Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
20. říj 2009

cienko zítra na tebe budu myslet, ať tvá kontrola dopadne na výbornou
sido: i tobě hodně štěstíčka pro tvá embryjka. 😉

katrin111
20. říj 2009

mela jsem telefon s mamkou.asmenko vecicky krasne jsi sikulka 😉 schimi treba ivfko uz nebude zapotrebi 😉

bellka
20. říj 2009

Berušky, jdu popřát dobrou nocku a krásné sníky🙂 kdo má zítra kontroličku, ať dopadne na 1*🙂 jdu do pelíšku, čekají mě 2 denní, 1 noční a hned se točím v neděli na denní, OMG. Ale v duchu jsem pořád s vámi, sluníčka🙂 zdravím i nové tváře🙂 Papapa a myslím na vás strašně moc.

radule82
20. říj 2009

Kelišky, tak Vám přeji dobrou noc a Bellisku, ty se hlavně opatruj!!! 🙂

kacza.b
20. říj 2009

krasny vecer kelisky tak uz jsem doma s prace a jdu vas docist

rozinko tak jsem docetla tvuj dlouhy prizpevek o porodu a bulim tady jako zelva,a miminecko nadherne 😵 😵 😵

asmeen vazne super ulovek,tolik vecicek za malo penez a krasneeee 😉

martinko na zitrek se vubec neboj vsechno dobre dopadne,miminecka jsou v poradku a maji se u tebe pod srdickem jako ve vaticce

tak a uz jdu hajat,rano brzo vstavam MVR

asmeena
21. říj 2009

dobré ráno kelišky moje zlaté, už jsem zase v robotě. Přijde mi, že se můj život odehrává zatím jenom mezi prací a gaučem. 😉 To je furt jenom vstávání do práce a když se přijde z práce, tak šup na gauč a na koníka. 😀

kacza.b
21. říj 2009

krasne ranko
ahoj asmeen 😉 neboj za chvili se to bude tocit kolem miminka 😵

schimi
21. říj 2009

Krásné ráno 😀 ..
asmeena o IVF už máme zažádané a dokonce to už i schválili 😀 😀 .. Tak uvidíme 😀

asmeena
21. říj 2009

schimi: tak si dejte pozor, ať vám to schválení nepropadne. Je to časově limitované. 😉 Ale třeba už to potřebovat nebudete 😵

schimi
21. říj 2009

😝 No, to bych celkem ráda, ale nevím nevím 😝
Ještě jeden měsíc chcce doktor asi IUI a potom IVF 😀 😀 ..

asmeena
21. říj 2009

No, ale jestli teď už máš schválení IVF, tak to se raději pozeptej holek, jak dlouho to schválení platí, protože třeba cien, kvůli tomu musela přerušit stimulaci, protože by jí to schválení propadlo. Před IVF se bere ještě měsíc antikoncepce a pak se teprve najíždí na IVF. Jestli nebylo zbytečné to schválení tak brzy?

schimi
21. říj 2009

To mi tak provedli oni 😅 .. A mně antikoncepci dávat nemůžou, já ji nesnesu 😠 .. Vůbec žádnou 😎 .. Jsem domluvená na jiným postupu, ale ještě mi to nevysvětlovali, protože těch informací bylo už tak dost 😀 😀

asmeena
21. říj 2009

No, to já vždy dostala informace a jak jsem přišla domů, tak jsem vše zapomněla. 😀

beruska81
21. říj 2009

dobré ránko to je zase venku mlha, ani na krok nejde vidět. Matyášek už je dneska ve školce, tak mám veget 😀

asmeena
21. říj 2009

berus: tak tady to spíš vypadá na hnusnou inverzi 😖

beruska81
21. říj 2009

asmeen já ty mlhy nesnáším a Marek ještě jel do Bělotína pro parkety, v takové mlze se vždycky o něj bojím, ale slíbil, že pojede opatrně. Já jsem jela včera ráno do Opavy a neviděla jsem na krok, to fakt nesnáším 😒

schimi
21. říj 2009

No právě, taky bych to všechno zapomněla 😝 ...
Víte, že dvojitá IUI a klobouček 😀 , to je specialita Fertimedu??

beruska81
21. říj 2009

jo schimi myslím, že tady někdo psal, že to dělá jen fertimed, a né všichni dávají kloboučky, teda já ho vždycky měla a jednou mi sestra vyhubovala, že jsem si nenechala ten z minula, jako, že mi nebudou dávat pořád nový, tak sem si ho při další IUI přivezla, ale měla jsem ho schovaný, byla tam jiná sesta a ta mi automaticky dala nový 😝

schimi
21. říj 2009

Já si ho taky měla vzít, ale nijak nevadilo, že jsem ho zapomněla 😅 .. A dokonce to, že to dělají 2 x za cyklus je vyjímka 😅 .. Taky vám píchli pregnyl 2x, po každé inseminaci 😅 ??

beruska81
21. říj 2009

já měla pregnyl myslím jen jednou 😉

schimi
21. říj 2009

Já 2x, tak teď nevím jestli má smysl 10DPO testovat 😀 ..

beruska81
21. říj 2009

no to nevím to ti neporadím, já jsem neměla 2 čárky ani po pregnylu ☹

schimi
21. říj 2009

Aha, tak to jsou věci 😅 .. Já myslela, že zrovna po pregnylu je to vždy pozitivní 😀

beruska81
21. říj 2009

no asi jak u koho, schimi a odkud jsi?už máš docela velké děti, tak teď ještě malého benjamínka 🙂

schimi
21. říj 2009

Já jsem Morava - Prostějov 😀 😀 .. Jezdíme do Olomouce..

marcajda
21. říj 2009

dobré ránko, tak si pročítám stejné zkušenosti🙂 také jsem měla pregnyl i po reinseminaci a klobouček jsem si vzpomněla přinést jen jednou..(byla jsem 5x) ale nenadávaly🙂 ten čas na ivf je docela dlouhý - půl roku a nemusí být do té doby ukončený, ale musí se začít. a do toho jdu ted i já. mám termín do 3.12., tak už musím začít s antikoncepcí. Smála jsem se, jak píšete, že se na vše vyptáte a hned to zapomenete, to je úplně přesné🙂) přeji pěkný den, jdu pracovat

beruska81
21. říj 2009

my jsme taky jezdili do Olomouce, máme to o něco blíž než do Polanky. 🙂
Já se jdu taky nasnídat, dát barák trošku do 😉 pořádku

kacza.b
21. říj 2009

tak uz se to tady trosku rozjelo po ranu,ta mlha je silena jsem ted prijela od doktorky a byla jsem na kole a jsem s toho cela vlhka 😀 😀

jdu taky neco delat,uz peru druhou pracku a taky musim vytrit,povysavat utrit prach a pak mizim do rachoty. jeste ze dneska nevarim,tomas dela dneska 16 ctku tak si da neco v praci a ja o dneska prdim najdu si co dum dal 😅

katrin111
21. říj 2009

krasne ranko vsem tak jsem z poradny doma vse je ok porod se zatim neblizi CS mam stejny jako od minula takze zadny pokrok................no musime uz zacit konecne sexovat............. 😀 😀 😀 😀 ozvy ok maly kopal o 106....parada 😵

bobinka1
21. říj 2009

ahoj holky jen jsem vás přišla pozdravit,u mě nic nového,pořád je mi špatně a jsem unavená jako kotě,příští týden jdu na kontrolu,holky ještě jsem se chtěla zeptat ten Jaroš tam v listopadu končí?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru