Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
29. črc 2009

to jsem si taky rikala ze do pul roku budu vyhradne kojit ale neni to tak jednoduche

beruska81
29. črc 2009

Evi Daneček je fakt nádherný, já jsem malého od 2týdne dokrmovala nutrilonem, byl větší když se narodil a moje mlíko mu nestačilo, pořád jenom brečel, vůbec jsme nevěděli proč, pak jsme to už jednou v noci nevydržely a jeli do porodnice a tam nám poradili dokrmovat a pak už to bylo lepší, ale pak zase začali prdíky, no ale to k tomu patří. Od 3měsíce byl už jen na nutrilonu a myslím, že je zdravý jako jiné děti. I když si taky myslím, že kojení je nejlepší, ale někdy prostě není jiná možnost. 😉
Kupovali jsme vždycky jenom nutrilon, později už jsme dávali jenom kašičky.

beruska81
29. črc 2009

evi já sem si to říkala taky, pak jsem měla výčitky co jsem to za matku, že mu musím dávát umělotiny, ale opravdu nebyla jiná volba, naprosto tě chápu 🙂

evcaa
29. črc 2009

dekuji berus taky jsem to obrecela ale na druhou stranku prece nebudu sve dite trapit hladem a sebe tim ze se na to budu muset divat a taky si rikam ze nektere holky kojit muzou a dobrovolne se toho vzdaji ja zatim porad odstrikavam a davam do mrazaku a zkusim zase pozdeji jestli se to nezlepsi

berusko prosim te a jak jste prezili ten prechod z MM na nutros co se tyce stolicky prej byva dost tuha

katrin111
29. črc 2009

evi taky te chapu pac sem samika taky hned dokrmovala nutrilonem a od .mesicu jsme najeli na sunar a ten puil az do2 .let,a taky je zdravy.........ale co zacal chodit do skolky ma akorat casteji rymu a kasel..........jinak je pravda ze nad kojeni neni ale kdyz ti nic jineho nezbyva je treba pouzit umele mlika.............

katrin111
29. črc 2009

Evi muj samik mel pak problemy s kakanim tak jsme mu museli pomahat trubickou ale pak se to spravilo a kadil uz sam a taky trpel tema prdikama............

evcaa
29. črc 2009

katrinko jj to je pochopitelne ze ted buáde vice nemocny dostal se do kolektivu a znas deti ze zeme do pusy 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
29. črc 2009

taky si rikam ze mu budu muset pomahat trubickou ale prej si na to ty deti zvyknou

ale ja si rikam ze kdyz davame ty probioticke kapky tak by to nemuselo byt az tak zle
http://www.lekynainternetu.cz/p/probioticke-kapky/

beruska81
29. črc 2009

jo přesně tak, holky co můžou tak nekojí, to taky nechápu, my jsme se snažili aspoň do toho třetího měsíce dokrmovat, no spíš to byly vždycky jenom kapičky,ale snaha byla.
S tou stoličkou to bylo horší, masírovali jsme bříško, kupovali různé mastičky, pila jsem fenykl, ale moc to nezabíralo. Cvičili jsme s nožičkama, někdy když už to bylo fakt nesnesitelné, tak jsem mu dala teploměr do dupky, jenom kousek, zvedla jsem mu nožičky a trochu to šlo. Trvalo to asi 3 měsíce a pak už to bylo jen lepší a lepší 🙂

evcaa
29. črc 2009

katrinko jestli bys chtela i ty ty kapicky tak si pro ne urco zajedte do jakekoliv lekarny v polsku maji je tam za 250 korun

beruska81
29. črc 2009

kapičky sab nebo jak se to jmenuje jsme taky dávaly, ale myslím, že moc nepomohli, trubička nám trochu pomohla

evcaa
29. črc 2009

jj holky ja spoliham na txy kapky holky co psaly na net ze maji deti na umelem a davaj kapky rikaly ze je to ok

evcaa
29. črc 2009

beru koukni na odkaz

katrin111
29. črc 2009

tak to se teda vyplati v polsku vic jak o polovinu.............ja jsem taky pouzivala ten sabsimplex a vubec to nepomahalo.neni fakt nad trubicku................a uz si koupila malemu ty probioticke kapky????

evcaa
29. črc 2009

ja uz mu je davam ja uz je mela koiupene v sedmem mesici tehu 😀 😀 😀 😀

beruska81
29. črc 2009

jo teď jsem to skoukla, to vypadá dobře, je to přírodní, tak by to mohlo pomoct. Já jsem se vždycky ptala doktorky jestli není něco jiného na ty prdíky, tak vždycky jenom řekla, no to jsou kluci, ti na to trpí, po 3 měsících to přejde, no a přešlo

evcaa
29. črc 2009

prave proto ze ten sab nepomahal tak jsem hledala alternativu a nasla a v polsku

evcaa
29. črc 2009

jj dr o tomhle nemaj ani paru 🙂

katrin111
29. črc 2009

ty jo dobry tip evi taky pojedem do polska tak je koupim a porozumi mi polka vte lekarne jak ji to reknu cesky???tos kupovala asi za zlote ze???a v polskem tesine???dal nejezdime

beruska81
29. črc 2009

evi tak přeju ať to Daníkovi pomůže
nic holky fičím ven do bazénu, zítra se asi neukážu, budu uklízet celý barák, v pátek mi přijede 13 bratranců a sestřenic, oslavujeme celý víkend narozeniny, ty jo už mi bude 28 to to letí, třicítka na krku 😀

j.cien
29. črc 2009

Evicko na "zakusteni" mm,prave na to,aby po kojeni deti neblinkaly je pripravek NUTRITON!Je to vlaknina ze svatojanskeho chleba vhodna jiz od narozeni! 🙂

katrin111
29. črc 2009

tak se mej krasne berus uzivej si bazenek.............paaaaaaaaa

j.cien
29. črc 2009

zahusteni 😀 pardon,zase mam same preklepy 😀

katrin111
29. črc 2009

marti tento nutrilon sem samovi taky davala s tim svatojanskym chlebem..........mate u vas v lek.taky ty probioticke kapky???a taky tak drahe???marti jinak knedle bych si taky dala 🙂

evcaa
29. črc 2009

beru ty si mladoch me uz bude ted v srpnu 29 😀 😀 😀 a jinak dekuji za podporu papapa a uzij si to


jjj katrin v polskem tesine a reknes ze chces probiotyčne krumple dla dieči ( napsano jak se to vyslovuje) a kupujjou se za zlote

evcaa
29. črc 2009

jj cienko ja vim ale nejsem si jista tim zda by mi to danik vypil fakt nevim

katrin111
29. črc 2009

jj diky evicko hned si to napisu jak se to vyslovuje a ktereho srpna???ja mam narozky 26.8.

evcaa
29. črc 2009

zitra jdem na kycle a ja se s vami rozloucim jdu se cumet na tv npapapapapa

evcaa
29. črc 2009

ja mam 27.8.
jirka ma 28.7.
a danik 8.7.
😀 😀 😀 😀 😀 😀

j.cien
29. črc 2009

jj,probioticke kapky maji v Cesku takovou dovozovou cenu...v Polsku i na Slovensku stoji polovinu...urednicky paradox,nema to logiku 😲

Jinak prirodni na prdiky je Babycalm kapky,je v kazde lekarne.
JJ,hodne maminek "vymekne" a dokrmuje,to je kazdeho vec.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru