Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

beruska81
20. srp 2009

víš co každý si nesedne s každým, jen tím chci říct, že k nám nebyl moc milý. Ale s ostatníma mám jen tu nejlepší zkušenost, i se sestřičkou Petrou, na mě byla vždycky milá, malému dala dokonce i malou bonbonieru, jen tak, jindy zase nějaké ovoce, prostě na nás byla ona i všichni vždycky milí.

beruska81
20. srp 2009

To nic Kas, aspoň v tom máš teď jasno.
Jo dneska bylo zase krásně, já jsem dneska byla na nehtech a pak se rochnila v bazénu 🙂

kasa
20. srp 2009

No uvidíme u nás by možná neměl být problém,ale taky sinic neslibuji,když vidím Belku,ti jsou taky oba v pořádku a ono to nejde,ale teď to vyjde. 😀 ,protože už s tím Majda nepočítá. 😀

beruska81
20. srp 2009

kas u nás taky nebyl žádný problém a i tak to nejde, ale myslím, že je plno takových holek

kasa
20. srp 2009

Tak to bych si taky nechala líbit,já mít nechty nemůžu a na sluníčku dřu jako bulhar,ikdyž musím říct,že teď mě všichni v práci šetří,ale i tak jak je člověk 8 hodin na sluníčku a maká tak pak je rád ,že zaleze do stínu. 🙂

beruska81
20. srp 2009

no to se nedivím, že hledáš stín, osm hodin by mě asi piclo, i když já sluníčko moc ráda, vedra mi nevadí, ale pracovat na tom to né, včera jsem si plela skalku a já blbec jsem to dělala přes poledne, to jsem měla jedinou chvilku volnou a bylo mi z toho pak docela blbě 😒
Kasi a ty pracuješ jako zahradnice?

kasa
20. srp 2009

No nemůžu to zatím moc posuzovat,ale myslím,že je zase zbytečně stresujcí a že to bude taky hrát svou roli,když se každý den stresujeme jestli to vyjde a nemůžeme dospat dne kdy si budeme dělat testy a tak ,opravdu si myslím,že to může mít všechno vliv na úspěch.V tom si myslím měla Očko pravdu. 🙂 Chtělo by to více optimismu a dobré nálady,a vyprávět si třeba příběhy z natáčení běžného života míň se stresovat.To jsou podle mě taky důležité faktory k úspěchu. 😀 😀 😀

j.cien
20. srp 2009

Kasi tvuj optimismus je neskutecny 😉 ,uprimne ti preji,abys o nej v dalsich letech snazeni neprisla 😉 ...vis,ja osobne jsem nekolik let nepocitala ani ovulaci,ani jsem si nepsala MS...byla jsem psychicky naprosto v pohode,cestovali jsme,lyzovali,uzivali si na 100% jeden druheho...a takto utikaly roky a zaden zazrak v podobe mimi se proste NESTAL...takze ono to zni krasne,ze staci byt psych.v pohode a vsechno dobre dopadne...ale proste to nestaci 🤐

beruska81
20. srp 2009

kasi myslím si, že to tady takhle bylo, někdy jsme si psali i do noci, o normálních věcech, ale teď to tady nějak pokulhává 😖

kasa
20. srp 2009

Jo jako vedoucí zahrady v lázních Klimkovice,proto jsem tady nedávno nabízela,že kdyby někdo chtěl využít nějakou slevu tak má říct,ajá bych to vyřídila na sebe,jako ,že jste mojí rodinní příslušníci. 😀
Jinak i lázně u nás mají na plodnost dobrý vliv.A prý velkou úspěšnost,a vím že s Ferťasem spolupracují,a Bellka u nás v září byla akorát jsme se ještě neznali,škoda,mohli jsme denně chodit na kávičky. 😀

beruska81
20. srp 2009

tak to máš pěknou práci, v Klimkovicích jsem sice nikdy nebyla, ale lázně jsou většinou pěkné.

kasa
20. srp 2009

Víš po tom všem čím už jsem si v životě prošla,ať už zdravotně nebo v životě ,tak si nejde nic víc než optimismus vypěstovat.A teď když vidím ,jak jsou na tom někteří lidi a hlavně ty děti v lázních tak si říkám,že se mám skvěle a nemůžu si na nic stěžovat.Takzvaně co tě nezabije to tě posílí. 😀

beruska81
20. srp 2009

jo kasi úplně tě chápu, musím jít manžel volal, že mám pro ně jet, takže pádím, mějte se všechny kelišky fajn, zase někdy příjdu na pokec

j.cien
20. srp 2009

HOlky zaviram pomalu kram 😉 uz se tesim domuuuuuuu,vecer mozna kouknu a zitra se ozvu,co bude na UZV 😉 jen se modlim,at tam jsou ,at je cestou nepozbydu...

kasa
20. srp 2009

Tak už si udělej hlavně hezký večer a moc na to nemysli.A uvidíš brzy budeš těhu.Hlavně buď v poho tragéde. 😀 😀

rona2
autor
20. srp 2009

Cienko,tak stačí říct a jedu s tebou do Olmíku a Kajoša ti dovezu i kdyby se bránil. 😀 😀 😀 😀 😀

kasa
20. srp 2009

Ahojki Romi a čím jsi si Kájoša tak omotala,tak to se hlásím taky na domluvu na Kajoše. 😀

katrin111
20. srp 2009

kaso ani se neptej cim romca tak kajose okouzlila 😀 😀 😀 😀 😀

katrin111
20. srp 2009

no nic.......vypinam komp prave delam manzovi veceri zapekane testoviny za chvili dorazi z prace...........a me boli zada................tak pekny vecer paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kasa
20. srp 2009

Tak to se nedivím,že byl ke mě takový milý,když jsem k němu poprvé přišla a řekla,že mi kontakt dala Romča 😀 😀

bellka
20. srp 2009

Berušky, jenom vám jdu popřát dobrou nocku a krásné sníky, jsme se vrátili z grilovajdy, byli jsme zase na kolech, tak budu spát jak štěně. Nemám ani sílu dočíst, napravím zítra. Cien, zítra tfujtfujtfuj. Pěkně se vyspinkejte, berušky🙂

rona2
autor
20. srp 2009

holky dobrou noc. 😉

bellka
21. srp 2009

Berušky, přeju krásný páťulínek a Cien, ať kontrolička dopadne na 1*🙂 venku už je teď vedro, tak kdo může, šupšup k vodě. Jdu se chystat do Polanky, tak se mějte krásňoučkyyy🙂

beruska81
21. srp 2009

dobré krásné dopoledne holky, cienko přeju ti, ať kontrola dopadne dobře, bel tobě taky.
Já už jsem u našich, převlečená v plavkách, takže dnešek budu opět trávit s malým u bazénu 🙂

michina
21. srp 2009

Ahoj holky, ještě vam chci rict jeden poznatek, který mi rekl muj gynekolog - myslím o tom precházení do jineho CARu. Prý není spatne po nejakých tech neuspesich pri UIU a IVF prejit do jineho CARu, ne kvuli nespokojenosti a cenam, ale kvuli tomu, že každé centrum pristupuje k práci s vajickama, embryjkama a tak jinak, takže tahle mala zmena pri manipulaci, pri postupu, trosku jiny protokol, jiné leky atd. může pak třeba prispet k tomu, že pak hned prvni pokus jinde vyjde.

katrin111
21. srp 2009

krasny patek holky.............marti a bell taky posilam hodne stesticka a marti pak napis co dneska papkas????????berus ja ti uplne zavidim ten bazenek ja se dneska nehnu z bytu ted jsem prisla z obchodu a hned me vytocila taka stara p..a musim to tak napsat ...........tak cekam uz s vylozenym zbozim na pase a zamnou se sere baba ze nema nic v kosi tak ze to prejede ale ty ulicky jsou dost uzke ale ji to zrejme nevadilo a srala se pres me a uplne me tlacilo na bricho tak jsem na ni zarvala ze mi tlaci do bricha a ona aha a srala se dal.........tak jsem ji uhlas nadavala jsem at uz je ta mura pryc................fakt vubec nevidi ze je zenska tehotna a budou se srat 😠 😠 😠 😠 😠

j.cien
21. srp 2009

Ahojky Kelisky moje souputnice 🙂 Belli hodne stesticka do Polanky,at mas Snehurecku uz o vikendu u sebe 😉
Ja uz pomal balim veci na vikend,budu u segry pobliz OC,kdyby nahodou OPU vyslo uz na vikend...ale moc mi to nepasuje,pac 36hod po Pregnylu je OPU,ze?A jestli bude Pregnyl az zitra...tak OPU az v pondeli..ale to je fuk,jen at nejaka jaja vydrzi!!!Blbe se mi cura..nejde to jakoby "spustit"..mely jste to taky???A dost me boli hlava,jinak OK 😀 😀 no cela jsem na p..u,ale jinak OK 😀 😀 😀 tradeg 😀

Holky moc dekuji za palusky 😉 kez by se ten zazrak stal... 😵

capenka
21. srp 2009

j.cien držím palečky ,jsi před demnou já začínám zítra,jenom mě holky poradte jak jeto stím dopícháváním puregonu, jsem taky smolařka at to nenaprčím,

j.cien
21. srp 2009

Capenko tak stesticko ti preji pri stimulce!!Dopichavani je uplne v poho..proste si pichnes kolik potrebujes,tj.nastavis na peru potrebny pocet jednotek,pichnes tim stlacenim na konci pera..a to ti na te stupnici nastavenych jednotek jede dolu a bud uplne,kdyz je dost,nebo se to zastavi na poctu,ktery si pak jeste musis dopichnout...napr se ti to zastavi na 25j....Tak sundas jehlu,rozkoutis pero,das tam dalsi ampuli-jako poprve-a nastavis na peru tolik,kolik jeste potrebujes dopichnout 🙂 je to vazne snadne 😉 Ja jsem mela v kazde ampuli misto uvedenych 300 vzdy min.425j!!!coz se super,takze zatim jsem platila jen 4baleni 😉 🙂

capenka
21. srp 2009

tohle si musím přečíst stím dopícháváním 1000 krát,kazetu ohranou 100krát mám ale tam to nějak zrní je prostě špatná,no to doufám že mi vyjde taky jen to 4 balení ,

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru