Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
17. črc 2009

ahoj milacci jdeme vas pozdravit poprat obema petkam hodne stesti a optimismu a taky jim chceme rict ze na ne myslime 😉

evcaa
17. črc 2009

pridala jsem foto

katrin111
17. črc 2009

evi je uzasny a sladounky,posilam mu pusu

beruska81
17. črc 2009

evičko Daneček je náááááádherný 😵 😵 😵

bellka
17. črc 2009

Ahoj berušky, všechny vás mocinky zdravím. Evi, malý je prostě andílek🙂 Očko, Larri, držím všechno co mám, ať tohleto trápení, které vás potkalo, bylo tím posledním. A to přeju všem beruškám🙂

rozi.nka
17. črc 2009

holky tady je tak smutno 😕
přidala jsem foto jak si Bibinka hlídá Matýska, snad vás aspoň trochu přiměje k úsměvu 🙂

radule82
17. črc 2009

😀 ahojte Kelisky...tak uz jsem ubytovana ve Fertasu,opu me ceka v nedeli rano... Tak uz se tesim... Devcata,uvedomila jsem si,ze nemam s sebou nocni kosili,budu ho potrebovat na sal nebo dostanu nejake jejich?

bellka
17. črc 2009

Radul, jsi na pokoji č.3😉

bellka
17. črc 2009

Rozinko, Ty máš tak malinkého psíčka, ten je pěkný🙂

rozi.nka
17. črc 2009

noo to je naše krysa 😀 2,5kg živé váhy 🙂
radul držím palec 😉

rozi.nka
17. črc 2009

jdu koukat na Přátele, dneska Rachel rodí 😵

katrin111
17. črc 2009

ahoj holky mas pravdu rozi nalada je tady pod psa ale musime jit dal............rozi fotecka moc pekna,radul drzim pesticky 🙂

asmeena
17. črc 2009

očko: jsi dobrá, že to tak bereš, tak ti přeji hodně energie a hodně sluníčka ať máš veselejší náladu

larri: a ty se taky drž, určitě se na nás všechny brzy usměje štěstí a mimiška si ta naše bříška najdou.

rozi: bibi to moc u bříška sluší

radul: ve skříňce tam potom u sálu budeš mít andílka, takže noční košilku mít nemusíš.

Evi: Daník je šikulka a ten úsměj, super. 😀

evcaa
18. črc 2009

ahoj holky nesmutnete bude lip musime verit 😨 🤐 😵

beruska81
18. črc 2009

ahoj kelišky, je tady opravdu smutná nálada, ale opravdu bude líp jak píše evička, ona je krásným příkladem, že to jde, cesta je sice klikatá, nespravedlivá, ale na konci nás čeká štěstí.
Já už jedno štěstíčko mám a každý den děkuju bohu, za to, že se nám to, sice po strašně dlouhé době, ale povedlo. 😵
My jsme dneska u ségry, slaví narozeniny, za chvíli nás čeká slavnostní oběd. Od zítřka mám u sebe doma malý tábor, přijedou sestřenky, segra a malý bratránek, každý rok jsou u nás na týden, tak snad se nám to vydaří.
Přeju všem pohodový víkend
Radul zítra držím palečky 🙂

radule82
18. črc 2009

ahoj Bell,tak ted tady byl Tvuj manza,ze az ted te pustili... Tak az budes doma a odpocata,tak pisni...cekame jen same dobre zpravicky.. 🙂)) spolubydla z dvojky je taky fuc,tak jsme tu zustali sami.

radule82
18. črc 2009

dekuji :D

martin72
18. črc 2009

Ahoj holky.
27.7 jedeme s Renčou do Prahy pro štěně(Pražský krysařík).
Bude jse jmenovat Čiko.

beruska81
18. črc 2009

ahoj martine, tak to máte super, my taky sháníme štěňátko, ale bullmastifa, ale bohužel teď žádné nejsou k mání, musíme čekat na podzim. Máme jorkšírku a měli jsme středoasiata, ale toho jsme museli dát pryč. Taky už by jsme si rádi pro ní jeli, ale musíme počkat. Ta naše se bude jmenovat Chelsea 🙂

rozi.nka
18. črc 2009

horké odpoledne kelišátka 🙂
jéé Martine taky máme krysaříka 😵 vřele doporučuji 😉

dneska jdeme grilovat tak se těším 😎

martin72
18. črc 2009

Málem jsem zapoměl.
Jsme objednaní do Polanky k Dr.Jarošovi(5.8),na konzultaci a kontrolu Renči.
Jestli bude vše v pořádku,tak v říjnu bychom začali podstupovat 2 IVF.

bellka
18. črc 2009

Ahoj berušky a přeju krásnou sobotěnku🙂 Tak už jsem domečka, máme teda 15 vajušek, tak teď uvidíme, jaká embryjka se nám z nich vyklubou🙂 Martine a Reni, zvířátko a čas jsou nejlepším lékem🙂 Radul, jsem ráda, že jsem Tě poznala osobně, držím pěstičky na zítra🙂

bobinka1
18. črc 2009

ahoj holky,přeji krásný den,Martine prosím tě a kdy jste se objednávali? já tam volala včera musím se taky objednat na 5.8 a řekli mi,že možná ještě nebudou otevřeni,že ještě neobjednávají

larri
18. črc 2009

martine,kam do Prahy jedete?

martin72
18. črc 2009

Renca se objednávala ve čtvrtek a hned ji objendla na 8.00 hodin. Nic neříkali že by měli ještě zavřeno.

martin72
18. črc 2009

Larri jedeme na Vinohrady 🙂

bobinka1
18. črc 2009

aha,díky tak já tam zkusím zase v pondělí zavolat,možná,že sestřička byla jen popletená

larri
18. črc 2009

jeeee,to je od nas kousek.Bydlim v Zabehlicich.Ja jdu v ten den na kontrolu,ale kdyby jste meli cas a chut a ja byla s kontrolou hotova,muzeme se sejit na kafco nez vyrazite zpatky na moravu. 😉

radule82
18. črc 2009

Bell,taky jsem te moc rada poznala,tak v takove urodicce urcite mimisek bojovnicek bude! Me uz to tu docela neba,zacina se to tahnout... A jak se Bell citis? Jo a mas velmi sympatickeho manzu! :D

martin72
18. črc 2009

Holky,mrkněte na album.Je tam naše budoucí štěně Čiko.Larri,pošli v interní poště Tvé číslo,aby jsme jse spojili.
Budeme v Praze delší dobu,asi 2-3dny.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru