Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kat77
22. dub 2009

tady se můžete kouknout...http://www.svamluvmlyn.cz/

beruska81
22. dub 2009

ahoj holky, tak spasi o Vodičkovi už víš, pěkná úrodička, to se možná v pátek potkáme, my tam jedem na půl druhé. Já ke Koutné chodím a jsem s ní spokojená, všechno mi vždycky vysvětlí, Vodička je taky super, ale furt jsem se ho na něco musela ptát, je takový malomluvný.
Dneska mi zvedl náladu pohled na účet, konečně přišli vrácené penízky z daní 🙂
Jinak jsem byla od rána u našich, segra se nudila a tak mě a malého ostříhala, chtěla jsem jenom trochu ostříhat, ale fikla mě dost.
Kat a Luci tak jak bylo na kafíčku 🙂

kat77
22. dub 2009

Na kafíčku bylo bezva, pěkně jsme si poplkaly 😀

beruska81
22. dub 2009

nic jdu ven za svýma chlapama, večer nakouknu 😉

capenka
22. dub 2009

ahoj holky chci se zeptat jestli jste některá nebyla ve Fertimedu na PGD že prý to posílají do Prahy,a ke komu se jít lepší přihlásit JÁ mám opakované potraty a tak už nás posílají na PGD

kat77
22. dub 2009

Dr. Jaroše jsme taky rozebraly 😀 😀 😀 a fakticky jsme se tak nasmáli, ale samo že vše v dobrém

kat77
22. dub 2009

Ahoj Capenko, s tímto nemám žádný zkušenosti s PGD, tak ti nemohu bohužel pomoci ☹

spasinka
22. dub 2009

Beruš, tak to my už tam asi nebudem ☹ Odběr mám mít v 9 hodin, tak počítám, že nejpozději v 11 odjedeme. Už to fakt chci mít za sebou a pak zase stres, jestli jsou embryjka ok a jestli jich je víc než jedno....no nejklidnější asi budu po ET, budu hajinkat a koukat na tv a číst 🙂

beruska81
22. dub 2009

to ti věřím spasi, že už to chceš mít za sebou, já taky, břicho mě furt pobolívá 😒 No ale nevím jestli budeš po ET klidnější, to zase budeme čekat na výsledek jak to dopadlo 😉
Ale doufejme, že po těch 14 dnech, nás čekají už jen samé dobré zprávy 🙂

beruska81
22. dub 2009

Spasi moc ti držím palečky ať to dobře dopadne, kdy myslíš, že budeš mít ET?Možná se tam potkáme v neděli nebo pondělí.

spasinka
22. dub 2009

Díky, Beruš 🙂 ET bude buď v neděli nebo pak úterý nebo ve středu.

beruska81
22. dub 2009

no tak se fakt možná některý den setkáme, co břicho bolí tě pořád, mě většinou v noci, už 3 noci jsem skoro nespala,ať už je to za mnou 😉

rozi.nka
22. dub 2009

ahoj kelišky tak jsme byli na kontrole, mimouš je ok 🙂 ale pohlaví vidět nebylo 😠 jen jakási tečka a nikdo neví co to je 😀 další středu jdu na triple testy, tak uvidíme jak je róza zdravá 😉
fotečku dám do alba, ale dnes je taková všelijaká 😅

spasinka
22. dub 2009

jo, Beruš,bolí, nebo spíš tlačí. Naštěstí v noci spím.
Rozi, tak to je paráda 🙂

rozi.nka
22. dub 2009

holky držím pěsti ať už to máte všechno za sebou 😵

beruska81
22. dub 2009

rozi krásná fotečka, je super, že je miminko zdravé,my jsme taky celé těhu chtěli vědět co to bude, ale nebylo nám přáno, celou dobu to nebylo vidět, ale já jsem věděla, že budu mít kluka, pořád jsem s ním mluvila jako s Matyáškem 🙂
Spasi mě to přes den právě moc nebolí, ale jak si večer lehnu, tak to je hrůza 😒

evcaa
22. dub 2009

Ahoj holky rano jsme byli v polsku na kocar kouknete do alba je tam nafoceny a ted jsem douuklizela docesala Izzi a dovesela pidi veci jeste asi dve ci tri pracky a je to mam toho tak pet beden od bananu musim to totiz balit do pytlu a pak do beden a prevest to k mamce jak mi zacnou delat okna at se mi to zas nezaprasi ale musim vam rict ze uz nezvladam takove tempo a tolik veci co drive jsem desne utahana po chvilce a ted me zase pali zaha teda jestli je to pravda ze bude dite vlasate tak nam se narodi pankac jako hrom

Jo jak jsem cesala izzi tak jsem nasla kliste uz letos pate tak jsem ji ho vytahla postrikala jsem ji to ajatinem asi ji to stipalo protoze sebou skubala chude male

evcaa
22. dub 2009

nic holky jdu si lehnout jsem utahana jako kote zitra pujdu na ekg teda pokud me vemou a kouknu na vas az po 3 hodine pac nam nepujde elektrina od pil sedme az do 3 😠 😠 😠 😠 😠

asmeena
22. dub 2009

Ahoj holky, tak jsem dnes vyrazila na kolo. Nejprve jsem ho musela dotáhnout na benzínku, abych si ho nafoukala - zadní jsem trošku moc přifoukla, až jsem se lekla, že mi praskne 😀 Jeli jsme jen na loděnici a tam jsem zhřešila a dala si kofolu. 😉

Spasi: jo pracuju v Ostravia Trade a vím, že tam jsou nějaká cvičení, ale myslím že spíš pillates, aerobik a squash. Ale já když jsem v práci tak nemám čas tam zajít a potom už jedu domů, tak zajdu v Porubě. Už jsem se dnes objednala na příští úterý na spin, ale prý je zatím objednáno jenom 4 lidi a oni cvičí s minimálně 5 lidmi, takže si mám ještě ráno v úterý zavolat jestli se bude cvičit. 😉

beruš: já mám s Vodičkou opačnou skušenost - všechno mi perfektně vysvětlil a popsal. 😉

asmeena
22. dub 2009

rozi: pěkné roziňátko

evi: ten kočár je super, taky se mi moc líbí a je i za super cenu, když je tak kombinovaný.

asmeena
22. dub 2009

Musím končit a jít žehlit, dala jsem si závazek, že hned jak to uschne, tak to vyžehlím, tak musím mizet. Teď tady moc dlouho čas trávit nebudu, když musím sportovat a pak jsem unavená, tak je to akorát na spinkání.
Mějte se holky.

hnedoocka23
22. dub 2009

ahoj holky... 🙂 až tedkom jsem se zastavila..jsem k.o.!sadila jsem kytičky do truhlíků a květináčů...a pak pořádně uklidila...zítra se jdu ráno stříhat,snad vstanu..

beruska81
22. dub 2009

asmeen já jsem s ním taky moc spokojená, ale Koutná mi to vysvětlí líp, on mi to taky vysvětloval, ale tak lehce, nesměle 🙂

kat77
22. dub 2009

Halooo kelišky 🙂 je tady někdo?

hnedoocka23
22. dub 2009

já byla víc spokojená s Koutnou než Vodičkou,přijde mi namyšlený..

kat77
22. dub 2009

Zítra jde moje kamarádka na první IUI, tak jsem teď s ní byla a ptala se mě na spoustu věcíííííííííí...držím jí pěsti

luciik
22. dub 2009

Asmenko, dnes jsem byla na spinu a byly tam tři kočeny úplně poprvé, tak jim to všechno instruktorka vysvětlila 😉 Ale jsem ráda, že jsi se objednala 🙂
Jo, hlavně si vezmi sebou kovovou padesátku, ta se dává do skříňky a jak si ji odemkneš, tak ti to penízky vrátí. ale je to jen na tu pajdu, tak nezapomeň 🙂

kacza.b
22. dub 2009

ahojky kelisky,nejak nestiham ani kouknout na konika 😅

asmeen co delas dole v tabulce??? 😠

hnedoocka23
22. dub 2009

asmeen to dostala?? 😲 😔
taky nemám čas koníkovat...

kacza.b
22. dub 2009

spasinko a berusko tak uz se vam to blizi tak at mate krasnou a kvalitni urodicku a hlavne at je cele IVF uspesne a konecne jsou zase nejake tehulky,kdyz se nam porad nechce nejak mezi keliskama darit 😨

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru