Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

verca777
9. črc 2009

no ja začala sido 3 den ,,od začatku ms,,a jak dlouho,no podle toho jak ti budou pracovat vaječníky a kdy uzna za vhodne doktor že je čas odberu,,víš podle velikosti a tak tech vajíček 🙂

sido
9. črc 2009

no a jak dlouho si stimulovala ty? a jak často chodíš na ko při stimulaci?

sido
9. črc 2009

já už nahlásila v práci že se mnou nemají počítat od půlky srpna

verca777
9. črc 2009

no ja se mi zda necele dva tydny,,,a na kontroly co dva dny ,,,,

sido
9. črc 2009

takže jsi jezdila na ko i do Olmíku?

verca777
9. črc 2009

ne,do oliku ne,dycyk mi ty kontroly vyšli na jaeroše,,,,do olmiku až den před odběrem,,a pak na vloženi až

sido
9. črc 2009

jo a zapoměla jsem ti říct : mluvila jsem s Martinou tak Pavel je furt bez práce a ptala se mě jestli už se nám zadařilo tak jsem ji řekla že zatím ne a ona mi řekla že si z toho nemám nic dělat že oni se taky snaží o druhé "už " dva měsíce a nic 😀 dobré že?

sido
9. črc 2009

no a přes noc jsi tam v Olmíku zůstala kdy ? před OPU?

verca777
9. črc 2009

😀 😀 😀 se snaží přes 2 měsícee,,,,,,kurva..jak to muže říkat,,ale dyt říkali že pavel nema praci,,a že to odloži,,,na později,,,,chuderka se dlouho snaží,,sem mu říkala že jak jim šli rychle ty dvě co jedno ale potratila tak že to ted nemusi jit tka rychle
před odberem sem tam byla přes noc,,a po vloženi

kasa
9. črc 2009

Očko děkuji,snad to potom bolet nebude. ☹
Jinak nebudu moci být veselou tetou.Věřím,že to bude v pohodě.Přece nemůžu mít zkaženou dovolenou.Tak pa pa všichni. 🙂

katrin111
9. črc 2009

rozi jo byla jsem na fifejdach na tom srdicku proc se ptas????

sido
9. črc 2009

jo tak to asi neodložili by mě zajímalo z čeho žijou a to ještě teď spravujou nahoře prostě mi to hlava nebere

verca777
9. črc 2009

nevim,přitom pořad bečí že nemaji penizky,,,,a praci

sido
9. črc 2009

tak holky papa já jdu žehlit a v 20:00 začíná Policejní akademie tak budu koukat dobrou noc a hezké sny 😉 😉 😉

bobinka1
9. črc 2009

ahoj holky,očko moooc ti gratuluji a sido měla jsem začít brát antiko ,ale stále nic tak ještě pár dní musím vydržet ,alespoň mi to vyjde na Polanku to je tak vždycky,když tu mrchu nechceš tak ji máš a teď,když ji chci tak nic ☹

kasa
9. črc 2009

Očko no my jsme se s Peťou rozhodli,že nejdřív podstoupím tu hydrolaparoskopii,pak zkusíme inseminaci,1 nebo 2 a když to půjde a inseminace nevyjde tak bych koncem roku šla na IVF taky.Uvidíme co nám řekne Jaroš. 🙂 .Chceme zkusit všechny možnosti. 🙂 .A třeba nám vyjdou taky dvojčky 🙂 .Navíc je máme v rodině z obou stran. 🙂

kasa
9. črc 2009

Taky jsem teď dožehlila.Hurá,nesnáším to,raději budu vysávat,vytírat ,mýt okna ,ale to žehlení je za trest. 😀 Tak pa pa P

katrin111
9. črc 2009

boze to je nuda,v telce nehraje nic..........

kasa
9. črc 2009

Ahoj Katrin,ty se nudíš ,já koukám na novu na poseidon,at nemyslím na zítřek,začínám mít obavy z toho trhání té 8 tak doufám ,že to opravdu bude v poho.A co na srdíčku všechno v pořádku?

rozi.nka
9. črc 2009

katrin nuda v brně 😝
ptala jsem se jen tak, protože jsem si nemohla vzpomenout 😀

jinak Mates dneska dělá psí kusy, vyprazdňovala jsem v práci mražák, tak jsem se nahýbala abych vytáhla i ty věci na dně a jak jsem to dokončila a sedla si tak se mi nacpal zádama úplně na břišní stěnu, měla jsem břicho jak betonový balon a tlačil se tak dobrou hodinu 😖 uličník jeden 😀
a co ten tvůj mimoušek, pořád to vypadá na chlapečka? 🙂

kasa
9. črc 2009

Rozinko to teda vyvádí Matýsek,ale musí to být stejně úžasné cítit jak se v tobě vrtí. 🙂 🙂 .Bude to skrátka malý neposeda. 😀 😀 😀 .Já už mám průběžně zbalené věci na cestu,tak zítra kdyby něco bylo můžu klidně proležet.
Tak tedy dobrou noc všem jestli tu někdo ještě je a zítra se podle možností ještě ozvu. 🙂 🙂

asmeena
10. črc 2009

Ahoj holky, včera jsem byla šíleně unavená, tak hned z práce jsem to zalomila do postele. Pořád se mi motá hlava, tak nevím jestli to není z toho hnusného počasí.

Evičko: hodně síli, ať jsi co nejdřív v pohodičce a už se na tebe moc těšíme a moc děkujeme za zprávičky od tvé mamči.

Očko: gratuuuuuulaaace. Je to nádhera. 😵 Konečně další kelišácký úspěch.

marti a renčo: je mi to moc líto, že teď bojujete i v práci, taky pokud bych o něčem věděla tak dám vědět. Ale prý hodně berou v Tietonatoru a v Asusu, ale to vím jen z doslechu a už je to delší doba. Tak zkuste. 😉

Kasi: užij si tábor a načerpej energii na zasévání semínka. 😵

hnedoocka23
10. črc 2009

dobré ránko všem.....mám už tady malou Barču,proto tak brzy vstávám...
udělám už oběd,pak do vany,umýt vlasy a asi půjdu spát 😀

hnedoocka23
10. črc 2009

As:a nejsi těhule tak náhodou??a co výsledky z imuna,kdy budou?

jetremi
10. črc 2009

VCERA JSEM SE BYLA PODIVAT NA VNOUCKA JE TO KRASNY KLOUCEK A HROZNE HODNY PROSPAL CELE NAVSTEVY EVCA JE TAKY PREKVAPIVE V PORADKU JAKO BY NEBYLA ANI PO CISARI CHODI A RIKA ZE JI NIC NEBOLI JENOM KDYZ VSTAVA NEBO LEHA DO POSTELE VSECHNY VAS ZDRAVI A TESI SE NA VAS

katrin111
10. črc 2009

krasne ranko kelisky,to je moc dobre ze je evca v poradku a danik hodne miminko,no at to hlavne nezakriknu 😀 😀 😀 😀 jj rozi je to kluk jako buk,mu rikam tomu dr.at se mrkne na pohlavi pokud ho tam uvidi a hned mi rekl ze je to kluk..........taK BUDU MIT 3 CHLAPY V CHALUPE 😀 😀 😀 😀 zrovna snidam kulicky nesquik s mlekem

kat77
10. črc 2009

krásné ráno přeji všem keliškám 😉

Evicka je statečná holka, drž te se Evi oba 😉 😵

Katrin, teda 3 chlapy v chalupě je síííla 😀 ale to je jedno, hlavně ať jste všichni zdraví 😵

beruska81
10. črc 2009

dobré ránko holky, katrin no tak to potom ještě musíte vlítnout na tu holčičku.
Kat ahoj
My dneska jdeme na pohřeb, tak už se od rána psychicky připravuju. 😒

hnedoocka23
10. črc 2009

tak jsem oběd neudělala,šla jsem spát 😀 a ted musím na něj...Barča kuká na pohádky,tak jsem se v klídku mohla prospat.....

To je fajn,že je Evičce dobře a Daník že je hoddný.. 🙂 to se má....

beruško:pohřby nemám ráda,ten poslední byl pro mě nejhorší 😔 drž se...

j.cien
10. črc 2009

Ahojte Kelisky!Preji pohodovy patecek a hura vikendek pred nama! 🙂

Berus pohreb neni teda nic prijemneho..ale bohuzel k zivotu patri...tak se drz!

Ocko ty jsi spravna ospala tehulinka 😉 !!To je parada,za chvili projdou blinkacky 😀 a pak giga bruch 😀 😀 Ty jo,mne to tak NAKOPLO!ani nevis jak moc!!!Nejspis mi sklapne,az mne se to nepovede...ale aspon ted s chuti pujdu do toho!!
V nedeli cekam mrchu,potom od 5.dne antiko a pak se uvidi,jestli konecne dospeju k samotne stimulce 😲 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru