Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
18. kvě 2009

holky ja jsem trefila 6000 prispevek 🙂 tak at nam vsem prinese stesticko v podobe kulatych brisek 😵

spasinka
18. kvě 2009

To bylo slyšet až k vám? 😕 Ty brďoo, ale v jednu už jsme byli doma, Já jsem tam přijela navíc až v 9 večer a spíš jsme pokecala se známýma a Roman pařil na Citron a TSA 🙂
Kaczi, placení účtů taky nesnáším (kdo jo, že? 😀), naštěstí mám nastavené trvalé příkazy a v září konečně doplatím kuchyň a jídelnu!!!

kacza.b
18. kvě 2009

katrin prosim te byla si nekdy u te kartarky co bydli nekde u tebe? ted tam byla kamoska a pry byla super.

kacza.b
18. kvě 2009

nam letos taky vsechno konci,auto,pujcka,mycka...atd. tak jsem rada to se hned cloveku ulevi.
a pak uz zase nova pujcka na mimi a ted uz to musi vyjit!

kacza.b
18. kvě 2009

spasi co jste meli u vas za akci 😕

spasinka
18. kvě 2009

Kaczi, Bystřický Zlot - je to každoročně, vystupují různé skupiny, letos byla i Ewa Farna, ale tu sjem nestihla a vloni Monkey business !! A do toho spousta stánků s pivkem, s párky, kotletami a s každým je třeba zajít na půlku...jj, je to super 🙂 Na takovou vesnici nebo maloměsto jako je Bystřice je u nás spousta akcí 🙂

evcaa
18. kvě 2009

ahoj holky tak jsem tady po dlouhe dobe a koukam ze mam co dohanet ale zaplat pan buh mame hotovo okna jsou udelany a vrchni patro vymalovane jeste spodek ale to uz me az tak moc nezere hlavne ze my mame bydlenicko hotovy

kacza.b
18. kvě 2009

ju tak to muselo byt super 🙂 ja mam takove akce taky moc rada. kdysi jsem vymetla kde co,ale ted jsem nejak v utlumu...

ewa farna je mlada,ale dobra te holce moc fandim! a Tomas klus je taky nekde od vas,tak toho mam taky moc rada,zajicek s zajimavym hlasem.

kacza.b
18. kvě 2009

evi tak to je super,to se ti urcite ulevilo ze vis ze danielek prijde do hotoveho,noveho a cisteho 😉

j.cien
18. kvě 2009

Evi to bude krasne to vase cistoucke hnizdecko pro prcinka 😉 🙂

kacza.b
18. kvě 2009

tak ja jsem soupla kuratko do trouby at mame obed i na zitra,protoze mam tento tyden nocni a ja po nocni moc nefunguju 😅

evcaa
18. kvě 2009

jj holky ale uz nikdy vice byla a trosku i jsem unavena jako kote jinak cien ted jsem docitela a ta mrcha nas pekne napinala ale jakm rikas ty nezklamala ☹

evcaa
18. kvě 2009

jeste nam neco chybi ale to nejhorsi je za nama holky ja mam 6 tydnu do porodu 😲

kacza.b
18. kvě 2009

no jo uz jen 6 tydnu,toto ubehlo 😕 hlavne ze jste to vsechno stihli a ty uz ted jen odpocivej at nacerpes silu.

evcaa
18. kvě 2009

jj kacenko budu se snazit 😀 😀 😀
doufam ze vse probehne bez komplikaci a jirka vam napise miry a to ze jsme oba zdravi

hnedoocka23
18. kvě 2009

ahoj holky,jdu vás jen pozdravit a pádím do města 🙂

kacza.b
18. kvě 2009

ocko copak jsi jdes koupit?

j.cien
18. kvě 2009

Holky jsme tyden bez sefika,supeeeeeer 😀 uz jsme si strelili jednoho rychleho spunta 😀 tak je hnedle veseleji 😀

kacza.b
18. kvě 2009

no cien 😀 😀 😀 to se nekdo ma 😎

j.cien
18. kvě 2009

jj,ale musim jit neci snist,pac jsem docela kiki 😀

kat77
18. kvě 2009

jste tu někdo? 🙂

evcaa
18. kvě 2009

nic holky valim na tehu cvico dnes uz asi nebudu papapa

michina
18. kvě 2009

Ahojky, jdu vás pozdravit. Dneska jsem volala do Olmiku, že se jako objednám a sestřička mi s usmevem rikala, že už maji v Polance svuj vlastní telefon. Tak jsem koukala na drát a volala přímo do Polanky, tam se mi zas straááášne omlouvali, že jim nejdou dneska PC, at si zavolam znova do OL.. No 😀 Jesteže na to nespechaám, tak radeji pockam na stredu, aby jsem jim třeba pak z té objednávky nevypadla, že jo..

A co tady nového, kelišky??

j.cien
18. kvě 2009

Michi!Ahojky! 🙂
Tak to je presne ONO,to s Polankou a jejich technikou 😒
Ja jsem dnes volala na mobil Jarosovi,co teda dal,ze mam konecne MS a jestli mam brat antiko pred stimulaci...a on ze samozrejme a tak mu rikam,ze mi posledne rikal,ze ji brat NEBUDU a jestli si na mne teda pamatuje...ale pochybuju o tom,no mam z toho blbe pocity...
Pokazde se od neho dovim neco jineho,napred neco a pak pravy opak a koza se v tom vyzna!

michina
18. kvě 2009

No mě minule rekl, co mu ma pripomenout, az tam priste budu, protože už sestřičče odevzdal kartu a nenapsal si to tam..

hnedoocka23
18. kvě 2009

ahoj holky..byla jsem si koupit dvě trička a rifle ...jsem spokojená 🙂

hnedoocka23
18. kvě 2009

michinko a Evčo ahojky,jak se máte holky,dlouho jste tady nebyli...
j.cien:ty antiko začínáš brát a já ji dobírám...a vůbec se netěším na stimulku,pak punkci..nejlepší je z toho et..

j.cien
18. kvě 2009

Michi,ja jsem s nim uz mela takovy mensi spor...a vysledkem je,ze mu uz tolik neverim a to je skoda.

A jak se mas Michinko?Hodne pracujes,ze?

hnedoocka23
18. kvě 2009

jdu žehlit druhou várku 😠 pápá,možná večer nakouknu

j.cien
18. kvě 2009

Ocko tak ty uz budes testit,kdyz ja budu teprve pichat 😉 jestli vubec zacnu,kdo vi,co zase bude...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru