Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
23. dub 2010

Ahoj tety tak hlásím,že už mám 1425g,asi 35cm a jsem v dobré kondici,také maminka dnes viděla proč už několik dní nemůže v noci moc spát,ležím totiž napříč,jsem hezky šprajclý,a tak to má mamča se mnou těžší ,protože se mi nelíbí ani na jednom boku ,ale ani na zádech,ale jí to nevadí,dneska mi to říkala,dokonce jsem dostal dáreček k zítřejšímu svátku,krásné plyšové štěrkátko. .To se mám.A to maminku ještě navíc trápí stále nízký tlak,dneska zase 90/40,tak to se nedivím,že se pak se jí pak se mnou točí celý svět.
Peti je super,že už to máš za sebou,držím pěstičky ať je vše v pořádku. 🙂

petra123
23. dub 2010

Holky měla jsem hydrolaparoskopii a dělali mi ji v OL pač ted v pondělí to nedělali v POlance a konečně vím jak se jmenuje Čepelak 😀 jj ale pořad mě bolí čelist a rameno no buh ví co jsem dělala jak mě probudili si pamatuji at to lůžko jak jsem ulehahla a vysledky mi říct nemohl bo po mě byli 4 holky a byl na sale a sestra řekla že až v Polance mi řeknou více tak jsem zvědava a volat DR nebudu až v to pondělí se zeptam jak to dopadlo ale doufám že dobře jinak mě mrdne prí jsme byla v narkoze cca 30 min ale jesli je to pravda nevím 😀

petra123
23. dub 2010

JInak Peti gratulace super mimisek se má k světu jen tak dál jetšě 9tt a máš bobiška doma to tak letí 😲

petra123
23. dub 2010

zelenka:ted čtu tvůj příspěvek jo jsem to já🙂)jse si mysela že tu nikdo stěch holek nechodí co tam byly se mnou 🙂 a jak jsi dopadla mě nic neřekli Čepelak byl na sále a sestra řekla až v Polance že mi řeknou víc tak doufám že to dopadlo dobře.JInak mam problémy s ramenem a čelistí jak jsou uzliny pod ušima pořad mě to bolí a prava lopatka taktéž dneska je to lepší ale co tam se mnou dělali a jak jsem došla na pokoj kdo mě tam přivedl??to mi popiš 😀 si jen pamatuji že mě sestra přikryla a říkala at si lehnu na bok že mě to tolik nebude bolet 😀

kasa
23. dub 2010

Jo to tak Peti je ,taky si nepamatuji jak jsem došla na pokoj. 🙂 ,jo,jo utíká to hrozně,už mě občas chytají nervíky ,že to všechno nestihneme,ale Peťa mě uklidňuje ,že se nemám bát. 🙂

petra123
23. dub 2010

jinak holky memáte na Čepeláka email??že bych mu napsala možna by mi odepsal? 🙂

petra123
23. dub 2010

Petul neboj je to v poho podstatné už máš a vše kolem se dokooupí ja maly bude doma a jinak zbytečně se znervoznovat užívej si to ještě 9tt a už se nezastavíš 😀 jako všechny co na to čekame 😀

kasa
23. dub 2010

To jo,nakoupené už mám skoro všechno,jen musíme ještě vymalovat a přestavět pokoj,aby jsme se všichni vlezli a máme toho teďka v rodině hodně,nejdříve se musela babi vystěhovat,do náhradního bytu,protože jim předělávali byty z 2 kategorie na 1,pak se stěhovali a ještě to nemají dodělané naši,dneska se stěhuje babi zase zpátky ,pak snad se to stihne udělat u nás,a dodělat u našich a za necelých 5 týdnů má ségra svatbu,a budeme mít u nás taky ubytované bráchu ženicha s manželkou ,Oli je totiž z České Třebové ,tak aby rodina nemusela být v hotelu tak budou někdo u nás ,někdo u našich a kamarádi co přijedou za Luci z Prahy a Skotska tak budou na hotelu,tak proto ta honička,je toho hodně,ale snažím se nestresovat,ale hormony dělají své,no nic jdu na sluníčko.Mějte se krásně. 😉

kasa
24. dub 2010

Krásný víkend všem,hezky si to sluníčko užijte.Přidala jsem fotečky z atelieru.

petra123
24. dub 2010

Taky přeji nkrasny víkend dneska bude krásně a večer jedu popřát sestřičce má 20 narozeniny tak mala oslava 😀

kasa
24. dub 2010

Tak si to Peti užij,to se musí pořádně oslavit,20 je 20. 🙂 🙂 🙂

petra123
24. dub 2010

Petul moc se mi slavit neche jsem ještě taka marna po té narkoze jsem hned ze všeho unavena a nalada mi chybí myslím že to u mě bude krátká oslava ☹

zelenka
25. dub 2010

Ahoj Petul, dopadla jsem blbe, jak jsem nikdy neměla žádné potíže, tak se to najednou rozjelo. Nejdříve mi naordinovali měsíc antiko a i přesto se mi udělala na vaječníku cysta. Abych mohla začít stimulovat, tak mi udělali punkci té cysty a po MS nasadili dlouhý protokol, kdy jsem stříkala do nosu synarel. Na kontrole zjistili, že jsem na synarel vůbec nezareagovala a i přes to mi vyrostl folík, který tam vůbec neměl být. Takže jsem to musela přerušit, čekat na další MS a pak krátký protokol s puregonem. Jenže na ten jsem zase zareagovala až moc a hned na první kontrole jsem byla na ukončení stimulace s velkýma folíkama. Dali mi pregnyl, ale protože jsem měla puregon s perem, tak jsem neměla zkušenost s klasickou injekcí a manželovi píchání injekcí nedělá dobře, napsali mi žádanku na pohotovost, ať si tam večer v 9 skočím, že mi to tam píchnou. Z pohotovosti mě poslali na gyn.ambulanci a tam mi sestřička v 9 píchla do zadku injekci. Dala mi krabičku od pregnylu zpátky, protože jsem na ní měla od sestřičky z Polanky napsány poznámky ohledně ubytování atd. Ráno jsem krabičku chtěla vyhodit a napadlo mě podívat se dovnitř a zůstala jsem úplně zděšená, protože v krabičce byly 2 ampule puregonu a zmizelo jen rozpouštědlo! Tak jsem okamžitě volala na tu gyn. pohotovost, jestli opravdu došlo k omylu a nebo mi dali nějakou jinou svoji látku nebo co se vlastně stalo. Ta sestra, co mi to píchala tam ještě byla a když jsem jí to všechno popsala, tak si i ona uvědimila, že to zblbla a začala se mi omlouvat...volala jsem rychle do Polanky, popsala jim situaci a měla jsem co nejdříve dojet, ať mi to píchnou a že mě ještě zkontrolují. Folíky jsem měla fakt už velké, ale doktor říkal, že to musíme zkusit, že by to byla škoda po všech těch injekcích. Ke vší smůle ještě ve čtvrtek nebyl žádný doktor v Polance, který by udělal punkci vajíček a tak jsme museli jet okamžitě do Olomouce s tím, že máme jet "jak s hnojem" ať mi folíky nepopraskají. Ale všechna snaha byla marná, po odběru jsem se dověděla, že mi odebrali jen dvě vajíčka, které jsou díky pozdnímu podání pregnylu nedozrálé a že není skoro žádná šance, aby se oplodnily ☹ No a aby toho ještě nebylo málo, tak mám hyperstimulační syndrom, sice slabý, ale bolí mě břicho při každém kroku. Mám hodně pít, že se to tím ta volná tekutina, co tam někde mám, vztřebá. No a tak teď mě čeká hydroskopie a pak nějaké IUI, jestli tam budu mít všechno v pohodě a někdy přelom srpna a září můžem jít do dalšího ivf. Doufám, že už to bude mít jiný průběh než teď! No a jakto, že tě bolí rameno, čelist a lopatka??? Co tam s tebou dělali, to je zvláštní... No já jsem přišla na ten pokoj, když už jsi byla na sále. Slyšely jsme ale, že ještě nezačali, protože se tam bavili a pak najednou bylo ticho a uběhlo asi 20 min a začali tě budit. Volali na tebe, paní....(zapomněla jsem jméno 🙂 vztávejte, probuďte se, vztávat, no a tak tě budili docela dlouho! Já jsem z toho byla úplně nervózní, protože to byla pro mě taky první narkóza a teď jsem měla hrůzu, co mě čeká a jakto, že tě tak dlouho budí. No, mohli tě budit dobrých 10 min. Pak tě dovedly dvě sestřičky a ty jsi jim říkala, že to je super, že jsi se bála, že to nepřežiješ a ta jedna říká, no to jste nás teda zklamala, že nám nedůvěřujete 🙂 Pak tě uložili na bok a ještě jsi nám říkala, že jsi myslela, že to bude horší a ať se nebojíme a taky něco o práci, ale to ti nešlo rozumět 🙂 Pak mi děj vědět, jak ti dopadla ta hysteroskopie, já se totiž bojííím! Kurňa to jsem ale napsala román!

petra123
26. dub 2010

čauky Zelenko tak z prvu musím říct že ten konec byl k pobavení jsem to četla mojemu jsme se smali že jsme mimoňka 😀 tak ty sestřičky museli mít dost se mě vzbudit jsem se nemohla a pak takové kecy 😀 no mám to za sebou 😀 a jinak dá se to přežít po narkoze mi bylo ještě 3 dny dovně pořad se mi točila hlava a nemohla jsem se pořadně vyčůrat počkej na první čůraní masakr nikdy jsem sice neměla zanět močaku ale bylo to určitě stejny pocit palíto jak čert ale dá se to pač pak jak o tom víš tak se na to připravíš 😀 jinak špinila jsem taky 4 dny a už jsme mojeho i znasilnila bo už jsem to nemohla vydržet víš jak před tím MS a pak zakrok a už jsme se smali že sex známe jen s TV 😀 tak jsme to prubly 😀

Jinak co se tyče tvojeho zdravotního stavu tak to je mi líto sice neprožívám nějaké hypersyndrom to jsem ještě neměla jse jsem o něm tady četla že ho holky nějteré máji před IVF a pak jse vše musí zkončit a opět čekat.Neboj taky se může zadařit samo pořad stím počítám moc se mi do IVF nechce ale roky letí a co jiného dělat aby člověk konečně měl aspon jedno dítko.Jinak co mě překvapilo byla snama na pokoji holčina ležela hned na první posteli taková blondínky všimla jsis ji?,no ona byla 2x na IVF a až ted ji poslali na hydrskopii zvlašní jsem čuměla pač Čepelák mi řekl a aji Sobek ml. že bez toho vyšetření mě d IVF nepustí tak aspon budu konečně vědět příčinu mé neplodnosti pač můj je OK.No a kdyby to ted jako v 3.5 řekl že mě posíla na IVF nešla bych nechala bych to na zaří a snažila se jen tak jesli by to nevyšlo a stejnak si za chvíli přivezeme psí miminko tak budou jiné starosti 😀 Ty ale abych pravdu řekla tak nějakou paní nevím kterou tam budili taky moc dlouho až jsem se trochu vystrašila.

Ale jinak to tam jde jako na běžícím páse že? 😀 ten doktor toho musí mít dopoledne plné kecky se dívat do dír 😀 ne sranda ale musím říct že jsem ráda že mi to dělal Čepelák 😀

zelenka
27. dub 2010

Ahoj Peťul, no neboj nebyla jsi sama, kdo něco blábolil po narkóze. Já bych řekla, že už na to mussí být zvyklí. mi se např. zdálo, že jedu s manželem na výlet v autě. A pak si vzpomínám, že už mě vedou a mi se zavírali oči, tak mi říkali, ať je otevřu a ještě pak, že mi sestra říká - ale to nevím,jestli opravdu říkala, nebo se mi to jen zdálo - povídá: tak takhle umřel Michael Jackson, měl stejné pocity, jako by byl v narkóze 😀 a já na to: (a to vím, že jsem to 100% říkala nahlas 😀 ) Hm, tak to měl dobrou smrt 😀 a pak kdo je taky mimoňka 😀 😀
Jinak tu blondýnku, co už byla 2 na ivf, tak to byla ta, co jí taky nemohli vzbudit a pak jí chudáčka přivezli na posteli a napíchli jí všechny ty monitory a kapačku, když jí vzbudili, tak jí klesl tlak a chudák asi omdlela. No já se ani nedivím, že jí dělali hydroskopii až teď. Mi dělali loni 5x IUI a pak mě poslali na to nešťastné IVF a teprve teď, když to tak dopadlo, se mě doktroka ptá jestli mám průchodné vaječníky. a já na to, že nevím, že sjem žádné vyšetření ještě neměla. tak se divila,jak to?! A koukala do karty, kde komu jsem chodila. Jenže já se pořád střídám u někohoo jiného, už jsem se tam vystřídala u 6 doktorů, pokaždé na mě výjde někdo jiný. No a pak to asi tak dopadá. Na kontrole po ivf, jsem se musela připomenout, že jsme se s Dr. domlouvali na tu hydroskopii, kdybych se nepřipomněla, tak se zase asi nic neděje, já nevím...už chci taky konečně vědět proč nám to nejde. Snažíme se už bych řekla, tak třetím rokem a rok z toho chodíme do Polanky.
No a je to fakt, že to tam šlo jak na běžícím páse, byla jsem z toho pěkně vyhukaná! A Dr. čepelák je super, je moc příjemný.
A jaké psí miminko bude mít? My máme už trošku odrostlejší psí miminko, už jí jsou 2,5 roku, máme hnědou labradorku. Je to fakt naše miminko 🙂 Užijem si s ní strašně srandy!

petra123
27. dub 2010

Zelenko tak to to je mazec to jsi vůbec nevybavuji ale to jsem tam už asi nebyla jak ji dovezli no mazec no ještě že jsme tam nebyla bych se bala za nás všechny 😅

Ty počkej ty jdeš teprve ted na tu hydroskopii nebo jsi byla jako ja v ten den??nějak jsem se stratila v tom všem 😀 Jinak jsem ráda že jsem tam vždycky jak je tam bud dr Čepelák nebo Sobek ml. ale ted jedu v pondělí do Polanky tak jsem zvědavá kdo tam bude ale při mém štěstí Sobek ml. 😀 taky simpatak ten mi tu hydroskopii doporučil a jsem ráda že to mám za sebou 😀 😝

Jinak v květnu si jedeme pro psí slečni Vymarský ohař dude to Dixie 😀moc se na ní těšíme a konečně příjdu na jiné myšlenky než pořad myslet na mimisko.

Ty jinak všimla jsis jak tam ležela ta straší paní?hned podemnou v posteli a ta šla na co??myslíš že taky na tu hydroskopii?Myslím že šla jako poslední na řadu?

Ty jsi vlasně od kud??Já Příbor

zelenka
28. dub 2010

Peťo, já tam byla na odběr vajíček a pravě proto, jak to všechno dopadlo, tak musím mít 4 měsíce od hormonů klid, tak mě teprve až teď posílají na tu hydroskopii! Je to divné, mělo by to být naopak, tak jako u tebe. Teď čekám na MS a hned se na to objednávám. Sice se bojím, ale když říkáš že to bylo v poho, tak to jsi mě uklidnila. Ty jdeš na kontrolu až 3.5. ? A na jaké výsledky se vlastně čeká? Oni ti brali ten vzorek z dělohy?
No a ta starší paní, ta tam byla na odstranění nějakého polypu. Jak jsi byla v limbu, tak jsme to tam všechny pobraly, kdo tam s čím je 🙂 Ta blondýnka - hydroskopie a já a ta uprostřed vajíčka.
A Výmarský ohař je nádherný, to budete mít o zábavu postaráno, jsou i hodně temperamnetní 🙂 A já jsem z Ostravy.

petra123
28. dub 2010

Zelenko tak nevím co mam čekat za vysledky doufám že budou dobré jo a jedu 3.5 a jesli brali vzorek doufám že ano at vím co je vlasně za problém.

Příště chci jít na řadu druha at můžu taky pokecat pravda je že si pamatuji jen tu blondinku a tu uprostřed a tu paní tebe jen letmo že jsi se mnou byla na WC 😀

Jo je to v pohodě neboj přežiješ to jako já 😉

co děláš?za práci ja ve fabrice 😒

zelenka
29. dub 2010

Peťul,napsala jsem ti do interní pošty 🙂

kasa
29. dub 2010

Ahojki Peťko budu držet pěstičky ať je vše v pořádku. 🙂 🙂 .Zelenko taky držím pěstičky ať se vše zlepší,a brzy se dočkáš toho vytouženého broučka.Jinak u nás nic nového,akorát se už teď rychleji unavím,ato jsem doma.Občas mě padá hodně tlak,tak je to o držku,ale hlavně ,že je brouček v pořádku.No jinak se mějte krásně.

petra123
1. kvě 2010

Peti díky moc ted mě jen mě sere že nemůžu jet do Polanky pač nemam auto a nikdo nema čas tak tam musím zavolat a omluvit se a objednat se za dva tydny at se domluvím s někym at mě tam hodí je ti na houby když memam auto ☹ tak tam zkusím zavolat a jesli mi vysledky řeknou telefonicky.

petra123
1. kvě 2010

od kolikati ranno jsou v Polance nevíte někdo?

evakim
2. kvě 2010

Peti od 7,30h

evakim
2. kvě 2010

Peti ,ale tedka me tak napadlo, ze asi zalezi i na tom jak maji zrovna dany den objednane pacientky , protoze kdyz jsem sla treba na punkci mela jsem tam byt uz na 7,15.
Ale taky se muze stat, ze nektery den tam nemusi byt nikdo.

petra123
2. kvě 2010

Díky Evi volala jsem ted do Olomouce a nikdo to tam nebral no uvidíme zítra to ale nestihnu tam dojet tak se musím přeobjednat

petra123
2. kvě 2010

holky tak zítra jedu ale vlakem 30 min cesta z Příbora přímo do POlanky ale cca 30 min cesta do centra to bude musím se sestrama domluvit at mě vezmou dříve že mi jede vlak zpět a at stihnu jeto ještě do práce to bude zítra honička ☹

zelenka
2. kvě 2010

Petul, drzim palce at ti to zitra dobre dopadne!

princ
3. kvě 2010

Ahojky všem, moc dlouho jsem tady nebyla, nebyl ani čas. 😀 😀 Dneska jsem šla na kontrolu a skoro všechno o.k. , tlak jako vždy normálka, váha atd... a potom pak dr. mi říká netlačí vás moc na čípek.... a já že se mi zdá že je nízko ... no a pan dr. máte pravdu, je moc nízko.... tak se dívat utz a říkal že se mu to vůbec nelíbí ... že čípek mám 3 cm a ještě něco ... v tu chvíli jsem nic neslyšela, moc se bojím o tu naší princeznu ... a říká 14 dní klidový režim.... ležet, ležet a ležet ....
Jinak je všechno ok. hrozí od 34.týdne přečasný porod , tak se mám šetřit.

A vám děvčata přeji moc úspěchu ať vám to už konečně vyjde. 🙂

smilers
3. kvě 2010

Ahojky, princ hlavne si podloz nohy, aby byly vis nez hlava, v nemocnici nam teda zvysovali postel, ja takhle lezela tyden a cipek se nastesti zase zvysil, a hlavne lez a setri se, a vubec se neboj predcasneho porodu, ja rodila 33TT+3 😉 Jinak vsem drzim samo palce🙂

petra123
3. kvě 2010

čauky holky ta zítra rano se dozvím vysledky a uvidíme co našli jinak pokud nic a hned nas budou tlačit na IVF ale stejnak nic jak jsem řekla nemáme na to ted penízky a pujčovat si taky nemůžem tak nic jiného nezbývá než čekat na zazrak můj je pořad na cestach a volno pořad nedostane tak i s IUI je konec pač ja nemam ani auto a zmaražené spermijky tak to vypada že se toho mimiska doopravdy nedočkam už to zase maluji černo bíle ale je to tak hold jsi na to musím zvyknout tak zase budu jen tiše zavidět a vám přeji at se co nejdříve povede mít mimisko u mě je to už ve hvězdách

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru