Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
23. led 2010

Ahoj Adrim a jak poračujete vy ve snažení. 🙂 🙂 A co malý poslouchá,jak jsem ho viděla v té čekárně je to takový andílek. 🙂 🙂
Peti tobě i Zelin tedy hodně štěstí ve snažení,a Zelin při IVF,hlavně klid a pohodu.Budu držet pěstičky.

princ
23. led 2010

Ahojky, tak co jak se daří? U mě už je to uplně v pohodě. Ikdyž se někdy stane že mi něco nesedne a jdu směr záchod.Ale chtěla jsem být těhu tak to mám.... 🙂 Jinak pomalu kupujeme s manžou vybavičku.... už mám i kočárek,ale ten je u pradědečka... takže jsem v klidu...

Jinak vám přeji hezký den 🙂

kasa
23. led 2010

Ahoj Princ,tak my ještě čekáme na výsledky z plodovky,ale snad bude vše ok.Kočárek zatím jen vybíráme,líbí se mi ten co mám v albíčku,je to inglesina,a je hlavně lehká a prostorná,možná se zajedeme podívat ještě i do polska,ale nechci nic uspěchat,takže na kočárek je ještě čas,zatím šetříme penízky. 🙂

luciana101
23. led 2010

beruško napsala jsem ti ip

kasa
23. led 2010

Ahoj Luci,děkuji za pěstičky snad to bude v pořádku,tobě taky držím pěstičky ať se brzy zadaří a těšíš se taky na ten malý zázrak. 🙂

kasa
23. led 2010

Holky mohli by jsme na jaře udělat nějaký srazík,ráda bych vás poznala všechny osobně. 🙂 🙂

beruska81
23. led 2010

lucianko já jsem ti poslala odpověď 😉

kasa
23. led 2010

Ahoj Beruš,tak co už je malému lépe. 🙂 🙂

beruska81
23. led 2010

ahoj kasi né není pořád stejně ☹ už jsem z něho někdy docela zoufalá, ale musíme vydržet, hned bych si to s ním vyměnila aby nebyl nemocný on chudáček 😉

adrim
23. led 2010

Ahojky, Petro 3x jsem si přečetla tvůj příspěvek než jsem pochopila,že ti dr. nedělal IUI s kamarádem 😀 😀 😀
Kasi my se snažíme co to jde (momentálně mám ovu,tak fakt poctivě 😀 ),ale stejně je to na nic. Dokonce jsem už byla i u kartářky. S IVF musíme počkat i kvůli peněz - jsem třetím rokem na mateřské,tak je to už hodně znát a navíc bych potřebovala na chvíli do práce ať u druhého těhu mám aspoň nárok na mateřskou a normální rodičák...Takže si teď hledám práci 😒 Ale pokud se nezdaří do nějaké doby,tak nás už před IVF nic nezastaví... A malý zrovna momentálně neposlouchá vůbec, ale to by bylo na dlouhé povídání a tady se to nehodí 😀 Je to vytoužené dítko a někdy mám pocit jako kdyby to věděl a dává nám zabrat , ale je to naše zlatíčko 🙂
My máme golfky inglesina zippy a fakt ta investice stála za to. Měli jsme obyčejný hluboký kočár z Polska- nic moc,ale na těch 6 měsíců nám to stačilo a pak už byl malý v golfkách.
Beruš není malý nemocný už nějak dlouho?

beruska81
23. led 2010

ahoj adrim je nemocný už týden a pořád skoro stejně a to jsem nechala 400Kč za léky co mi předepsala jeho doktorka a říkala, že ho to brzy přejde, no ale co dělám to pro jeho zdraví tak na penězích nezáleží. 😉
To mi povídej o té mateřské, mě končí příští měsíc sladké čtyři roky doma a práce žádná 😒
Náš malý je taky hodně vytoužený, snažili jsme se o něj sedm let a taky mi příjde, že na to docela hřeší, ale co mám jen jedno tak mu dám co nejlíp uznám za vhodné, i když by chtěl samozřejmě všechno. 😉

adrim
23. led 2010

No týden je dost,ale snad nemá celou dobu horečky? Jako na kašel a rýmu to je asi normální,akorát z těch horeček bych měla strach... Tak 7 let je šílená doba to je fakt ☹ A o druhé se taky snažíte určitě brzy od porodu,že? Jinak já už byla na jednom konkurzu,v pondělí jdu na druhý,ale to si spíše tak trénuji,protože malý jde do školky až od dubna,tak nemůžu ještě nastoupit hned,spíš jsem byla na konkurzu naposled v 18ti tak ať vím co a jak 😉

beruska81
24. led 2010

no horečky má skoro každý den, teda včera a dneska už neměl, když dostal čípek tak byl na chvíli klid a jak účinek odezněl tak zase. Ale tak snad už horečku mít nebude 😉
Jo snažíme se hnedka od začátku co to šlo, hned po porodu, ale stále nic ☹
Malý chodí do školky už od září, ale jen na čtyři hodiny, no a od příštího měsíce, kdy mu budou čtyři už tam může být celý den. Tak snad se mi podaří najít nějakou fajn práci 🙂

kasa
24. led 2010

Adrim ,Beruš tak ať najdete skvělou práci ,která vás bude bavit.
Beruš a hlavněať je Matyášek brzy zdravý.
No možná,že jak budete mít práci,tak se i zadaří ,protože se nebudete tolik na mimi soustředit,někdy dělá psychika hodně a když si něco člověk hodně přeje tak to akorát nejde.
Tak hodně štěstíčka.

luciana101
24. led 2010

Čauky holky!Beruško děkuji,je mi moc líto malého snad ho to v nejbližší době ta chřipka přejde.snad se dočkáme všechny malého zázraku,musíme věřit!! 😉stejně je to nespravedlivé fetáci a alkoholici mají léčbu zadarmo a my si musíme platit hříšné prachy.......nemůžu dál psát protože by tady byla jen sprostá slova,však víte jak to myslím.

kasa
24. led 2010

Jo Luci to máš pravdu ,taky jsem nadávala jako špaček,je to fakt nespravedlivé,ti co si za to můžou sami tak jim stát zaplatí všechno a člověk který je v tom nevině, a je nemocný tak si musí hradit léčbu sám. 😠 😠

beruska81
24. led 2010

lucinko nemáš zač, já už jeden zázrak mám a děkuju bohu každý den, zrovna včera jsme se s malým a Markem dívali na porod a na to jak byl Matyášek miminko a bylo to moc krásné, i když někdy jsem myslela, že jsem na pokraji sil, ale vždycky jsme to všechno zvládli. 🙂

luciana101
24. led 2010

tak to ti věřím beruško,jestli někdy budu rodit tak si k porodu budu muset vzít někoho jiného,protože jsme se o tom bavili s mojim a říkal,že by to nezvládl 😀 tak doufám že zvladne mě aspon odvést do porodnice 😀

kasa
24. led 2010

Luci určitě se zadaří a jednou se dočkáš uvidíš.Musíme věřit,že se jednou dočkáme všichni toho zázraku. 🙂

kasa
24. led 2010

A co jak se holky jinak máte,celkem dlouho tu nikdo nebyl.Jak jsem psala,docela ráda bych vás poznala osobně,neuděláme na jaře nějaký srazík. 🙂

beruska81
24. led 2010

luci musím říct, že jsem člověk, který omdlí při každé příležitosti, všichni mě pořád strašili jak zvládnu porod, ale nevím jak je to možné, já se toho vůbec nebála, a myslím, že jsem to zvládla na jedničku, teda manža říkal, jo ty bolestli jsou velké, ale hnedka na ně zapomeneš. Při porodu když už byla venku hlavička říkám Markovi:"Nechceš už vyndat tu kameru a natáčet toho našeho prcka"byl ale taky moc statečný 😀
kasi se srazíkem to asi neklapne, bydlím daleko

luciana101
24. led 2010

nějak mě blbne internet dneska,kasi já se mám pořád pracovně ale jde to,ikdyž někdy už mám takové nervy že bych s tím praštila zbalila kufry a odjela pryč si najít jinou práci,ale to máme asi všichni.beruško včera byla u mně kat,dlouho jsme se neviděli,já pořád v práci ona taky.kasi ten srazík asi nedáme já taky bydlím daleko.

beruska81
24. led 2010

luci tak to byste mě taky mohli vzít do party, ráda bych vás poznala, bydlíme kousek od sebe 🙂

luciana101
24. led 2010

to víš že tě berem,někdy se musíme domluvit,až bude tepleji tak se sejdem.

kasa
24. led 2010

A kde bydlíte,Opava ,ani Nový Jíčín zase tak daleko nejsou? 🙂

kasa
24. led 2010

Můžeme to udělat někde na půl cesty. 🙂

petra123
24. led 2010

Peťul ty už jsi v 18tt to tak letí super ja dneska ještě jedno tulení a ted budem čekat do 5.2 kož by to vyšlo jinak mě čeka další clostyl a IUI a tentokráte ted už to musí vyjít bo práce mi ted vše opět zhatila ☹

luciana101
24. led 2010

já jsem z Oder.ty jsi z hrabůvky?ja tam jezdim s bráchou pro neteř co 14dní.

kasa
25. led 2010

Ahojki Luciano ,jo jsem z Hrabůvky,za barákem mám misteckou,kousek od makra.Kdyby to vyšlo a jestli jezdíš do Hrabůvky pro neteř tak to bychom si mohli dát sraz v i s neteří v dětské herničce,která zatím bude fungovat do konce března ve špalíčku.Tam by se jí určitě líbilo.Je veliká,dá se tam dát i kávička.Je to tam moc hezké.V dubnu se pak bude možná stěhovat někam jinam kvůli vysokému nájmu.
Peti hlavně se na to moc neupínej,a buď v pohodě,psychika dělá strašně moc.Moc ti ,ale přeji ,aby ti to vyšlo. 🙂

zelenka
25. led 2010

Holky, moc děkuji za odpovědi, tak to jsem hned klidnější 🙂 Od příštího cyklu budu mít antikoncepti a od toho dalšího už začínám stimulovat. Takže, když to mám s antikoncepcí, tak to je ten dlouhý protokol, že? čím se liší od krátkého? Jen tou antikoncepcí nebo ještě něčím jiným? A který je lepší, co myslíte? A na odběr vajíček a na transfer se jezdí do Olomouce nebo to dělají i v Polance?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru