Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

luciik
11. lis 2009

Ahoj holky, jdu vás pozdravit. Dlouho jsem tady nebyla, ale šprala jsem na atestační zkoušku, kterou jsem včera úspěšně ukončila. Tak mám tři roky studia za sebou a už se zase dlouho nechci učit 😝 😝 😝 Byla to fuška, ale teď se už budu jen věnovat drobkovi 😵

Koukám, že Katrinka to už má asi za sebou a Dominiček by už měl být mezi námi. Moc se těším na fotečky 😵

Evičko, Rozinko fotečky moooc krásné 😵

A jak ty Martinko? Už je líp???
A co vy ostatní, nějaké nové info???

j.cien
11. lis 2009

Ahoj Luci a gratulka ke zkousce 😉
Jak se citis?Budes jeste chodit do prace?
Ja bojuji s tim nachlazenim..rano uz se mi zdalo,ze je to lepsi..ale ted mi to pripada stejne..ale snad uz se to zlomi k lepsimu 🙂 Vcera jsem se vazila v praci,tak mam uz +3kg

princ
11. lis 2009

Nazdárek kočeny, gratuluji ke zkoušce.
No jinak já si připadám jak by mě někdo posadil na kolotoč a nemůžu z něho vystoupit.No hruza, manža mi tedkom donesl obídek - chtěla jsem pizzu na chut celou a snědla jsem jenom 3 kousky. Musím z toho nějak dostat, musím do banky a obchodu a jak vidím to počasí tak se mi vůbec nechce.
A co ty cienko, ranní nevolnosti máš ještě nebo ne?

luciik
11. lis 2009

Děkuju 🙂
Marti, zatím jsem stále na PN. 18 jedu za Kajošem a beru PN od obvoďačky k němu a tam se domluvím. Ale do práce teď rozhodně nechci, jak tak řádí chřipky a nachlazení.
Ty máš jen tři kila??? Tak to já mám už pět 😅 😅 😅 No ani se nechci vidět jak budu vypadat 😝

verled
11. lis 2009

ahojky holky, vim že Katrin111 patří i kVám, v albíčku mam fotečku Domíka tak se mrkněte a sledujte ten čas🙂

beruska81
11. lis 2009

verled díky za fotečku, domisek je nádherný, čas i datum přímo magické 😵 😵 😵 katrinko obrovská gratulace, jsem ráda, že to máš za sebou 🙂 🙂 🙂

luciik
11. lis 2009

Verled, moooc děkujeme.
Katrin obrovská gratulaceeeeeeeeeeee, Dominiček je naprosto úžasnýýýýýýýý 😵 😵 😵 😵
Magické datum, magický čas, nádhera 😵

rozi.nka
11. lis 2009

holky já se poseru Domík je krááásný, takový buclík maličký 😵 😵 a kolik má vlásků 🙂
to jen ten náš pinďa byl skoro plešatý 😀
a čas narození no kráááááááááááása, katrinko největší gratulace jaká může být 😎

evcaa
11. lis 2009

Holky tak to je nadhera poarada a krasa v jednou domca bude stistko tolik jednecek najednou to je jasny ty mu prinesou same stesti a katrinka je stastna maminka maji krasneho syna kat gratulka 😉 😉 😉

evcaa
11. lis 2009

pisu jak tatar 😠

j.cien
11. lis 2009

NADHERA Katrinko!!!Ten se vam teda povedl 😉 🙂 🙂 🙂 krasny a macek 😉 tak budte oba zdravi!!!at jsi honem doma a s nama na Konovi 😀

Princ moje nevolnosti uz presly,ale mela jsem je odpoledni...od obeda az do vecera,casto celou noc 😝
Zkus zazvorovy caj 😉 ,mne chutnal a pomahal 🙂

Jj Luci,delas dobre!!Jsem se bala,ze pujdes mezi bacilace...

luciik
11. lis 2009

Marti, já jen doufám, že mě Kajoš doma nechá, sakra 😕

Jsem četla jak jsi krásně psala o sestřičce od Kajoše, se musím smát 😀 😀 😀

evcaa
11. lis 2009

Ahoj marti ja je 😉

j.cien
11. lis 2009

Jj,Luci,ale mne to moc smesne nepripadalo 😠 jeste se na ni chystam 😠 😀 😀

Ahoj Evi,je to lepsi,ale stale 37.5..bojuju,ale snad zitra uz to bude dobre 🙂
Jen se povaluju a ven jsem ani nevystrcila cumak uz 4dny...tak se tesim,az to prekonam a zas bude dobre 🙂

radule82
11. lis 2009

KATRINKO!!!! MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC GRATULUJI!!!!!!! At jste všichni hlavně zdraví a štastní!!!!!! a to datum, milionkrát OMG 😀 😀 😀 😀 😀 , mám husinu 🙂))))))

radule82
11. lis 2009

a všem Keliškám ahoooooj 🙂

evcaa
11. lis 2009

Ahoj holky dostala jsem zpravicku od katrinky nasi cerstvoucke maminky Ahoj Evicko a holky jste moc hodne ted tu byl manzel meli jsme tu maleho hodinu a je nadherny si rikam ze to stalo za to !!! uplne ho miluju je zlaty zase pak napisu jo moc vas vsechny zdravi MVR 🙂

a pak jsem ji jeste psala zda byla napichla dopatere nebo uspana a kolik ma domca a kat mi odepsala

Evi byla jsem cela uspana jinak jsem bala nechat se jen umrtvit manza snd fotky jeste doda malutky ma 52cm a 3630gramu KUWA mam dva dreny to bude maso jak m je budou tahat !!!!

bobisek nas malutky a jjaaaaaaaaaa sem se trefila s vahou 🙂 🙂 🙂

radule82
11. lis 2009

Eviiiii moc děkujem za zprávičky 😉 😉 😉 😉 😉

radule82
11. lis 2009

Evi, tak jsem si tě přidala na FB 🙂 si říkám, kdo mě to žádá o přátelství 😀 😀 😀 😀 a pak podle fotky mi to došlo 😵 😵 😵 😵

radule82
11. lis 2009

Holky loučím se a přeji dobrou noc 🙂)))

adrim
11. lis 2009

Holky facebook je fajn, mně se líbí,že se tam spojím s někým koho jsem třeba x let neviděla, mám tam známé ze školy, z práce, kámošky prostě od každého něco. A co holky jakpak asi dnes pochodily v Polance? 😉

kasa
11. lis 2009

Ahojki tak prvně musím mooooooooooc moooooooc pogratulovat naší nové mamince k Domískovi.Nádhera,já jsem v to magické datum věřila,ale že si to Katrinko vybereš až tak nádherně i s magickým časem,to jsem nevěděla,úplně jsem se rozbulela,a to doslovně.Dnes už podruhé.
Poprvé dopoledne na kontrole v Polance,když jsem viděla na ultrazvuku našeho broučka a jeho bijicí srdíčko.Byla to nádhera. 🙂 🙂 .Už se těším,na jaro ,kdy věřím v úspěch dalších pokusů,a až ten krásný zážitek budeme moci prožívát opravdu všichni.A to budeme.Krásný večer všem,ale hlavně nádhernou první noc s Domískem Katrince.A končím,protože už zase bulím a přišel Peťa ,tak mu jdu ukázat našeho broučka.

kasa
11. lis 2009

Jo a ještě jsem zapomněla ,dneska jsem poznala Sidu ,a tak ji zdravím,a věřím ,že to teďka vyjde. 🙂

adrim
11. lis 2009

Kasi gratuluji k tak úspěšné kontrole 😉 Kdo tam dneska byl za dr.?

adrim
11. lis 2009

Holky jak prosím zhruba probíhá ta hydrolaparoskopie? Něco jsem na jejich stránkách přečetla,ale tohle není to klasické "profouknutí",že? Kdyby byl nějaký problém tak ho rovnou neodstraní jen spíše zjistí jestli nějaký je?

asmeena
11. lis 2009

Katrin:velká gratulace, ať je malý zdraví a jste co nejdřív doma

Já jsem se teď konečně dostala na koníka, hned po práci jsem šla domů vařit a péct, ať je doma co jíst a pak jsem se vrhla do žehlení, které jsem už delší dobu odkládala, ale všechno jsem to zvládla a teď jsem úplně hotová.

asmeena
11. lis 2009

kasi: fotečku z UTZ nemáš?
adrim: dělá se to v narkóze, ale jak se to dělá nevím, myslím ,že ti tam pustí kontrastní látku a sledují jak protíká a tom se probudíš a Dr. ti přijde říct co zjistili. Teda u mě nic nezjistili ani jsem potom neměla žádné bolesti.

adrim
11. lis 2009

Jj o narkóze mi dr. říkal. A to je taky super info,že se výsledek dozvím hned, na to jsem se zapoměla zeptat 😉

kasa
11. lis 2009

Jo mám ,už ji jdeme vkládat. 🙂 A byl tam Holub,přišel mi sympatický,ale to bylo asi tou euforii. 🙂 🙂 .Přišel mi to takový už dědeček. 🙂

evcaa
11. lis 2009

Ahoj holky jdu poprat dobrou noc a ja byla na HSG mela jsem to pri vedomi dali mi jen oblbovaka a zakotvili mi cipek takovym zeleznym udelatkem s centimetovyma hrotama po stranach a pak do me vpravili kontrastni latku a pozorovali jak se plni vejcovody takze si myslim ze jsem mela hydrolaparo bez narkozy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru