Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
31. srp 2009

Bellišku, tak se hezky vyspinkej na zítřek, dobrou 🙂

kacza.b
31. srp 2009

krasny vecer kelisky je tady nekdo 😕

j.cien
31. srp 2009

Ahojky Kaczko!Jak se ti dari a co mas noveho?
Uz beres ty hormony na pripravu sliznice??

radule82
31. srp 2009

Holky já se s vámi loučím, půjdu do hajan, tak paaa a dobrou noc 🙂))

j.cien
31. srp 2009

Dobrou Radulko a dobrou Belinko 😉 chudacku..takove ranni vstavani...to je prave nejlepsi spani nad ranem....

kacza.b
31. srp 2009

ahojky cien a co je noveho u tebe,doufam ze se citis dobre a tehotne 😉

ja se za chvili chystam na nocni 😒 a noveho je jen to ze je mi o ro vic a ze jsem dneska byla u kadernice 😀

hormony jeste neberu az druhy den MS,zvazuju jestli si mam dat podminku darkyni co bude stimulovat primo na darcovstvi,ale stejne mi daji jen urcity pocet vajicek....ale at zase necekam prilis dlouho 😔

kacza.b
31. srp 2009

belli a radul dobrou noc a krasne sny! doufam ze se uvidime na sraziku 😉

j.cien
31. srp 2009

Jj,mas kristovy roky a pro tebe to bude magickych 33,pac v tech 33budes tehulina!!!!A na to vem jed!!
Chudacku na nocni..a ja se uz tesim,az vlezu do brlohu 😉 jinak se tehotne necitim...rano jsem sice cumela na svoje bradavky,pac se mi zdaly nejake fialove a velke...ale behem dne na ne furt cucim a uz vypadaji normalne-klasicke moje ...takze muj potencialne jediny tehu priznak je v haji... 😀 ..dnes jsem byla skoro cely den venku na zahrade,az mam spaleny rypak...sem tam jsem lehla na gauc ke Konikovi 😉 ale jinak me lezeni fakt nejde...

Kaczi Verca 777take ceka na darkyni 😉

kacza.b
31. srp 2009

cien je to jeste vsechno brzo,ja jsem se taky porad tak pozorovala. tak zitra sup zase na zahradku pod slunecnik a precti si nejakou hezkou knizku co te privede na jne myslenky...me se to keca,co 😀

kacza.b
31. srp 2009

ale bradavky jsou dobre znameni 😉

j.cien
31. srp 2009

jj,ale ty bradavky si asi jen sugeruju...je to psycho,at chces nebo nechces,stale to mas v hlave,ze jsi cerstve po ET...to asi ani jinak nejde...neverim,ze na to nekdo par dnu po ET nemysli,ze je po ET 😝

j.cien
31. srp 2009

Jdu koukat na Langmajera 😉 mam ledove nohy a chut na fernet 😕 to asi nepatri k tehu priznakum.. 😀 😀 😀

kacza.b
31. srp 2009

kdo vi kamoska pila cele tehu pivo nemohla bez toho byt.

tak dobrou noc a krasne sny a pupickovat 😉

bobinka1
31. srp 2009

bell moc děkuji a přeji všem dobrou noc

kasa
31. srp 2009

Tak vám jdu popřát jen dobrou noc ne že bych ještě nespala,ale před 9 jsem si lehla k televizi tak ,že jsem si sedla na nohy a natáhla se na vteřinu do odpočinkové polohy a v tu ránu jsem vytuhla a zbudila se teď ,tak se jdu akorát přesunout a pokračovat v postýlce.Tak pa pa Peťka
Beli tak krásné sny a zítra úspěšný start do práce. 😀

rozi.nka
1. zář 2009

krásné první zářijové ráno 🙂

j.cien
1. zář 2009

Krasny den Kelisky 🙂

princ
1. zář 2009

Ahojky kelišky, zdravím vás po delší době. Definitivně jsem skončila s fertimedem. Jsem tedkom ve fakultce a úplně jiný příístup než je ve fertimedu. Začínám stimulovat, mám dlouhý protokol, takže až dorazí menzes, tak jdu na to. Manža mi zase bude opíchávat bříško... brr... ale už se těším. A co vy?

bobinka1
1. zář 2009

ahoj holky,princ a v čem je to jiné, moje kamarádka tam teda chodí a nadšená moc není,ptoro chce odejít,chodí tam 3roky a má za sebou 2IVF a nic,a přístup některých lékařů,nevím jednou přijela s brekem ☹

bobinka1
1. zář 2009

teda 2roky,jiná kamarádka chodí 3roky,ale do reprofitu,tam teď od nás práce odcházejí všechny holky

j.cien
1. zář 2009

Princ hodne stesticka pri iVF 🙂

rozi.nka
1. zář 2009

dneska to vypadá, že jsou všechny kelišky ve škole 😀

bobinka1
1. zář 2009

ahoj holky j.cien,kdy jdeš na odběry? 🙂

katrin111
1. zář 2009

ahoj kelisky jak se vede???mam nejake nove fotecky v albicku tak mrknete 😉 jibnak dneska cele dopoledne jsme jezdili po kocarkach a nikde neni ten co jsem chtela tak jsme nakonec koupili v cross..........

radule82
1. zář 2009

Ahojte vsechny Kelišky 🙂)) tak už jsem doma a dala jsem se do vaření gulášku 🙂

j.cien
1. zář 2009

Gulasek mnamka Radul 😉
bobi krev mam ofocialne za 14dnu,ale skocim si u nas ted v patek 😉

j.cien
1. zář 2009

Dnes jsem vubec teda nelezela....sakra,az mam trochu vycitku 😒 ale jinsk jsem v poho 🙂

radule82
1. zář 2009

Ahoj cien, takže pěkně pupíčkuješ? 😎 😉

j.cien
1. zář 2009

Ahojky Radul,no prave ze jsem lupm a cely den litam po venku,v lese se psem,u sousedu na kafe,tro
chu jsem plela na skalce...a ted uz lezim 😀
Holky musim se vam k necemu priznat...vim,ze jsem magorka a ze mi vynadate...ale rano jsem testla...a je tam duch 🙂 🙂 🙂 sice ho vidim jen ja 🙂 🙂 a mozna ho spis tusim nez vidim ...ale i tak se siiiilene tesim na zitra 😉

radule82
1. zář 2009

Cien, ani nevis, jak moc bych ti to prala!!!!! my všechny!!!! a ode mě vynadáno určitě nedostaneš, protože já tvrdím, že pokud se zahryznou, tak se zahryznou!!!! 🙂)))

Cien dneska jsi ale teprve 5 den od ET ne? Nechci Cien nejak plasit, ale myslim, ze duch muze byt ovlivnen leky...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru