Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
1. led 2010

Taky se přidávám ke přání všeho nejlepšího v novém roce,a hlavně snažilkám brzy úspěch v cestě za mimískem.
Maminkám čekatelkám ať mají pohodové těhu a brzy broučky v náručí a maminkám a malým broučkům hodně zdravíčka a štěstí.To vše a ještě více přeje Peťka a Peťa 🙂

luciana101
5. led 2010

Ahoj děvčata,nějak to tady upadá,Kasi a jak se máš ty a tvůj brouček? 😉

capenka
5. led 2010

koukám ,že se to začlo tady jaksi váznout,jo kde se rozpadla garda

kasa
5. led 2010

Ahojki Čapenko,tak koukám ,že se tu dneska konečně někdo mihnul,taky je mi po holkách smutno,ale už tu přestali úplně všichni chodit,a je to škoda.Já jsem dneska byla naposledy v Fertimedu v Polance,a už zítra se jdu zaregistrovat ke své gynekoložce.Akorát musím příští týden ještě zajet pro výsledky moji krevní skupiny,protože se jim to někde zatoulalo.No a mimi roste už má 14 cm,a podle ultrazvuku už jsem 16 týden.A tak jsem se ptala na pohlaví a vypadá to ,že čekáme malého Vojtíška,ale mám si to nechat potvrdit ještě ve 20 týdnu. 🙂 🙂
Tak se mějte všichni moc krásně a věřím ,že se tady zase jednou všichni sejdeme,ikdyž už nejste třeba ve Ferťasu. 🙂 🙂 MVMMMR

aladin
5. led 2010

Ahoj holky, jsem tady u vás nová. Napište mi prosím nějaké zkušenosti z Fertimedu, jste tam spokojené? Čeká mě za pár dní stimulace před IVF a jsem z toho všeho (myslím přístup doktorů) trošku na rozpacích. Udělali jsme dobře, že jsme si ho vybrali? Díky

petra123
5. led 2010

čauky holky a Peťulko tak všem nej do Nového roku a hlavně zdravé a krásné mimiska v naruči každé z nás 😉

Jinak holky čekam opět na MS i když cely prosinec protulené a stejnak test negativní no počkam do konce tydne a pokud nic udělam si ještě test a bude negativní zajdu si na vyvolavačku a začnu brát clostyl a pak na UTZ 10DC a pak hurá na druhé IUI tak jsem zvědava tentokráte budem sperma dovažet z domu máme to do CARu cca 30min tak pohoda hodím mezi kozy at jim je teplonko a fičíme a není možné aby se nepovedlo 😉

kasa
5. led 2010

Peti třeba to na druhý pokus vyjde ,nám se taky zadařilo na druhý pokus,ale hlavně jsem už s tím vůbec nepočítali,nic neočekávali a chystali se na IVF a ono to vyšlo.
Aladin ahojki ,já jsem byla dneska naposledy ve Fertimedu,a už budu chodit ke své gynekoložce,zadařilo se nám na druhý pokus inseminaci,dělal mi to tehdy ještě dr.Jaroš ten byl fajn,ale měla jsem dobrou zkušenost i s doktorem Čepelákem,a teď jsem byla 2 krát u dr.Koutné a ta byla úplně super.Takže my jsme třeba opravdu byli spokojeni,ale vím ,že zase spousta holek od tama odešla,pro nás to byla ,ale velká výhoda chodit do Polanky,protože jsme z Ostravy a tady je jen Gyncentrum a na ty jsem slyšela jen samé špatné hodnocení,a vím ,že holky teď hodně přecházeli do Reprofitu,ale ten byl pro nás daleko,protože nejsme mobilní. 🙂 🙂 Tak ti přeji hodně úspěchu a třeba budete mít taky štěstíčko.

adrim
6. led 2010

Ahojky holky,
zdravím všechny v novém roce, Kasi to je fajn, že se vám s mimískem daří a gratuluji k chlapečkovi, i když je to zatím jen předběžné 😉
Petro tak snad už vám teď to IUI vyjde, já taky kdysi nosila spermoše tady u nás ve městě mezi prsama, tady žádná na to spec. místnost není. No ale úplně nej by bylo,kdybys už byla těhulka co? 😉 Tak držím palce!
Aladin ona ta úspěšnost v carech je +- stejná, Fertimed teda myslím úspěšný je dost, u dr. záleží jak moc jsi náročná, ta psychika je taky důležitá,ale já tam natrefila často skoro pokaždé na jiného dr., z žádného jsem si vyloženě "na zadek" nesedla, ale ani na mě nikdo nepůsobil negativně... Ono ten postup samotného umělka ti udělají stejně jako jinde, tak pokud už jste začli,tak bych asi do toho šla,ale pokud se tam necítíš dobře,tak to ještě promysli...Držím palce!
Já už si musím začít pomalu hledat nějakou práci,protože mi mateřská bude brzy končit, není to nic moc slibovat jim hory doly když stejně vím,že nejvíc chci mimi,ale co se dá dělat,kvůli toho roky sedět doma nebudu.
Tak držím palečky ať se všem zadaří, hlavně těm bezdětným a i těm co už třeba dítko mají a chtějí další, protože i když jsem si kdysi říkala,že jak budu mít jedno tak mi to bude úplně stačit,ale touha po mimi se nějak ošálit nedá a prostě vidím,že i malému ten sourozenec chybí,potřeboval by už někoho k sobě a my taky na nic jiného nemyslíme,takže začínáme být tam kde jsme byli kdysi. Ale máme to o dost lehčí,tím že už jedno štěstíčko máme 🙂

petra123
6. led 2010

holky díky za podporu ja jen doufám že to už vyjde ale MS pět trucuje tak opět čekam jak na smilovaní at už můžu brat clostyl a objednat se hlavně holky ted už to musí vyjít doufám že ano do 30 aspo jedno dítko nebo aspon těhu 😀

luciana101
7. led 2010

Kasi tak to je super gratuluji,Peti držím pěstičky at se zadaří 😉 já jsem se dostala do Fertimedu přes dr.Jaroše,jezdím k němu do Fulneku a když byl ještě ve Fertimedu tak jsem šla tam,s jinýma doktorama nemám zkušenosti,protože jsem byla pořád u něho.Ted mám velké dilema,protože nevím jestli tam mám zůstat nebo ne,protože jsem se dozvěděla že už tam není před svátky,takže jak ted pojedu na kontrolu tak se ho zeptám co a jak.

princ
7. led 2010

Holčiny zdravím, hodně to upadlo ... nikdo tady nechodí. Doufej te že tento rok bude lepší než ten předchozí.
Jinak máme s mimčem dobře a přidala jsem pár foteček nových

kasa
7. led 2010

Ahojki ,Princ tak to je super,že se ti daří,a jsi taky na nemocenské nebo pracuješ? 🙂

luciana101
7. led 2010

Ahoj děvčata.princ pěkné fotečky.j.cienko ty už máš taky krásné bříško koukla jsem na tvoje foto.Evi,Daníkovi se stromeček hodně líbil?určitě byl nadšený 🙂 taky jsem koukla na foto,je už s něho velký chlap. 🙂

bellka
8. led 2010

Ahoj holky, všechny vás po dlouhé době zdravím, jsem koukala a nikde nenašla odpověď pro gejblika: KET si můžeš domluvit i v jiném CARu, jen je třeba zmrzlinky převézt, ale to není žádný problém 😉 Mějte se krásně a užívejte sněhovééé nadííílky 😀

kasa
9. led 2010

Taky zdravím všechny,mějte se krásně. 🙂 🙂 A snad se tu zase všichni potkáme..

zelenka
13. led 2010

Ahoj holky, nevíte kde zmizel pan doktor Jaroš? Právě jsem se objednala do Fertimedu a řekli mi, že už tam nepracuje ? ☹ To je mi moc líto, protože byl moc fajn.

princ
14. led 2010

Dr. Jaroš má svoji ordinaci ve Fulneku,ale jestli působí v nějakém centru tak to nevím.

kat77
15. led 2010

Ahoj holky, tak Vás zdravím v tom novém roce 2010. Mám moc práce a nestíhám a mimo jiné mám novinku, v březnu se vdávám🙂

Holky těhulky máte pěkné fotečky mimísku v bříšku, držte se 😉

kasa
15. led 2010

Ahojki už jsem to nevydržela,tak jsem tu.Ve středu jsem opravdu byla ráda,že jsem došla do postýlky,trošku mě bolelo podbříško,protože jak mi to píchal,tak jsem trošku ztuhla dostala jsem strach aby nepíchnul do mrňouska ,protože jak je vždy u ultrazvuku až moc klidný a popřípadě spí,tak teď sebou mlel o sto šest,mával a byl divoký,jako by to tušil.Včera jsem ještě taky proležela celý den,trošku i ve strachu,protože ve středu v podvečer jsem usla a jak jsem se vzbudila ,tak jsem měla trochu mokré kalhotky i pyžamové kalhoty,tak jsem zpanikařila,že mi možná odtekla plodovka a já přišla o ten malý zázrak,tak jsem hned volala mamce ,ta mě trochu uklidnila,že když opravdu odteče plodovka,je to opravdu velká kaluž,a že to plodovka určitě nebyla.No a včera jsem raději poctivě ještě ležela a večer přišla nádherná odměna a ten nejkrásnější předčasný dárek k narozeninám.Poprvé jsem ucítila pohyby.Uplně mi vhrkli slzy do očí. Tak snad se ještě za měsíc dovím,že je vše v pořádku a budu trošku klidnější.

beruska81
16. led 2010

ahoj kat ty už jsi tady dlouho nebyla, gratuluju ke svatbě 🙂
kasi tak držím palce ať je plodovka ok 🙂

rona2
autor
17. led 2010

Petro neboj,bude to v pohodě,ale to čekání je hrozné,taky jsem tím prošla. 😉

adrim
19. led 2010

Ahojky,Kasi tys musela na plodovku kvůli testům? To je děs, ty snad každému vycházejí blbě a přitom to pak je v pořádku, to čekání je hrozné, ale bude to dobré,uvidíš a budeš mít jistotu,že je mimi zdravé 😉
Rono a prvního chlapečka máte přirozeně? Jak dlouho se snažíte o druhé?

michina
20. led 2010

Zelenko, Jaroš z fertimedu odesel, ma ted uz jen svou praxi ve Fulneku a planuje rozjizdet taky nejake centrum,. ale zatím je to snad jen ve fazi priprav, me rikal, že snad na jare..

luciana101
20. led 2010

ahoj,tak to je pravda s tím dr.Jarošem že rozjíždí centrum,ale mělo by to být otevřené až v srpnu,je prý kolem toho hodně vyřizování.Ahoj Beruško,jak se máš?

beruska81
20. led 2010

ahoj luci no mám se docela normál, až na to, že je malý nemocný, má nějaké nemocné průdušky, hrozný kašel, horečku, no hrůza, kuřátko moje malé, je úplně vyřízený, před hodinkou usnul, 😒 nemoc je sviňa
jakpak se máš ty? 🙂

zelenka
21. led 2010

Ahoj holky, čeká mě první ivf, trošku se bojím...ale snad to bude v poho. Chtěla jsem se zeptat těch, co už mají ivf za sebou. Prodělaly jste všechny před tím laparoskopii? Já na laparoskopii jít tedy zatím nemám, ale tak si říkám, že co když mám třeba neprůchodné vejcovody a nebo nějaký jiný problém odhalitelný právě laparoskopií a budu stimulovat a nakonec tam žádné vajíčka nebudou. Doktor se o laparce vůbec nezmiňuje a tak si říkám, že snad ví co dělá. Budu se na to muset zeptat, jen zatím píšu vám, co si to m myslíte.

kasa
21. led 2010

Zelin budu držet pěstičky ať se vše vydaří a snad se brzy taky dočkáš toho zázraku. 🙂 🙂
Jinak děkuji všem za držení pěstiček,snad bude vše v pořádku,už začínám mít první pohyby ,tak by to bylo hodně těžké,ale snad se spletly a je to v pořádku ,tak jak to vyšlo na screeningu. 🙂 Příští týden v úterý jdu na ultrazvuk ke své gynekoložce a pak 3.2. jedu na velký ultrazvuk k doktorovi do Hlučína co mi dělal tu amniocentézu,tak už se těším až mrňouska zase uvidím. 🙂 A snad už koncem týdne příštího nebo začátkem dalšího přijdou dobré výsledky. 🙂 Tak se mějte krásně.

luciik
22. led 2010

Zelenka, já když šla na první IVF, tak mi dělali jen horm. profil a manželovi spermoigram. O laparce nebyla řeč. Až jakmile IVF nevyšlo, tak jsem šla na laparo. Ono se tím víceméně nic neovlivní, protože k IVF vejcovody nepotřebuješ. Snad jen pokud mají vaječníky tvrdší obal, tak je laparkou naříznou, aby lépe stimulovaly. Ale vím, že vesměs všechna centra k laparo přistupují až po jednom nezdařeném IVF.
Budu moc držet palečky, aby hned první pokus vyšel 😵

adrim
22. led 2010

Zelenko jak psala luciik oni nejdříve posílají do 1. IVF a pak až laparka. Nevím jestli je to otázka peněz nebo ne, každopádně kdybys hodně chtěla a trvala na tom,tak by ti ji nejdřív měli udělat obzvlᚍ jestli nemáte ještě žádné dítě nebo by tě mohl poslat tvůj gyn. Fertimed dělá tu hydrolaparoskopii ta je docela šetrná. IVF to sice neovlivní je to pravda,ale někomu to "profouknutí" pomůže k přirozenému otěhulení bez hormonů a toho všeho kolem. Anebo pokud je to hodně špatné tam uvnitř tak je lepší to trochu přeléčit - odstranit apod.

petra123
22. led 2010

čauky holky tak dneska jsem byla v Polance bylo tam prázdno ale byl tak usměvavy pan doktor a zvedl mi naladu jak jsem se na cokoliv zeptala tak odpověděl a dneska tam se mnou byl kamarad můj nemohl ale kdyby byl tak dneska mi uděla IUI ale poslali nas do OL ale nejedem bo to nedáme musím do práce a nestačila bych si ani odpočinout ale říkal pokud nic tak snaha doma nakazany klid a sex 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru