Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
22. črc 2009

Ahoj holky, tak kdo se k nám s kaskou zítra přidá?

Bell: tak užívej pohodičky a pupíčkuj.

rozi: tak to jsi měla dnes opravdu den D a ještě v takovém horku lítání s bříškem - no nezávidím.

kasa
22. črc 2009

Ahoj Asmenko,tak to zatím vypadá ,že budeme sami,ale i tak se na tebe moooc těším,tedy jestli dříve zítra neumřu. 😉 .Protože na tom sluníčku to byl dneska opravdu mazec. 🙂

asmeena
22. črc 2009

no a co teprve zítra, má být 34 stupňů

asmeena
22. črc 2009

myslím, že nepůjdeme na teplý čaj, ale spíš na nějaké mojito

asmeena
22. črc 2009

holky, tak nebuďte suchaři a přidejte se.

kasa
22. črc 2009

Taky to vidím spíše na mojito.Teď jsem se od 6-8 uplně stratila,usla jsem úplně tvrdě.No toho vedra se úplně obávám.A teď jsem četla,že už se ženou zase přívalové deště,to je šílené ty zvraty. 😉

rona2
autor
22. črc 2009

Já jsem suchar a zítra se určitě nepřidám.Dneska to vedro dalo zabrat azítra to bude ještě horší.
Dneska jsem usla na tom sluníčku a jsem opálená jak bych dorazila od moře a i do toho bazénu jsem vlezla,ale jen smočit nohy,celá bych tam nevlezla.

asmeena
22. črc 2009

ahoj rony: takto já bych zalezla až po krk do vody a nevylezla. A opálená ještě nejsem, nebylo se kde opalovat. Snad i o víkendu na chvilku vykoukne sluníčko. Jedeme do Jeseníku, tak bych se mohla slunit u bazénu na zahradě u našich.

kasa
22. črc 2009

Romi nebuď suchar já jsem na sluníčku celých 8 hodin a taky zítra jdu ,však si sedneme někde do chládečku,dáme si mojitko,pokecáme a bude nám dobře uvidíš. 🙂 Víš ,že neplánované akce jsou ty nejlepší.

asmeena
22. črc 2009

kasi: a co tak zajet o dvě zastávky dál do mariánek do Tony restaurace, ještě loni tam dělali úžasné mojito

kasa
22. črc 2009

No klidně,ale já musím nejdřív skočit pro ty bylinky,tak bych zpátky mohla být asi až tak 15:45 ,tedy myslíš na náměstí v Mariánkách?

kasa
22. črc 2009

jinak mobil na mě je:605743070 🙂

kasa
22. črc 2009

Halo ,halo je tu ještě někdo?

asmeena
22. črc 2009

né, neboj já budu čekat u domu kultury, a potom se domluvíme na místě kam zajdeme. Bylinky jsou nejdůležitější. Tvůj telefonek mám, ale snad se nic nezmění a nebude potřeba si volat nebo psát. Snad se poznáme. Třeba romču jsem poznala podle fotky hned. A ty vypadáš stejně jako na fotce?

kasa
22. črc 2009

No skoro jo,akorát ta barva už se trošku vymyla.Mám je teď více blond.A brýle mám pořád stejné,a jsem spíše malá,tedy když se dobře vyspím tak mám i 1,60m,ale spíš 1,58m.Takže takové malé pivo. 😀

kasa
22. črc 2009

No a třeba se nám podaří ještě Romču ukecat,a to by bylo potom o to jednodušší,protože ta nás zná obě. 🙂
Romi,přijed bude fajn odpoledne uvidíš.Co doma to znáš?

asmeena
22. črc 2009

to se odvíjí od toho jestli se dobře vyspíš? 😀 tak já už jdu teda raději taky spát, ať jsem zítra veliká. 😀

kasa
22. črc 2009

Tak jo taky už jdu do hajan ,zítra vstávám zase ve 4 hod. ☹ Tak dobrou noc a zítra už se těším.pa pa

asmeena
22. črc 2009

pápá, já vstávám jako vždy ve 4:30

j.cien
23. črc 2009

Krasny horky den Kelisky!
Bellko a vam stastnou cestu domu a Radulko take stesticko!!

Asmee srazik a mojitko vam teda zavidim!!!

UF,jesteze mame v praci klimu..za chvili to asi zapnu,jinak na vsechny ty masti potecou 😀 😀

bellka
23. črc 2009

Ahoj berušky, přeju vám krásný slunečný den, tak my už upalujeme domů. Radul má dneska ve 12 transfer, budou jí zavádět 1 morulku a 1 13ti buněčné embryjko a budou mít 2 mražáčky🙂 Nemůže se, bobek, připojit noťasem.

j.cien
23. črc 2009

Tak to je krasa Bell,takove krasne emryjka u Radul,to je uzasne!!Tak at vam to holky krasne pokracuje az do konce 😉 !

hnedoocka23
23. črc 2009

ahoj holky zdravím...těm co stimulují a mají ET držím palečky....já vás nedočítám,nevím co se děje..tak nějak chci mít hlavu čistou..a je pravda,že se mi to prozatím daří...řeším ted práci,rozesílám životopisy a na mimi myšlenky čas nemám... 🙂
odpo jdu na bazén k tchýni,mějte se...pá

j.cien
23. črc 2009

Teda tady se uz vubec nedrbe 😠 😠

Ocko mas muj obdiv,ze jsi to tak rychle rozdychala...dobre delas,nema cenu se ohlizet zpet,ale koukat se pred sebe a verim,ze najdes praci rychle a treba i to mimi prijde rychleji,nez si ted myslis 😉 kez by!Hodne stesti!!!

Swety nepise,ale jiste je vse OK a pokracuje stafeta tehuli z Fertasu 😉 ,ted je na rade Bellka s Radulkou-tak se kocky drzte!!!

bellka
23. črc 2009

J.cien ahoj🙂 se nediv, že je tu tak prázdno, venku tropické vedro, to je nejlepší někde u vody, ale jasně, že v chládečku, bo se to asi nedá na sluníčku vydržet. Ještě že doma máme fakt chládek a nemusím se potit na sluníčku. Tak se pěkně opalujte, ale opatrně🙂

beruska81
23. črc 2009

ahoj holky, tak my jsme dneska taky u vody, dětský tábor u nás skončil, jsem si docela oddychla, ale bylo fajn, hlavně malý se vyřádil.
Kat v neděli jsme byli v Odrách, podívat se na pejsky, bylo to tak na rychlo.
Včera jsme byli na výletě na marii ve skále, a šli jsme kolem švamlova mlýna, vypadá to tam moc pěkně.
Holky opatrujte se 🙂

j.cien
23. črc 2009

Ahojky Bell,tak jsi doma i s prdolkama 😉 ted jen pupickovat,at vse dobre dopadne!
Rikali ti ,jak se mas ted po ET chovat?Mas polehavat?A kdy mas jit na kontrolu?A co beres ted za leky?
Zvedava baba jsem,co? 😀 😀 😀

j.cien
23. črc 2009

Ficim domu...jestli teda doficim ...jsem na kole a az vylezu ven z te klimatizace,tak me nejspis trefi slak 😲

j.cien
23. črc 2009

Ale posilnila jsem se obrim Magnum,mam sladko az v pate...tak snad dojedu a hned zasycim do bazenu a klidne tam hipnu v tech cyklo rajtkach s plinkou 😀 😀 😀

bellka
23. črc 2009

J.cien, nic nového, co už neznám, 3-4 dny polehávat a zavádět Utrouš. Kontrolu mám v Polance 7.8. tak uvidíme🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru