Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
14. říj 2009

Jj,ale zaden hrad tam neni..ale v asi 16stol.tam meli lapkove "hradek" a tam prepadavali obchodniky-kupce na ceste pres Jablunkovsky prusmyk 😉 tak proto asi ten nazev..

kacza.b
14. říj 2009

ja jsem si taky myslela ze to a s tou darkyni bude jednoduchsi,ale jak tak koukam,tak ani fertas nic nezanedbava.
takze jsem ted klidnejsi ze mi nedaji zadne podradna vajicka....

asmeena
14. říj 2009

pro dnešek se loučím, jdu se umýt a koukat na telku. Dobrou noc.

j.cien
14. říj 2009

Karinko ty to znas? 😀 😀 jj,na Karp.zdechnyl kun,dejmy se po pulce 😀 😀

Belinko ty dres jako kun,z prace do prace....OMG a holky ty vase nocni,by me asi zabily...ale clovek si zvykne..se rika..

kacza.b
14. říj 2009

asmeen tak se na ten zitrek hezky vyspinkej a zitra vykroc pravou nohou pro stesti a zitra jedte opatrne,ju. drzim palecky tobe i embrouskum 😉

j.cien
14. říj 2009

As dobrou 😉 a krasne se na zitrej vyspinkej,od zitrka uz budes tehule 🙂 🙂 🙂

kacza.b
14. říj 2009

jjj cien,znam 😀 co jsi tehule tak myslis na alkohol 😀

kacza.b
14. říj 2009

clovek si zvykne,ale uz se tesim na materskou 🙂

j.cien
14. říj 2009

Kariko jak ´to vis???!!!!Ja mam FURT silenou chut na chlast!!!
Tak aspon denne piju Birela,hovado 😀 ale nemuzu si pomoct...OMG,co to asi znamena???

kacza.b
14. říj 2009

ja se taky loucim,jdu se dat do kupy a ficim no.

tak vam preji krasne sny a zavidim vam vase teple perinky 😉 ale ja se taky dockam 😵

j.cien
14. říj 2009

Jj,Kaczi,ber to tak,ze jsou to jedny z poslednich tvych nocnich pŕed materskou 😉 a ta bude uz co by dup 🙂

kacza.b
14. říj 2009

ze to budou kluci jako buci 🙂

j.cien
14. říj 2009

Pa Kaci a at ti to v rachote utece a bacha na ten postevak 😀 😀 😀

kacza.b
14. říj 2009

ja si to taky rikam,jak to vis? ze ty poslouchas za dvermi 😀

kacza.b
14. říj 2009

jj dam bacha toho by bylo skoda 😀

j.cien
14. říj 2009

😀 😀 jj,v minulem zivote jsem pry byla carodejnice 😀 😀 mi rekli nezavisle 2 senzibilove 😀 😀

radule82
14. říj 2009

Kelišky, tak já už se půjdu taky zababulat do postýlky, tak všem dobrou!!!! 🙂))))))))))

kasa
14. říj 2009

Ahojki jen v rychlosti Asmen zítra nebudu pracovat a budu držet vše co půjde.Takže ať se mimíska hezky zakousne a už se nepustí. 🙂 Taky se jdu zakuklit.

kacza.b
15. říj 2009

krasne ranko tak jsem to prezila ve zdravi,jeste dve nocni 😒 tak a ted jdu spinkat uz se tesim do pelisku az se taky zakuklim 🙂

asmeen jedte opatrne a o mimiska se hezky starej a pupickuj 😉

cien takze carodejnice joooo. no a hlavne jsi ocarovala Petra svou laskou,jste proste bajecny par a ted k vam pribyde dalsi par malych rarasku. mocinky vam to preju s celeho srdicka!

beruska81
15. říj 2009

dobré ránko ,asmeenko hlavně jeďte opatrně u nás je docela velká sněhová nadílka 😕 ,mocinky držím palečky ať se embrijkám u tebe líbí

j.cien
15. říj 2009

Asmenko stastnou cestu tam i zpet 🙂 a at se emnrousci poradne zahryznou a nepusti 😉

rozi.nka
15. říj 2009

krásné sněhuláčkové ráno 🙂
asmee držíme všechny palce co máme 😉
cien a kaczko jak jsem dočítala ten váš dialog tak jsem se smála jako blázen 😀 😀

no a my jsme kupodivu i v den termínu stále pospolu 😅 včera jsem měla takové šoky u zpráv, že jsem přebalovala tašku pro malého z porodky. vyměnila jsem čepičku za zimní, přidala ponožky a rukavičky a ještě na rychlo jsem prala fusak do sedajdy. už je tam pěkně načančaný 😎
takže snad je to kompletní a nezbývá než porodit 🙂 ale tipuju to na neděli 😉

jinak už jsem na konci svých sil, je pro mě nadlidský úkon ráno vylézt z postele. ruce a nohy mám jak z betonu, oči nemůžu otevřít a kdybych nemusela čurat akutně tak asi ani nevylezu. dřív jak v deset nehrozí, že bych vstávala a to je ještě málo. v noci mě bolí bolesti nohou když déle ležím na jednom boku, no jak říkám jsem na rozpad. 😖 ale jakmile vylezu a zajdu si na wc tak jsem jak rybička 😵

evcaa
15. říj 2009

ahoj holky tak stale cekam co asmenka jak budu neco vedet dam vedet 😀 😀 😀

evcaa
15. říj 2009

jinak uz treti noc byla na nic malej ma asi hlad ale ja mu nemuzu dat zadnej prikrm cvsechny jsou az od ukonceneho 4 mesice ☹ ☹ ☹ ☹

evcaa
15. říj 2009

http://zpravy.idnes.cz/na-ulici-v-centru-prahy-...

tu kurvu bych odpraskla 😠 😠 😠 😠 😠

evcaa
15. říj 2009

jinak my s jirkou mame rymu takze je jen otazka casu kdy to chytne danula ☹ ☹

beruska81
15. říj 2009

jo taky jsem to četla, chudáček maličký v takové zimě, to jí ten život pěkně začíná, ale určitě se najdou náhradní rodiče, kteří jí budou milovat 😔
evi tak to je mi líto, že je daneček nevrlý, zkoušela jsi mu třeba zvýšit dávku nutrilonu nebo nějakou kašičku na noc. Promiň jestli se blbě ptám, ale malý měl taky pořád hlad, od narození byl přikrmovaný nutrilonem, tak vím co to jsou bezesné noci. I když to mu zůstalo doteď, on toho moc nenaspí a v noci pořád cestuje z pokoje do ložnice.

beruska81
15. říj 2009

s tím nachlazením jsme na tom obdobně, akorám my jsme to chytli od Matyáška, ale už se to lepší. Malý se moc těší ven, máme tady asi 10cm sněhu tak aspoň přes poledne půjdem na chvíli ven, jinak bych s ním nevydržela. 🙂
Jsem zvědavá na tu naší asmeenku 🙂

evcaa
15. říj 2009

holkyyyyyyyyyyyyyyyy vzkaz od verunky

tak mam u sebe 2 embryjka osmibunecne a velmi pekne kvality jedno ctyrbunecne zustalo dal ve zkumavce a pokud se z nej stane blastocysta tak jej zamrazi ale myslim ze ho uz nebudeme potrebovat dvojcatka nam staci delali jsme si s dr legraci jestli nam vybral blondatou holcicku a blondateho chlapecka pozdravuj vsechny my vyrazime na obed pac a sladkou pusu verca 😀 😀 😀 😀

beruska81
15. říj 2009

jé to je super tak další těhulka na cestě, asmeen moc ti držím všechno co mám 😵 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru