou Vám přece držet Pěstičky všechny kelišky a jeden kelišák. 🙂 😎 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 pa pa

evcaa
4. črc 2009

mam strach kaso priznam se 😨

rona2
autor
4. črc 2009

Ahoj holky,konečně nám svítí sluníčko tak budu makat v té promáčené zahradě.
Evi ničeho se neboj,já jsem taky rodila malé telátko a dá se to vydržet.Raději půjdu znova rodit než jít k zubaři,toho se teda bojím víc.A to jsem rodila 12 hodin. 😉

evcaa
4. črc 2009

roni dekuji za podporu moc si toho vazim holky moje jste jednicky 🙂 😉

evcaa
4. črc 2009

dnes prijdou rocice oboje tak si opecem parka dnes uz se neobjevim tak paaaaa

kasa
4. črc 2009

Taky se loučím odjíždím s mamčou do Orlové k tetě.Tak pa večer se ještě ozvu 😎 😀 🙂

kat77
4. črc 2009

zdravím vás holky a přeji nádherný den...

kat77
4. črc 2009

Evi myslím na Tebe, už ať je Daník na světě a ty se cítíš lépe 😉

kat77
4. črc 2009

Holky a srazík dělat nebudete? 😉

beruska81
4. črc 2009

ahoj holky, jdu zase jenom na skok, pročítám vás, ale nemám moc času psát, jsme zase u našich, dneska tu máme plno dětí z rodiny a rochníme se v bazénu.
Evi držím palečky, zvládneš to, zvládla jsem to taky.

rona2
autor
4. črc 2009

Hezký večer taky jsem byla dnes koupit bazén a jak bylo málo vody tak jsem tam vlezla,ale už je skoro plný a do té ledovky bych nevlazla,ale malý ten se tam rochnil.

kasa
4. črc 2009

Ahojki,tak já jsem před chviličkou přijela teprve od tety,trošku jsme to protáhli,bylo krásně,tak jsme taky seděli na zahradě,naši ti se i koupali,já jsem nemohla,neboť mě navštívila zase ta mrcha,takže zázrak nebude,zítra musím volat do Olomouce a nevím buď asi v pondělí nebo úterý pojedu na tu hydrolaparku.Tak uvidíme co zjistí.
Romi tak jsme jeli kolem Vás,jeli jsme 23,kolem Káňu.Tak jsem říkala,že to už musím domluvit a to kafčo podniknout. 🙂 .Tak se zatím mějte krásně,hezký večer a dobrou noc.Peťka 😔

kasa
4. črc 2009

Eviku neboj ty i Daneček to spolu zvládnete.A brzy ho budeš mít už v náruči. 🙂

kasa
5. črc 2009

Ahojki tak jsem právě volala do Olomouce,abych se objednala na hydrolaparoskopii,a asi jsem to špatně pochopila ,když mi říkal ,že musím zavolat hned 1 den cyklu,a že se to dělá asi 3 den cyklu,tak jsem si naplánovala tu dovču a byla jsem ráda,že aspoň až budeme 11.7. odjíždět na dovolenou tak ,že už budu vědět na čem jsem,no a řekla mi ,že se to dělá až tedy po menstruaci a že mám přijet 13.7.,ale my jedeme 11.7.na dovču tak to budu muset odložit zase o měsíc tak jsem z toho v celku smutná ,protože už jsem to chtěla mít za sebou.A tak musím zase čekat. ☹ .No nic tak musím vydržet ještě měsíc nejistoty.Ale aspoň už bude v provozu Polanka a nebudu muset jet možná až do Olomouce. 🙂 .
Jinak krásný den všem.

katrin111
5. črc 2009

preji krasny den holky kaso a nebyla by lepsi klasicka laparka nez ta hydro?????

kasa
5. črc 2009

Ahojki Katrin,nevím to mi řekl jak Sobek tak v Olomouci ,že musím podstoupit tu hydrolaparoskopii,že tam něco je a tak to zjistí,nevím já jsem kromě ultrazvuku na kterém to zjistil nebyla na žádném vyšetření,tak mě teď každopádně mrzí ,že musím čekat další měsíc ,abych se dověděla kde je problém.Měla jsem už všechno zařízené ,v práci zařízenou dovču,no nic musím ji zrušit aby mi zůstala na srpen ,doufám,že už potom do toho nic nevleze. ☹ .Je to horší,než když člověk ví na čem je,navíc mě strašili s dřívějším přechodem,který máme v rodině,a mohla bych ho zdědit.Tak i proto bych byla ráda,kdybych už něco věděla. ☹ .tak pa peťka

kasa
5. črc 2009

Co dneska všichni podnikáte.

hnedoocka23
5. črc 2009

ahoj všem,krásnou neděli přeji...
testík je ukázkový 🙂 máme strašnou radost...po 13hod jedeme ještě na oběd,celá rodinka,jsme zváni na obídek.. a ted čekám na mamču,vrátila se v noci z dovolené 🙂 hezký den všem,večer nakouknu.......

kasa
5. črc 2009

Očko to je super,už se těším taky až budu vědět na čem jsem a budu moci něco podnikat.Včera jak jsme byli u mamčiné sestřenice a držela jsem v náručí 8 měsíční Natálku ,tak mi bylo trošku smutno,při pomyšlení kdoví kdy se nám zadaří,a budeme mít taky aspoň 1 prďolku doma taky. ☹

kasa
5. črc 2009

Tak co dneska podnikáte?

j.cien
5. črc 2009

Ahojky,rychle jsem vas docetla a preji vsem krasnou nedeli 🙂

Ocko je to nadhera,ze vse pokracuje krasne,jak ma 🙂 moc velka radooooost! 😀

Nas preve ted vyhnal destik od bazenu,za chvili jedeme stejne na obed...jeste se chystam povesit pradlo,ale teda nevim kam to povesim 😒 😝 no snad je to jen prehanka 😉

evcaa
5. črc 2009

ahooooooj holky ted jsem tu mela kamaradku ze spanelska tak ji upne zamrazilo jake mame brisko nevideli jsme se rok ale co me poteslo tak bylo to ze rikala ze nevypadam na to ze jsem pribrala 20 kilo tak to me potesilo rikal ze mam jen to bricho 😀 😀 😀 jinak mam nejaky vytok tak uz se mozna neco chysta no uvidime dnes prijdou zase oboje rodice a budem zase pect parky mnam 😉 😉

evcaa
5. črc 2009

ocicko je to bomby ze to pokracuje tak jak ma jsem statna za tebe 😉 😉 😉

marti ja si myslim ze to byla jen prehanka a pradelko ti uschne i venku co???

katrin111
5. črc 2009

kasi me taky doporucovali bud laparku nebo tu hydro ale ja se rozhodla pro klasickou laparku,protoze stejne kdyz ti neco najdou pri te hydrolaparce tak musis podstoupit potom klasickou laparku..........ocko super jsi dalsi tehulka..........mam radost holky ze se to tady konecne rozrusta!!!!!!!konecne se na nasi diskusi usmalo stestiiiiiiiiii,tedka jdu trosku luxovat 😠 no fakt se mi chce.......

hnedoocka23
5. črc 2009

holky,právě se chystáme na oběd..a já začala lehce špinit,jsem zvědavá,co z toho bude...... 😒

kasa
5. črc 2009

Evi tak to už bude co nevidět,nepraskla ti to už plodovka?Budu na tebe myslet. 🙂
Katrin nevím budu muset asi počkat ,a zeptat se na to,protože o klasické laparoskopii vůbec nemluvili,řekli mi automaticky oba dva hydrolaparoskopii,no budu doufat,že ten měsíc rychle uteče a něco se konečně dovím.
Mám trošku strach,mívám celkem často bolesti spodku,a navíc s tím rizikem dřívějšího přechodu,už chci vědět na čem jsem.Škoda,že je teďkom Polanka zavřena.NO MĚSÍC UTEČE DOUFÁM RYCHLE,A PAK UVIDÍME.

kasa
5. črc 2009

Očko neboj to bude dobrý.
My jsme právě poobědvali a Peťa mi utekl na noční.Tak jsem sama. ☹ Musím si vymyslet nějaký program ať tu nesedím a nesmutním,že zase něco nevyšlo. 😒
Tak se mějte krásně,hezký den všem.Peťka

rozi.nka
5. črc 2009

hezké odpoledne kelišky 🙂
evi, že by odcházela hlenová zátka... 😎
očičko určitě to nic nebude, buď na sebe opatrná 😉
cien bazén vám neskutečně závidím ☹

jinak my máme velmi tichou domácnost tak radši od rána uklízím jak vzteklá ať nemusím myslet na kraviny 😠
už mám vyprané tři pračky, čtvrtá se pere, balkon uklizený a vytřený a teď jdu vysávat a utírat prach a pak ještě žehlit 🙄 fakt se mi chce v tom vedru, ale lepší než drátem do oka.

rozi.nka
5. črc 2009

jo a Mates se mi k tomu kroutí jak na diskotéce 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru