Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
31. črc 2009

já si to taky myslela... ale pak si říkám no MS není, ale na testu nebude ta vysněná čárka, no OMG, to raději ještě počkám...

sweethy
31. črc 2009

j. cien, jo, jo, včera mi začal 4. měsíc, je to pořád málo, ale docela do utíká, ještě, že tak. Cítím se fajn, jen mě pořád někde píchá, pokaždé jinde, tak z toho nedělám závěry, jen si už připadám jako nějaká důchodkyně, ani v posteli se pořádně neotočím na druhý bok 🙂 A nepracuju od začátku, ani si to neumím představit, když jsem unavená, prostě si lehnu a je mi líp, v práci si to neumím představit.

j.cien
31. črc 2009

jj,jen se pekne opatruj a otacej se z bocku na druhy bocek,tak at se to prcinkum libi 😉 mne pripada,ze ty vase tt tydny strasne rychle utikaji!!!!

j.cien
31. črc 2009

Radulko takze ty uz mas po terminu MS?Tak to je super!!To uz ta hnusna mrcha nema sanci! 😉 🙂 🙂

radule82
31. črc 2009

no jak jsem to tak pocítala, kdyby mela prijit presne tak termin byl 27.8, ale ja mam spis delsi cyklus (3O, nekdy id 32), takze dneska uz je 32den MS... ale myslim, ze to telo je tak zblbnute temi injekcemi, praskami atd... ze ted to tak vubec nejde rict 🙂

radule82
31. črc 2009

jsem napsala srpen, ale měl to být červenec 😀

j.cien
31. črc 2009

Radulko SUPEEEEEEER!Moc se uz tesim na tve foto testiku-budou tam a dve a tluste jako prase!!!! 🙂

j.cien
31. črc 2009

A jak to citis sama v sobe?Mas jine pocity nez pri prvnim IVF?
Jak zvladas to "cekani"?

radule82
31. črc 2009

to je moje první IVF a necitím vůbec nic... :( no to cekaní, je des, ale v pondělí už fičím do práce, tak se těším, že vypadnu z domu 🙂

j.cien
31. črc 2009

Jeje...sem to zase popletla 😲 promin Radul 😉

radule82
31. črc 2009

nene v poho 😉

radule82
31. črc 2009

život je hnusný, krutý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ted mi volala mamka, že marta to je mladsí sestra, která je v šestém měsici, leži v nemocnici - mimi je mrtvé... nebije srdíčko

j.cien
31. črc 2009

Jezisi!!!!!!!to je hrozne......Radulko drz se,ted nesmis krizovat,at neublizis svym bobiskum.........

beruska81
31. črc 2009

radulko to je mi hrozně líto, nevím co na to říct ☹

sido
31. črc 2009

ahojky cien chtěla jsem se tě zeptat jestli ses už rozhodla jestli poprvé zkusíš fostimon nebo půjdeš do puregonu? já zatím ms nemám tak možná na tebe a bobinku počkám a půjdem spolu 😉

evcaa
31. črc 2009

ahoj holky radulko paneboze to je nestesti je mi to moc lito ☹ ☹

sido
31. črc 2009

radulko to je šílené je mi to moc líto já si prodělala potrat v 8. týdnu a bylo to kruté nedovedu si představit že by se to mělo stát později ☹

radule82
31. črc 2009

Martinka je ještě mladoučká 22, věřím, že se tělíčko brzy z toho zregeneruje a podaří se další a další ...

bellka
31. črc 2009

Radulkooo, je mi to hrozně líto, beruškooo. Nevím co říct, protože na to nejsou žádná slova útěchy, která by pomohla. Posílám pohlazení, ať je líp na dušičce.

bellka
31. črc 2009

Radul, máme úplně stejný cyklus, taky by mi měla přijít ms stejně jako Tobě a taky mám cykly co 30.den, jak jinak, když jsme jely stimulku stejně, viď🙂

j.cien
31. črc 2009

Holky uz se tak tesim,na ty vase tlustice na testicich!!Nechcete se testnout treba uz zitra 😉 😉 🙂 😀 ?

radule82
31. črc 2009

néé zítra nééé 🙂

bellka
31. črc 2009

Cien, zlato, asi Tě zklamu, ale já ani nevím, jestli vůbec budu testovat. Já to nikdy nedělám, možná to zase nechám až na tu krev.

radule82
31. črc 2009

Holky, já se chystám ven, vyvětrat hlavu.... večer zas nakuknu 🙂

j.cien
31. črc 2009

Jste lumpici.... 😲 jsem se tesila na tlustice 😉

bellka
31. črc 2009

Radul, pěknou procházku🙂 Cien, neboj, jestli test v pondělí, nebo v pátek krev, to už je jedno🙂 Mě teď dochází, že budu muset čekat na výsledky až do pondělka, OMG!

j.cien
31. črc 2009

Bell fakt vas obdivuji a fandim vam,at ty hodnoty HGC jsou pak mega giga extra xxl 😀 😀

kasa
31. črc 2009

Ahojki tak jsem se dostala po 2 dnech k počítači.Dneska jsem se objednávala na tu hydrolaparoskopii,jedu ještě do Olomouce v Polance prý ještě nebudou.Jedu příští týden 7.8. na 7:30.Tak uvidíme co se dovím.Doufám,že jen samé dobré zprávy.Radulko a Bellko a doufám ,že nám brzy řeknete dobré zprávičky i vy.Doufám ,že bobišci se dobře uhnízdili a že se jim u vás líbí. 🙂 Tak se zatím mějte krásně.Peťka

bellka
31. črc 2009

Berušky, přeju pěkný večer, dobrou nockuuu a krásné sníkyyy🙂 Kasi ahoj, budu držet pěstičky, ať dopadneš na jedničku🙂

kasa
31. črc 2009

Díky taky přeji dbrou noc tobě i bobiškům. 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru