Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bobinka1
15. zář 2009

asme díky doufám,že to bude dobrý 😉

asmeena
15. zář 2009

bobi: ty budeš mít vyšší HCG - budou třeba trojčátka 😀 a nebo se to ještě pomnoží a budou šesterčátka. 😀

j.cien
15. zář 2009

smankote Asmee 😀 😀 se sesti prckama by se uz Bobinka musela podelit s ostatnima Keliskama 😀

bobinka1
15. zář 2009

no to mě právě děsí asi vám pak něco daruji přece jenom máme už doma jedno 😉

sido
15. zář 2009

bobi to by bylo krásné mít tři 😀 😀 😀

bobinka1
15. zář 2009

sido ty by jsi brala tři ? mně by stačila dvojčátka,j.cien a na kolik jdeš?

j.cien
15. zář 2009

Bobi na 7.45myslim...a ty??

sido
15. zář 2009

holky já jdu teď v pátek ke Kájovi tak jsem zvědavá 😒 beru antiko a nevyjde mi to ještěkvůli schválení pojišťovnou tak říkal že mi ještě posune ms práškama ať nemusím čekat další měsíc nemáte s tím některá zkušenost?
a bobi ty jsi byla na první IVF?

j.cien
15. zář 2009

Sido to posunuti je oK,normalne budes pokracovat v antiku bez preruseni,tak dluho,kolik bude treba...take jsem to tak mela,dobrala jsem 1baleni a pak hned pokracovala dalsim 😉 jeste asi 8dnu..

sido
15. zář 2009

no ale asi ne před IFV nebo jo?

j.cien
15. zář 2009

Holky jdu ven zkontrolovat Petra a Kerinku 😉

bobinka1
15. zář 2009

já na 8.45 myslím,že se tam možná ještě potkáme,sido né to je moje druhé

sido
15. zář 2009

docela se bojím ať se nějak vaječníky nešprajcnou po delším braní antiko ☹

bobinka1
15. zář 2009

první nevyšlo ☹

sido
15. zář 2009

a kdy jste byli na první?

j.cien
15. zář 2009

Sido jj,pred IVf!Brala jsem antiko cca 31 dnu v kuse nebo tak nejak..pak prisla MS asi ctvrty den po vynechani antika a pak jsem hned ten prvni den mrchy zacala stimulovat,bo to byl kratky protokol 😉

bobinka1
15. zář 2009

no byli jsme v gyncentru v únoru

sido
15. zář 2009

cienko to bylo teď před IVF? a proč ti to antiko prodloužil vždyť jsi to tak tak stihla kvůli tomu schválení

sido
15. zář 2009

bobi tak teď to určo vyjde držím palečky ať už jsou tady jenom samé další těhule 😉 😉 😉
bobi a čím jsi stimulovala?

abig
15. zář 2009

Tak jsem si zašla do lékarny a vyřešila jsem tu bolest následovně ... koupila jeden těhotenský test a jeden ovulační .... udělala oba .... a na to že jsem 9DC tak mám dvě čárky "bohužel" jen na tom ovulačním ....

Takže tentokrát mi dává asi ovulka dost zabrat, když ani sedět nemůžu, tak jak mám potom to? 🤐

asmeena
15. zář 2009

abig: a nemůžeš mít výsledky zkreslené kvůli pregnylu? Já dřív taky měřila BT a po pregnylu jsem měla úplně jinou teplotu, takže to taky vypadalo, že ještě ovulka nebyla.

evcaa
15. zář 2009

bobi tak ja ti nebudu gratulovat pootichonku ale sakra hlasite tak jako nasi jcien pac to se musi vyrvat do sveta ze tam jsou // a silne 😀 😀 😀 a zlaticko nevypirej se ani trojcatek segra je ma a je stastna a pak sla jeste do jednoho no a co a jsou vsichni stastni vis co by dala jina babucha za // na testu???? raduj se 😉 😉

evcaa
15. zář 2009

abig tomu ja nerozumim ale lepsi by byly // na tehu testu 😀 😀

asmeena
15. zář 2009

evi: a co ty a Jirka? Už je to lepší?

asmeena
15. zář 2009

já jsem dnes začala taky testit ovu testíkama a mám už trošku viditelnější testovací čárku, takže co nevidět můžu očekávat ovulku, a to bude, až se barák otřese 😀

evcaa
15. zář 2009

no dnes skrabal nachystal mi obed a na chodbe me odchytil a zvedl me v naruci a u toho tak zastenal a rika zlato ty jsi urcite zhubla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 magor
ale ja mu dneska rikala ze nechci klidecek mezi nama na par dni ale na porad at to proste do konce tydne nejak vyresi ze chci mit zase pohodu doma

jj asme dej mu co proto 😀 😀 😀

asmeena
15. zář 2009

tak to mě evi rozesmálo, připomnělo mi to mého chlapa, když se udobřuje. Tak snad to bude na dlouho. 😉

luciik
15. zář 2009

Martinko, tak po tom obrovském dramatu, takové obrovitánské číselko 😵 😵 😵 😵
Moooooooooooc velká gratulace 😵 😵 😵
A Bobinko tobě takýýýýýýýýýýýýýý 😵 😵 😵

monickaku
15. zář 2009

stale trochu spinim mam obavy manza utesuje ze je to v poho ale je ve me mala dusicka tehu test negat

abig
15. zář 2009

ameena: já jsem po pregnylu víc jak měsíc .... ty čárky mám na ovu testu ....
Evca: jo, tak těhu test bych taky brala .... ale ještě na mě nepřišla řada

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru