Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rozi.nka
28. črc 2009

přidala jsem pupek do alba, 10kg nahoře 😅
do porodu mám limit ještě 5kg tak snad to nebude víc 😕 😀

kasa
28. črc 2009

Ahoj Rozi,to musí být prima,takové hopsání,ale myslím,že si to užívá každá budoucí maminka,zvlášť když je občas ta cesta k vytouženému miminku dlouhá.Tak si užívej i to hopsání,ten výsledek stojí za to. 😎
A co jak se máš?Taky si půjdu za chvilku nakrájet melounek,to se po tom bude běhat na záchod. 😀

kasa
28. črc 2009

Taky se mi podařilo vložit 2 fotečky mojí malé neteřinky. 🙂

kasa
28. črc 2009

Jdu na meloun. 🙂

kasa
28. črc 2009

Ahoj Bellko a Radulko tak co jak se cítíte?Odpočíváte?

katrin111
28. črc 2009

krasny vecer kelisky kaso neterinka sikovna a rozi teda ty uz mas brisko.................muj maly mi taky kope do mocaku to je neco

kasa
28. črc 2009

Holky jdu se rozloučit,protože usínám u telky.tak asi za chvilku odpadnu.Tak dobrou noc a pa pa Peťka 😀

radule82
28. črc 2009

Ahoj Kasi, přes den odpočívám a ted na večer jsem šla s drahým něco málou nakoupit a pak jsem uvařila plněné papriky v rajské... takže uf po celém dni nic nedělání... takže se půjdu natáhnout do postýlky a budu kukat na telku, i když nevím na co, protože tam vůbec nic nehraje :(.... hezky se vyspinkejte 🙂

kasa
28. črc 2009

Tobě a bobiškům Radulko taky dobrou noc a hezky se vyspinkejte. 🙂

bellka
29. črc 2009

Dobré ranko, berušky🙂 přeju všem krásný den🙂 jsem nějaká nachlazená, smrkám, kýchám, bolí mě v krku, tak polehávám s čajíkem. Jdu zkouknout rozinky pupíček a Kasi neteřinku🙂

bellka
29. črc 2009

Tak jsem to pěkně zkoukla a hned mám úsměv na tváři, mocinky krásné🙂

j.cien
29. črc 2009

Dobre stredecni ranko Kelisky!
Dnes jsem myslela,ze snad nevylezu z postele...silene se mi chce spat,ani cestou na kole jsem se neprobrala...ale pacosi me urco proberou 😀

Kasi musim reagovat na to,jak lekarny vydelavaji na Nutrilonu 😀 toto je sortiment,na kterem mame marzi 10-11procent 😀 😀 takze na tom si nevydelame ani na slanou vodu 😀 😀 ale to je v poho,verejnost v tom diky kasparkovi Rathovi vidi ten nejvynosnejsi bysnys 😉 🙂

Zitra jdu konecne take ke kadernici 🙂 uz vypadam jako homeless 🙂 😀

j.cien
29. črc 2009

Se picnu!!Zase nekdo zalozil tema,kde se hrouti po "snazime sa vyse po roka".....asi budu vrazdit 😠 😠 😠

radule82
29. črc 2009

Dobré ránko holky, dneska to zas venku vypadá na pěkný pařák a přeji Vám krásný středeční den 🙂

Belišku, brzy se nám vykurýruj.... když tak zkus taky ten čerstvý zázvorový čajíček 🙂

j.cien
29. črc 2009

Bell to je treba dobre znameni ohledne tehu!!!Tvoje imunita ted bude bojovat s nechlazenim a nebude brojit proti mimiskum 😉 !Drzim palce!!!!

verca777
29. črc 2009

krasny den kelišky))) jo ja budu taky vraždit s tebou marto))) ohledne toho tema,,ale ja to beru sportovně 😀 😀 tak vysledky v pořadku a dneska sem byla pro velky uspech ješte jednou zase si udelat předoperačni ohledne toho zakroku,,sem ot v noci fasla,,tak ta labornatka se už smala,,mi říka třetí den,, 😀 😀 pry my vam dame jehly domu a už mužete sama si odebirat 😀

j.cien
29. črc 2009

Verco tak fajn,ze ti vys.dopadlo dobre...ted uz te cekaji jen sama pozitiva a socialni jistoty 😀 😀 😀

bellka
29. črc 2009

Cien, Veru, to chce klid a nohy v teple, já taky vždycky s úsměvem přikývnu, když má někdo velkou starost, že se o mimi snaží třeba 3 měsíce a ono to nejde a nejde a je to velká tragédie. Radulko, jj dneska bude pařák, jsem byla vypustit divou zvěř a zpotila jsem se jak blázen.

sweethy
29. črc 2009

Dobré ráno, tak jen hlásím, že jsme včera na screeningu dopadli dobře, mimča mají vše co mají mít a riziko vad je úplně minimální, tak jsme rádi. Snad poprvé jsme ve Ferťasu neplatili ani korunu a to bysme jim tentokrát za takové dobré zprávičky klidně i něco dali 🙂 Akorát krev mi brali ve 12.30 a ultravuk až v 17hodin, tak jsme si pochodili po městě a na oběd, tak jsem za jedno odpoledne ušla snad víc než zatím za celou dobu co jsem doma 🙂 Už mě čeká jen poslední kontrola u Holuba a už budu chodit jen ke svému gynekologovi.

bellka
29. črc 2009

Sweet, tak to jsou krásné zprávičky, když je všechno v pořádku, velká gratulka a jen tak dál🙂

bellka
29. črc 2009

Holky, víte co jsem se chtěla zeptat? Já neznám nikoho, kdo by měl ve Ferťasu embryjka kvality A, my taky vždycky máme B, C a v jiných CARech jsou samé Ačka.

sweethy
29. črc 2009

Bellko, děkuji za gratulaci 🙂
S tou kvalitou mi to taky přijde, že všude píšou,jak měli kvalitní embryjka a my měli minule jen C a teď zase C a jen jedno B, ale naštěstí už vím, že na tom označení vůbec nezáleží, tak asi to jsou jen nějaké informace pro ně.

bellka
29. črc 2009

No právě, že mi to taky vrtá v hlavě, že jsem ještě neslyšela, že by měl někdo v Olmíku top kvalitu a někde mají samé Áčka a taky se nedaří, tak podle čeho se to posuzuje. No jo, nechme to koňovi, hlavně když se ty naše Béčka a Céčka zabydlí🙂

bobinka1
29. črc 2009

ahoj holky,přeji vám všem krásný den,j.cien já doberu poslední tbl.v sobotu,ale v pátek jsem po noční,tak jdeme proto ve středu,ale myslím,že se určitě potkáme,možná při odběru možná při transferu 😉

j.cien
29. črc 2009

Swety tak to je krasa!!!Takove skvele zpravy!!!Jen tak dal 😉 🙂

To znaceni embryjek je ciste podle toho,jak napohled vypadaji!Vubec to neznamena,ze emryjko A bude nakonec kvalitnejsi nez embryjko C!!Takze budte v klidu klidne i s ceckovyma!!!! 🙂

katrin111
29. črc 2009

krasny den preji vsem.....sweety krasna zprava to je moc dobre,ja jdu zitra na 3D utz tak jsem zvedava na to nase mimco...........marti co dneska papkas???ja budu delat palacinky

j.cien
29. črc 2009

Katrinko cus,dnes jsem si posmakla 😀 sice jsem vcera u te vyroby silela-chytla jsem se toho az v 10vecer...ale vysledek uzasny!Mnamka=merunkove knedliky z bram.testa 😀
takze dnes mame obe sladko 😀

evcaa
29. črc 2009

ahoooooooooooj holkY moje swet super gratulujenme mame z vas radost a jinak my dnes byli autem papa a danielkovi se to naramne libilo spinkal v autosedajde a vlastne jeste ted v ni spi v kuchyni na stole 😀 😀 😀 😀
jinak dneska jsme z nej byli v soku uplne silene s e vztekal u krmeni a nechtel lahev a zaroven mel hlad tak mel uplne zachvaty a tak vzdy vypil jen tak 20ml a po pul hodce rev tak jsme prisli na to ze mu proste a jasne asi nedela dobre moje mliko ja ho totiz prilivala do nutrilonu a jak jsme mu potom pred odchodem udelali cisty nuros tak okamzite vytahl 50ml a byl naprosto klidny 😖 😨 😨 😕 😕 😕

j.cien
29. črc 2009

Evicko Danik bude cestovatel 😉 .
Evi nechci blbe radi,kdyz jsem sama bezdetna 🤐 ,ale zadna nahrazka neni lepsi pro takto male dite nez materske mleko!!Akorat si hlidej stravu,at neji a nepijes veci,ze kterych pak maleho nadyma...ale jinak v mater.mleku jsou cenne protilatky,ktere vytvareji pozdejsi imunitu ditete a brani treba rozvoji alergie...toto zadna nahrazka neumi!!Akorat lip chutna,protoze je plna cukru..takze z meho pohledu kojit,kojit,kojit!!! 😀

evcaa
29. črc 2009

cienko maly mi to mliko vzdycky vyzvracel tak jsem chtela zahustovat nutrosem ale proste to nechce a ze samotneho MM zvraci ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru