Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
28. čer 2009

Hezkou noc papa a same dobré zprávy zítra v Polance. 😉

evcaa
29. čer 2009

Ahoj holky odchazim na kontrolu tak uvidime co bude kazdopadne bud napisu nebo prijdu na kona paaaa

hnedoocka23
29. čer 2009

dobré ráno všem 🙂
Evíku a renco s martinem,držím mocinky moc palečky 😵 dejte ihned vědět 😉

hnedoocka23
29. čer 2009

já si trochu poklidím kuchyn,půjdu do vany,upravím se a asi vyrazím k ségře zalít ty kytky a udělám si ty nehty..

rona2
autor
29. čer 2009

Hezké ranko holky.
Tak všem držím pěsti!
Evi a tobě ať už máš Danielka pěkně u sebe v náručí. 😉

katrin111
29. čer 2009

TAKY PREJI HEZKE RANKO HOLKY,A TAKY VSEM DRZIM PESTI A POZITIVNI MYSLENI................. 🙂

j.cien
29. čer 2009

Dobre rano Kelisky,hlasim se uz z prace ☹ vubec me to neba a to mam az do 18ti...

Vsem na kontrolu drzim palce a Ocko tobe k testovani 😉 !!
Larri kdy budes znat HCG z krve???

hnedoocka23
29. čer 2009

holky,já šla zase spát 😀 jsem strašnááááááá!!!!!!neuklidila jsem ani kuchyn,no nic prostě

larri
29. čer 2009

cien,mam volat kolem poledne.Uz jsem se ale smirila s tim,ze to bude hoooodne nizke. ☹

rona2
autor
29. čer 2009

Očko je třeba odpočívat,úklid počká. 😉
Ahoj Katrin tebe už jsem tady dlouho neviděla.

rona2
autor
29. čer 2009

Cienko taky mě to za chvíli čeká a až do 19 hod. dneska jde semnou i malý,nemám hlídání tak uvažuju čím ho zaměstnám ať se prďola nenudí.

rona2
autor
29. čer 2009

Lari neboj Hcg tě překvapí 😉 A bude vše v naprostém pořádku.

hnedoocka23
29. čer 2009

larri,držím moc palečky 😵 at si příjemně překvapená 😵

evcaa
29. čer 2009

ahoj holky tak jsem doma maly uz vazi cca 3700g a primar rikal ze mam vysku i panev stavenou i na ctyr a pul kilove dite 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 aewl nelibil se dnes tlak tak mi rikal at prijdu ve ctvrtek ze si me tam uz asi nechaj udelaj nejake odbery a zatezovy test jak reaguje deloha apak vyvolavacka takze tak jinak vsem preji uspesne kontroly a co ocko kdy budes testovat????

jo a tchyne mi rekla ze to bude maly bucek 😠 😠

hnedoocka23
29. čer 2009

Eviku,teda ty budeš mít ale macka 🙂 🙂 🙂 takže od čtvrtka???no konečnéééééééé,už se na Danečka těšíme....a je fajn,že je vše v pořádku 🙂
testit budu odpo,ted se jdu zkulturnit a do vany,pak sjedu k ségře a až jak přijedu tak na to vlítnu 🙂

hnedoocka23
29. čer 2009

večer jdeme ke tchýni,slaví 60..ale jen popřát a o víkendu slavme..sobota i neděle...a jestli do té doby dostanu mensky,tak slavit teda nebudu 😠

rona2
autor
29. čer 2009

Očko už zase. 😠 😠 😠
Holky loučím se chystám se makati. 😝
Evi to bude opravdu macík. 😉

evcaa
29. čer 2009

jj ale zase si rikam ze jsou i vetsi deti 😅

hnedoocka23
29. čer 2009

já měla 3800..tak v poho 🙂

evcaa
29. čer 2009

no vidis nebude to skarede mimi i kdyz bude veliky no po tatovi nemuzu chtit skrcka kdyz tatka ma 190cm 😉

larri
29. čer 2009

jezisi evi,hlavne,ze bude zdravi a mit vse na spravnem miste.Muj synovec se narodil o 5 tydnu driv,byl malinky a ted patri ve skole k nejvetsim. A to rikala mamka,ze je zla babicka,protoze mu zakazuje jist. 😉
Danecek nebude tolik papat a az zacne behat,tak to vybeha.U deti se to hodne meni a at je chlap se vsim vsudy.Aspon bude mit vetsi vyber v zenskych,nebude koukat na vysku. 😉

evcaa
29. čer 2009

jj lari a co ty v kolik budes volat jsem napjata jak struna 😉

katrin111
29. čer 2009

presne tak evi jak pise larri vubec neres kolik bude vazit ti rikam samik vazil 3830g a porad se mi zdal malinky............nejdulezitejsi je ze je zdravy 🙂

larri
29. čer 2009

Evi kolem poledne,to je za chvilku.Minule jsem volala asi 12.05

bobinka1
29. čer 2009

ahoj holky,byli jsme u moře a včera jsme dorazili zpátky,nemám šanci vás dočíst,jsou nějaké novinky?co očko už víš? 🙂 poslala jsem vám tady trochu sluníčka,ale asi nedorazilo ☹

larri
29. čer 2009

Tak ted jsem uplne v pr....Hcg 244,nechapu to.Nahoru to jde strasne pomalu a nejde to dolu.

A ted Kelisky radte.

katrin111
29. čer 2009

ja si myslim larri ze tehu jsi a na utz je jeste strasne brzo aby tam bylo neco videt............

j.cien
29. čer 2009

Larinko jeste stale to muze byt normalni tehu!
Ale take to muze byt mimodelozni...proboha,ale to te nechci strasit!!!

Jdes i na UZV do Apoli??

katrin111
29. čer 2009

jeste bych zasla v patek na krevat vidis ci to roste a pak zpatky k doktoru na kontrolu

kacza.b
29. čer 2009

ahojky larri kazdopadne by te meli hlidat! muze to byt i mimodelozni. hodnoty na normalni tehu neodpovidaji,ale stoupaji. ja mela neco podobneho a hlidali me,lezela jsem v nemocnici s podezrenim na mimodelozni. nakonec me vycistili a bylo to v deloze.

drz se holka,mrzi me to,ale mas jeste dve IVF

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru