Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
15. črc 2009

já sama,ale ostatní tam byli s partnerama..my máme psa,nešlo to jinač...je tam kuchynka..sporák,mikrovlnka,varná konvice,lednice,nádobí..snídaně máš v ceně 🙂

radule82
15. črc 2009

a az pujdu na OPU, tak se mě zeptaj, co všechno bych chtěla za nadstandard (ICSI, PK..)? a kdy se vše platí?

j.cien
15. črc 2009

Ocko a na tom pokojiku jsi uplne sama,jo?Myslim neni to treba pro 3holky naraz...?

hnedoocka23
15. črc 2009

jo,řeknou ti kolik mají vajíček,jak jsou na tom spermie,co ti doporučují a celé to domluvíte..záloha v den punkce 5000,- a zbytek před ET,ale to ti museli už říct,ne??nedostala si papíry k IVF??tam to je všechno 😉

hnedoocka23
15. črc 2009

já byla po každé sama..pokud je nějak plno,dají tě třeba k někomu,je to tam psané..

hnedoocka23
15. črc 2009

pokoje jsou pro dva

j.cien
15. črc 2009

jj Radul,myslim ze hned po OPU/az se proberes/ si vas dr. zavola a rekne vam,kolik je vajuch a vse ostatni,co dale navrhuje...

radule82
15. črc 2009

nedali mi nic, asi az v patek pri kontrole .... tak stejne, mi az dnes dali zadanku na krevni obraz a moc, tak na posledni chvili zitra poletim na fakultku na odběr (kvuli anestezii) ☹

j.cien
15. črc 2009

jsem nejaka pomala...nez dopisu,uz je pozde,sorry 😀 😀 😀

holky dnes jsem zhresila-pariz-ale bozi,domaci,uplne cerstvy.... 😵

hnedoocka23
15. črc 2009

já jsem šla na odběr krve ve čtvrtek a v pátek jsem jela už do Olmíku..prostě to tak je... 😉 výsledky máš za pár hodin...

já dostala ty papíry(ponaučení)ještě před stimulací 🙂

hnedoocka23
15. črc 2009

já nemám vůbec na nic chut,když mě bolí to břicho skoro pořád... ☹

radule82
15. črc 2009

... paříž.. taky bych si dala 😀 😀 😀

j.cien
15. črc 2009

A co vse se vysetruje jako predoperacni?Jen krev+moc?Nebo jako pred laparo vse+EGK?

evcaa
15. črc 2009

HOLKY HODILA JSEM FOTO 😉

radule82
15. črc 2009

Očko jedeš v pátek na kontrolu do OL?

j.cien
15. črc 2009

ocicko neboj,tvoje chute teprve prijdou 😉 😀 😀 😀

j.cien
15. črc 2009

Evicko ten je naaadhernyyyyyyy!!!A strasne velky!!!!!co mu to davas papat? 😀 😀 😀 😀 neco pro sportovce pro svalovce,ne? 😉 😀 😀

bellka
15. črc 2009

Ahoj berušky, tak hlásím, že OPU bude v sobotu, vpravo máme 4 folíky, vlevo 5 a mají cca 16 mm, ještě zítra jedeme na kontrolní UTZ a stimulaci ukončíme🙂

hnedoocka23
15. črc 2009

Evi máš nádherné miminko.... 😵
jo jedu radul na 9h

rozi.nka
15. črc 2009

Daník je krááááááásný, úplně jsem se rozněžněla nad těma fotkama 😵 😵 😵 a v tom kyblíku je úplně taková nudlička malá, hned bych ho pomuckala 😵 😵

hnedoocka23
15. črc 2009

super bell gratuluji k pěkné úrodičce 🙂

hnedoocka23
15. črc 2009

další těhulky na obzoru supééééééééééééééééééééééérrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😵 😵

hnedoocka23
15. črc 2009

je nádherný.......... 😵

radule82
15. črc 2009

Ahoj Bell, gratuluji, tak to se uvidime 🙂 pokud budu mit OPU v neděli, tak už tam v patek zůstanem 🙂

Očko, já jsem objednana na 9:45 hod 🙂 ale vždy jsme tam tak pulhodky dopředu, at máme rezervu, kdyby nás na cestě "něco" potkalo 🙂

radule82
15. črc 2009

Cien, pokud budes chtít mít anestezii na OPU, tak ti vypíšou žádanku jen na krevní obraz a moč 🙂

hnedoocka23
15. črc 2009

tak se třeba potkáme 🙂

larri
15. črc 2009

Evi,kraaasny je Danielek.Kdyz si predstavim,ze jsem za par mesicu mohla chovat taky,placu.
Nevim,jak se ty tydny pocitaji,ale v papirech jsem mela napsane 7 plus 3.Plus mi nejde udelat jenom znacka,tak se omlouvam.

hnedoocka23
15. črc 2009

ahoj larri 😉 bolí tě ještě něco??

mám strach,ty bolesti mě serou,mělas taky bolesti ms?

hnedoocka23
15. črc 2009

larri budeš taky zanedlouho chovat mimi.......to uteče... 🙂 🙂 🙂 🙂

bellka
15. črc 2009

Evi, tahle krása nepotřebuje komentář🙂 Očko, už je Ti líp? Radul, jak jsi dopadla? Berušky, všechny vás zdravím🙂 Včera se kamarádce, taky z Ferťasu, narodily holčičky Anička a Alenka, jsme spolu 2x bojovaly a ona už je vítěz🙂 Je pěkné vidět, že to opravdu jde🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru