Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
5. črc 2009

Ahoj Rozi,tak to ti nezávidím,ale třeba se mráčky za chvilku rozplynou,a přece po každé bouřce příjde hezké usmiřování,a to je zase potom hezké.Hlavně dávej pozor na tebe a Matýska.
Já se dám asi taky do praní a uklízení,protože jsem zatím nic nevymyslela co podnikat ,když jsem sama.Peťa ten příjde až kolem půl 11 večer.Tak se mějte hezky pa pa Peťka 🙂

katrin111
5. črc 2009

baby ja se taky nudim meli jsme jit nekam ven ale maly ulehl kasle jak tuberak a je mu zima tak budeme doma...........ja jsem uz sezrala 3 nanuky a ted jim zase 2 housky 😀 😀 😀 😀 taKZE SI POJDTE PSAT.....ROZI A TY NEUKLIZEJ

rozi.nka
5. črc 2009

katrin ještě jsem si dala pauzu a kukám na Nekecej 😉
to já jsem snědla čtyři karbenátečky a okurkový salát 🙂 a jako ještě bych jedla 😀

katrin111
5. črc 2009

ja taky rozi mam posledni dobou zravky jak blazen................ 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
5. črc 2009
https://www.youtube.com/watch?v=OPmYbP0F4Zw

všechny povinně kouknout na tenhle videoklip, tak moc jsem se nenasmála už dlouho. je to super a přitom krásná vzpomínka na Michaela, tohle po něm zůstane navěky.... 😵

katrin a bude hůůůůřřřřřř 😀 😀

kasa
5. črc 2009

Ahoj babky tak já jsem měla žravky předevčírem,ale to protože včera přišla zase ta mrcha. 😒 .Už se těším až budu prožívat někdy ty žravky v těhotenství .Jestli se někdy dočkám.Snad jo.Už mi nějaký prďolka opravdu chybí.,ale dost smutnění,co podnikneme s tím srazem.Ráda bych Vás poznala osobně.Akorát ten další týden od 11.7. to byl původní plán srazu jsem na dovči. 🙂 .Tak se mějte pa pa

kasa
5. črc 2009

Rozi tak klip mě opravdu pobavil.

rozi.nka
5. črc 2009

kaso, všechno bude. každá z nás si tady prošla obdobím smutku. na každou z nás čeká to její štěstíčko 😵
katrin a co pohyby?

katrin111
5. črc 2009

byla tu na skok mamka............rozi pohyby uz citim sice jeste nejsou pravidelne a le uz se tam bobek obcas vrtne ze ho konecne citim............kaso nesmutni stejne ten sraz ted nevyjde..........

rozi.nka
5. črc 2009

to je hned o něčem jiném když se vrtí, že 😵

katrin111
5. črc 2009

to jo to mas pravdu 😉

hnedoocka23
5. črc 2009

ahoj holky.. oběd dobrý,ale já snědla jen minimum,protože jinač bych se poblula 😅
břicho trošku pobolívá a špinění stále je ☹ mamka mě furt uklidnuje,že špiní v těhu skoro každá..děloha se roztahuje a čistí,navíc nedorazili mensky tak je tělo zmatené..tak nevím..budu jen polehávat dneska

rozinko:klip úžasný 🙂

rozi.nka
5. črc 2009

malý se mi zrovna tlačí pod žebra, nevím jestli chce vylézt krkem nebo co 😀 úplně cítím jak mi napíná břicho nohou, je to sranda 🙂

hnedoocka23
5. črc 2009

prý se může špinit i z utroše,tak nevím...

kasa
5. črc 2009

Já vim jen bych byla ráda,kdybych věděla,kde je problém,a začala už něco konečně podnikat než bude pozdě.
Nějak se to zatím vždycky zkomplikuje,a něco do toho vleze.Mám strach ,že jestli se opravdu blíží ten přechod tak už to možná ani nestihneme. ☹ No uvidíme.
Jinak už jsem vyprala,uklidila,tak asi kouknu na nějaký film. 🙂

hnedoocka23
5. črc 2009

jdu do postele holky...pápá..večer nakouknu 🙂

kasa
5. črc 2009

Rozi tak to si užívej,musí to být krásný pocit ,když cítíš to vrtění prďolky.A takové velké vrtění,to určitě trénuje břišní tance? 😀

kasa
5. črc 2009

Očko neboj to bude dobrý. 🙂

katrin111
5. črc 2009

ocko mamka ma pravdu.....holky musim koncit samik tedka blil a uplne hori tak jdu za nim zatim paaaaa

evcaa
5. črc 2009

ahoj holky tak nasi odesli opekat se bude zitra nevadi dnes si dam neco jineho jinak nas malej uz ani nekope ale spise se bouli ven a nekdy to boli dneska jsme se pretlacovali vytahl na me plosku nozky a ja na ni tlacila a on tlacil proti me sranda delame to ted kazde rano a vecer teda pokud ji na me vytasi 😀 😀 😀 😀

evcaa
5. črc 2009

ocko ver mamce ma recht ja si to taky myslim

rozi.nka
5. črc 2009

evi to samé dělámy i my a poslední dobou čím dál časteji 😀
očičko bude to dobré, hlavně pozitivní myšlení 😵

kat77
5. črc 2009

ahojky...
evco ty jsi ještě celá?🙂

ocko špinění je v pořádku, vše bude OK 😉

evcaa
5. črc 2009

jj kat cela mame malinke klistatko 🙂 😀 😀

evcaa
5. črc 2009

rozi je to prca co a co ze mate tichou domacnost co jsi mu zase provedla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kat77
5. črc 2009

teda evco malému daníkovi se vůbec kouknout na ten svět nechce 😵
jak se jinak cítíš?

evcaa
5. črc 2009

jj v pohode celkem netehotne 😀 😀 😀

rozi.nka
5. črc 2009

evi dneska poteče krev 😠 dozvídám se jednu perlu za druhou, má štěstí že není doma jinak by ji už měl, ale ani tak tomu neunikne 😉

kasa
5. črc 2009

Evi,vy si teda dáváte na čas.Ale ty pohyby to musí být sranda. 🙂 Doufám,že už nás nebudete dlouho napínat? 🙂

kasa
5. črc 2009

Teda Rozi tak to bych ti dneska nechtěla přijít pod ruku. 😀 .A čím tě ten chlap tak trápí,když si Vás má teďka hýčkat. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru