Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rozi.nka
21. říj 2009

dobré ráno tetky kelišky 🙂
musím se vám pochlubit jak je Matýsek zlaté miminko, na to že v porodce byl uplakaný tak doma je to zlato. v noci se vzbudil jen jednou ve dvě a pak vstával až v osm, dostal napapat a spinká ještě teď 😵
je to zlatíčko 😵 😵 😵

katrin111
21. říj 2009

cus bobi a rozi.............a kojis ho???nebo i prikrmujes???teda to je super ze je hodnoucky............citi holt ze je doma 😉

bobinka1
21. říj 2009

ahoj katrinko a rozi tobě samozřejmě moc gratuluji 🙂

bobinka1
21. říj 2009

jejda rozi teď jsem koukala na fotku,malý je moc,moc hezký,ten se vám opravdu povedl 🙂

hnedoocka23
21. říj 2009

ahoj holky,zdravím vás,do polanky se objednáváte přes Olmík nebo Polanku už??jdu jenom na ko a stěry...

hnedoocka23
21. říj 2009

haloooo halooo holky.. 😉

rozi.nka
21. říj 2009

katrin jo kojím, mám kozy jak vozy. poprvé v životě 😀
holky já ani nevím co je tady nového, žiju jen tím pipíškem malým 😅
přeju vám všem takového drobka, je to to nejkrásnější v životě. člověka to úplně pohltí, vzbudila jsem se v noci a jenom koukala jak krásně spí, jak dýchá, jak se šklebí. no krása 😵 😵 😵

petra123
21. říj 2009

rozinko je krásny moc gratuluji k mimiškovi moje kamaradka taky ve stejny den jako tvůj Matisek porodila Jakoubka:¨) 🙂 tak ještě jednou gratulace a at vám nosí jen radost 🙂

kacza.b
21. říj 2009

rozinko 😵 😵 😵 tady zase bulim jak jsi to hezky napsala 😔

beruska81
21. říj 2009

rozinko pěkně si to napsala, já taky když malý spí tak na něho koukám a pusinkuju a čichám k němu jak krásně voní a děkuju bohu, že ho máme. Nejlepší je jak mi vždycky řekne maminko ty jsi moje láska,mám tě moc rád, tak to vždycky bulím štěstím 😵 😵 😵

sido
21. říj 2009

ahoj holky tak jsem se konečně dovolala do Olomouce 😠 a výsledek je že ze čtyř bobánků jsou zmrzlinky a 8 se dále kultivuje už jsem zvědavá co bude zítra jedeme na 9:30 tak se nemůžu dočkat 🙂 🙂 🙂

sido
21. říj 2009

kde je naše dvojmaminka cienka 😉 😉 😉

beruska81
21. říj 2009

sido tak to je super, jo taky vyhlížím cien, ale nevím na kolik měla kontrolu, možná se stavila do nějakého obchůdku s mimi věcma a nemůže se od tama odtrhnout 🙂

evcaa
21. říj 2009

ahoj holky zdravim teprve ted cele dopo jsem uklizela ted cekame az prijde tat po 16ctce a jdem na prosku je tam pekne jinak jsem jeste nedostala menses 😕 😕 😕 😀 😀 😀 tak pockam do patku a pak jdu na gyndu
sidus to je fajn ze ms takovou urodicku parada jen tak dal 🙂 🙂 🙂 jj ja takky furt okukuju danulu ty palusky a nosik a jak rika beruska porad k nemu cucham je to uzasne nemenila bych ani za nic 😀 😀 😀

beruska81
21. říj 2009

jo evi někdy si připadám jak nějaký úchyl, že k němu pořád čuchám, ale když on tak voní. Teď ho přemlouvám ať jdeme ven na procházku a mu se nechce, kouká na pohádky a já se nudím. Včera si hrál s inteligentní modelínou a inteligent si to dal do vlasů, vůbec to nešlo dolů tak jsem mu to musela vystřihnout, teď pořád kňourá, že nemá vlásky, no a dneska si to nalepil na nové punčochy, tak teď je můžu vyhodit, chvíli sem se tvářila, že jsem na něho naštvaná, ale pak se na mě zaculil a bylo po naštvání 🙂

evcaa
21. říj 2009

jeeeeee beru to je tulda

jj danula taky jak zlobi tak me rozciluje pak nahodi ten svuj usmev a je po nastvani jo hold to se mnou umi lumpik jeden

beruska81
21. říj 2009

jo děti to s rodičema umí, hlavně jak něco chce, tak to je nejsladší 😀
musím jít, protože zase krámuje v kuchyni, asi hledá nějakou sladkost 😀

asmeena
21. říj 2009

holky kde máme cienku? Doufám, že jí kontrola dopadla dobře.
Já jsem trošku na prášky, protože je manža s pejskem na kastraci, tak sedím doma a nervuju.
Jdu vás dočíst.

schimi
21. říj 2009

Začínám mít nervy 😝 😝 .. Už se blíží čas možnýho testování 😀 ...

asmeena
21. říj 2009

sidus: tak super úrodička. Jen je mi záhadou, proč ty prvojádra mrazí už teď? Já myslela, že se to nechá vždy co nejvíce rozmnožit a potom se to mrazí? No jsem z toho blázen. 😉
očko: tak to ti neporadím, ale asi se nejspíš objednej přímo přes Polanku
bobi: odkud víš, že by měl Kájoš končit? Jako úplně ve Fertimedu? 😲

asmeena
21. říj 2009

schimi: a kdy chceš testovat? Já byla na ET 15.10. a nejraději bych testovala hned. 😀 Ale musím se držet a nekoupit test.

schimi
21. říj 2009

Já byla 11. a 13.10 😀 😀 .. Chci asi v pátek 😀 😀

asmeena
21. říj 2009

já možná v pondělí nebo neděli nebo .... 😀

schimi
21. říj 2009

No, nakoupím testy a budu to zkoušet asi každej den 😀 😀 😀

asmeena
21. říj 2009

no právě, z toho mám obavy, že bych se každý den stresovala, tak chci to testování odložit na co nejpozději.

schimi
21. říj 2009

Já právě na nejdřív 😀 , protože pak aspoň budu jistá, že nic nebude 😝 a připravím se na další Clostil 😝 😝

asmeena
21. říj 2009

já nevím jak unesu, jestli tam nenajdu ty //. Jsem trošku nalomená, že tentokrát by nám to už mohlo vyjít a pokud né, tak mě to asi hodně složí. Protože od začátku této stimulace, to bylo vše velmi pozitivní.

schimi
21. říj 2009

Tak držím pěstičky 😀 😀 !! Snad najdeme obě // a hodně silný 😀 😀

asmeena
21. říj 2009

musíme schimi věřit a stále doufat, dokud se nerozjede mrcha nebudeme mít třeba negativní i HCG.

schimi
21. říj 2009

😀 No, tomu zase já už moc nevěřím, ale doufat můžeme 😀 😀 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru