Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katapola
7. srp 2009

Tak já svoje důvody shrnu pro Veru znova, aby nemusela dlouho hledat v diskuzích:
1) Striktně mi nepředepsali Prednison, ačkoli imuno vyšetření bylo u nás to jediné vyšetření, které dopadlo špatně a Podolí jasně doporučilo užívání Prednisonu.
2) Urychleně zavedli embrya, která očividně nebyla životaschopná a hlavně ani nás nepoučili o tom, že máme možnost odmítnout, když jsou ta embrya horší kvality, a že se nám to u pojišťovny nebude počítat jako pokus.
3) Vodička tam skončil. K ostatním doktorům jsme důvěru nezískali.

Takže Veru, o plazmě, zoo nebo žirafách to rozhodně není. Důvody jsou racionální. Dokonce rozhodnutí padlo dřív, než jsem narazila na tuto diskuzi.

Myslím, že každý se může rozhodnout podle sebe. Nikdo do ničeho není nucen. Ale je fajn přečíst si zkušenosti ostatních. V každém případě by bylo úplně nejideálnější, kdyby úspěšnost IVF byla 100% ve všech carech. Tak si držme pěsti ať tam nebo tam, je to jedno, hlavně ať to vyjde.

verca777
7. srp 2009

hm,,,ja ti nic neříkam verči,,,je to každe z vas rozhodnuti..každa tady jsme udělat schopna cokoliv a ja to každe z nas přeji mit už konečne doma ten uzliček,,,...ale jak říkam nezapomente si vzit košulku ze žirafkami 😉 a to že některa z nas j etěhu ze fertasu,,tak to měla štestí že ji tam něco zavedli,,a jak už nemaš duveru,,,taky mam dve zname co chodi do olmiku fakultky a jedna je tehu ,,a ta druha ani po druhem ivf,,není,,,tak co si mam myslet,,o tom,a četla jsem taky jak holky z gyncentra odchazeli do lmiku a ani tam se jim nepovedlo...

verca777
7. srp 2009

katapola:: je mi to uplně šumak... nehledam nic v diskuzich,,jen mě zajimalo jaka špína se hazi na fertas,nemam taky duvod,,tam byt spokojena taky se nam to nepovedlo,,a to ted říkam že dikybohu,,se to nepovedlo ale proto mam zase ja sve duvody,,,,je to každeho věc at se rozhodne jakkoliv ,,,ale je to upúlně stejne opakuji jak se hazela špína na gyncentrum,,tak ted na fertas...

verca777
7. srp 2009

jen se tady navzajem psychicky odrovnavate...to je muj nazor,,,jak se maji citi ti,,kteří ted třeba zrovna podstupuji nebo budou brzo podstupovat ivf ve fertasu,,to kuwa jim pomuže... že tady píšete takove věci,,,že?? takže ja sido a marto a beruš a sakra všichni,,věřím že vam oparvdu do bříška zavedou krasne embrijka,,a že se konečně zadaři,,a držím všem palečky,,,

asmeena
7. srp 2009

verci: každá máme jiné zkušenosti a každá chceme udělat maximum, abychom konečně měli už svá miminka. Původně jsem všemu chtěla nechat přirozený průběh. Byla jsem už objednaná i k léčiteli, ale manžel do mě pořád hučí, že už chce miminko. Tak se snažím dělat co se dá. A je mi jasné, že se nemusí zadařit ani v Reprofitu, ale prostě to chci zkusit. Se může stát, že odejdu i z tama a půjdu zase někam jinam. Dnes je tolik CARů a je těžko říct, který je nejlepší. Pro každou bude nejlepší ten, kde se konečně zadaří.

verca777
7. srp 2009

🙂 no,,duležite je slovo zadaří

katapola
7. srp 2009

Gyncentrum neznám. Na Fertimed nechci házet špínu. Dlouho jsem tam byla spokojená a nebyl důvod o čemkoli pochybovat. Sestřičky mi tam přišly fajn a líbilo se mi, že jsem měla gyndu i car v jednom a nemusela jsem někde lítat po všech čertech. Ano, Fertimed má své výhody.

verca777
7. srp 2009

už to tady neřešte,,napsala jsem jen svuj nazor ,,at teda když jsme tady všichni na jedne lodi,,tak at nenadavate..protože pokud vim tak se připravuji tady holky na stimulku co nevideet ve fertasu a to jim moc asi nepomuže!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 když tady píšete takove věci! maji byt hlavně v klidu a ne tady tohle ..co sem četla tak at s ito každyd přebere v hlavě jesli je tohle vuči nim fer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

j.aja
7. srp 2009

verca777 - moje řeč.....

verca777
7. srp 2009

j.aja-no apson jedna co se mnou souhlasi 🙂

j.aja
7. srp 2009

verca777 - víš co, 100 lidí 100 chutí...

katrin111
7. srp 2009

preji krasny a prijemny den kelisky a vsem kdo maj dneska ko preji mnoho uspechu............. 🙂

katrin111
7. srp 2009

dneska tam bude opet parak a vecer hraje muj oblibeny film dedictvi....tak se moc tesim.................... 😀

verca777
7. srp 2009

ahoj katrinko))) jo dneska je dedictvi,,, 😀 😀 mažu do prace...se maš že si doma, a uživaš si...

j.aja
7. srp 2009

katrin111 - ahoj taky tě zdravím...jsem tady nová 😀

katrin111
7. srp 2009

to jo verus ale jak rikam uz at je zari a konecne nastane zase rezim uz me to totiz nebavi takove nic nedelani............ven moc nechodim kvuli tem vedrum a doma se taky nudim..........a co ty????bylas na hydru ze jsem cetla???ahoj j.ajo vitam te mezi nama 🙂

verca777
7. srp 2009

jo jo byla,,a vubec nevim co ted bude ve středu jdu na kontrolu,,nemocenskou jsem nebrala...tak pak uvidime co bude,,,a jinak noveho u mě nic,,,vše při starem,,, 🙂

katrin111
7. srp 2009

takze vysledky jeste asi nevis ze???

luciik
7. srp 2009

Ahoj holky, už moc nepříspívám, ale stále Vás pročítám. Koukám, že se to tady dost změnilo a háže se jen špina na Ferťas. Docela mě to mrzí, protože toto se děje v každém caru, kde to holkám nevýjde. Mě to nevyšlo ani v gyncentru ani ve ferťasu a nemyslím si, že je to tím, že by jak v jednom, tak ve druhém caru něco zanedbali...toto je o obrovském štěstí, přece juen úspěšnost IVF je jen 30%. ...
Už to tady není to co to bývalo, dost mě to mrzí ☹
Zdravím starou gardu, ta byla super 😵

beruska81
7. srp 2009

ahoj holky kelišky, týden jsem tady nebyla a dost se změnilo.
Spasinko přeju ti ať jsi zase brzo šťastná 😉
Minulý víkend jsem dost zapařila a ještě teď se z toho vzpamatovávám, no holt už asi nejsem nejmladší na takové alkoholové dýchánky 😀
Luci zdravím tě, taky nechápu co se to tady děje. Mě se taky ve ferťasu nezadařilo a neznamená to, že hned budu házet na ně špínu. Naopak, mě se tam líbilo, sestřičky i doktoři příjemní, milí, vstřícní.
A to, že se to nepovedlo není přece jejich vina, oni udělali maximum(dle mého názoru).

beruska81
7. srp 2009

j.ajo zdravím tě, ty bydlíš přímo v jičíně?

luciik
7. srp 2009

Ahoj beruš, jsem stéjného názoru, ale každa na to máme svůj pohled a nebudu to holkám brát...každopádně všem držím palečky ať se už konečně zadaří....kdekoliv 😉

beruska81
7. srp 2009

jo luci máš pravdu každý to vidí jinak, možná bych taky v budoucnu někdy změnila car, ale rozhodně nebudu na ferťas nadávat. Ale teď se do ničeho nepouštíme, necháváme to tak, malému zatím pořídíme pejska 😀

j.aja
7. srp 2009

beruska81 - ahojda..ne ne, ve Studénce

j.aja
7. srp 2009

já si taky pořídila fenečku...jorka 😀 je to miláček

beruska81
7. srp 2009

jé ve studénce mám kamaráda 🙂
jorkšírku máme taky, je mo zlatíčko, má 2 roky, teď si budeme pořizovat bullmastifa, to je trochu větší miláček 😀

j.aja
7. srp 2009

fakt jo? Třeba ho znám 😉
Naše jorkšírka je taky andílek......prostě postelová 😀

beruska81
7. srp 2009

jmenuje se radim thiel, byly jsme spolu rok v americe, fakt super kluk

beruska81
7. srp 2009

já bydlím kousek od vítkova, to už je taky skoro okr. nový jičín

beruska81
7. srp 2009

no nic loučím se, jedu nakupovat do globu, mějte se všichni krásně, pěkný víkend
cien, kas a všem co mají dneska kontroly přeju hodně štěstíčka 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru