Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
12. srp 2009

Tak to bychom se tam opravdu mohli potkat.Já jdu na 8:45,budu tam tak o půl 9,jdu ráno ještě na chviličku do práce.

kasa
12. srp 2009

Beli tak dobrou noc a v pátek se určo potkáme.

bellka
12. srp 2009

Taky přeju všem dobrou nocku a krásné sníky🙂 Peťko, to víš, že se potkáme🙂

kasa
13. srp 2009

Dobré ráno všem,už nemůžu spát jakožto pokaždé když jsem přes noc sama,mám vždycky strach ať nezaspím.Navíc mám dneska po ránu křeče v břiše tak doufám ,že o přejde.Tak se mějte dneska všichni sluníčkově a myslete pozitivně,nezapomeňte pod vánočním stromečkem se už všichni sejdeme s mimisky na cestě. 🙂

j.cien
13. srp 2009

Ahojky vsem 😉 mne je dnes nejak blble..na bliti,boli me bricho,picha me v levo..asi jeste po te punkci..fuj...snad to rozchodim!

rojenka
13. srp 2009

ahooojky holky, tak vidím že všechny nás něco bolí...mě stále bolí v zádech v kříži... 😨 to jsme ale chudáci co? 😅

bellka
13. srp 2009

Ahojky holky, všem přeju pěkný den🙂 Cien, ať Tě to brzy přejde. Holky, držím pěstičky, ať rozjedete konečně tu těhuvlnu. Kasi, to jsem nějak přehlédla, že pracuješ v Klimkovicích, jsem tam byla v lázních a moc se mi tam líbilo, můžu jen doporučit. Krásný den všem🙂

evcaa
13. srp 2009

Ahoj holky teda tolik stranek popsanych ja se vam muzu jen omluvit ze vas tak zanedbavam ale ted jsme meli posledni tri dny nejakou spatnou uplakanou naladicku a az dnes v noci to bylo ok a ted spinka takze jsem tady asi ho bolelo brisko koupili sme nutriloln proti zacpe a kolikam a maly mel zacpu ja svina a prestal i prdet takze jsme ho vasadili presli zase na obyc a maly prdi o 106 a kaka taky sice s pomnoci trubicky ale to neva cetla jsem ze se to srovna samo az se zacne vice hybat 😉 😉

jinak s tim srazikem jsem nadsena ze vas poznam osobne akorat by to chtelo abny bylo pekne at muzem byt jeste venku na zahradce at muzu vzit i danika 🙂 🙂 🙂

rojenka
13. srp 2009

evcaa-ahojky tak si čtu že už máš mimi jak dlouho si čekala,?a navštěvovala jsi taky fertimed? 😕

smilers
13. srp 2009

Ahojky, evco u nas se osvedcily nahrate pecky tresnove na brisko ( maji je v DM a ja je mam schovane, pac se daji pouzit i na boleni zubu nebo na schlazeni otoku), sab simplex taky a fenyklovej caj 😉 nu a nebo cas od casu rourkovat, a nebo nahrat plenu,

evcaa
13. srp 2009

smilers jj ja tohle vsechno vim pecky probihali a kapicky mame probioticke ale nic nezabiralo dvam to za vinu tomu nutrosi

jinak smilers sestra mi dala obrovskou skolu co se tyka deti ma take trojcatka holky a ted ma rocniho chlapecka koukni do alba

roj cekala jsem na mimi 6 let po potratu a jj chodila jsem do fertasu

ted jdem pro fotky a na prochajdu jeste nakouknu snad 😉 😉 😉

smilers
13. srp 2009

evcaa to uz jsou odrostla trojcata, sem tam bych hned brala, docela ji obdivuju, ze sli do dalsiho ditete, na to uz teda absolutne nemam, holky me vylecily az az😀

jinak kluci bohuzel na prdiky a zacpy trpi vic nez holky, jinak co vim, tak je na to jeste dobre je nosit v satku,

rojenka
13. srp 2009

smilers-tak se dívám že máš krásné tři miminka to se vám tedy zadařilo....taky na fertimedu?
to musí být paráda co?? 😵

smilers
13. srp 2009

rojenko jj fertimed 😀 parada to je, jen to potrebuje sem tam pevne nervy:_D

evcaa
13. srp 2009

tak jsem naonec zustala doma danik spinka a nechhtelo se mi ho budit

smil jj jsou velike a do dalsiho sla proto ze tatinek trojcat ji opustil jak byl holkam rok tak jsem nastoupila ja a moje mamka jako pomocnici a pak si nasla pritele a ten po takove dobe jsou spolu jedenact let ctel i sve dite se nedivim
jinak holky pri porodu vazili dohromady tri lila dve mely 1100g a treti sarlotka jen 800gramu rodila ve 32tt protoze jedna si prokopla vodu tak ji chteli tady u nas v havirove umrit a zkamenet coz sestra odmitla a sla na reverz do ostravy tam ji odrodili a holky jsou uzasne na umelem byla dvakrat jednou v brne a pak v GC to zrovna zacinalo jj je to uz 13 let

evcaa
13. srp 2009

jj satek nemame ale mame babyvak a tam se mu libi a taky mame lehato s vibraci to taky pomaha na prdiky

rojenka
13. srp 2009

smilers- a jak dlouho jste se o tyto dětičky pokoušeli trvalo to dlouho??? 😵

evcaa
13. srp 2009

roj a jak dlouho sev snazite vy

rojenka
13. srp 2009

ev- my přes rok ale už zase máme věk tak se modlíme at nám to vyjde-.. 😨

evcaa
13. srp 2009

tak to jo ale jinak rok je nic moc cekaci doba ale chapu vzhlledem k veku ze se trapis a smim se zeptat kolik ti je n fotce vypadas tak na mx 27

rojenka
13. srp 2009

je nám s manželem už 31...

rojenka
13. srp 2009

víš já vypadám mladši vzhledově to vím ale biologicky bohužel ne.... ☹

evcaa
13. srp 2009

no tak to jste porad jeste pubertaci nekdo se zacina rozhodovat zda mit dite az ve 35

j.cien
13. srp 2009

Roj neboj,urco ti pomuzou k miminku...vzdy je nejaka sance,jen je treba se pripravit psychicky,ze to malokomu vyjde na poprve...a pak se pripravit i financne,pac to neni zadarmo 😝
Ale je to super sance!!Zit pred 50lety,tak jsme proste NEPLODNE,BEZDETNA A BASTA!!!
Takze tohle je uzasna moznost,zkusis se stat mamou 🙂 !!

rojenka
13. srp 2009

tak uberta je už hold za náma.. 😒 ale uvidíme....tak se měj jdu ted na kosmetiku večer zase příjdu ahooojky 😵

evcaa
13. srp 2009

jj pa pridala jsem foto

sido
13. srp 2009

ahoj holky tak jsem se dovolala do Olmíku a ten estradiol je zase vysoký takže mi řekla sestra že to budem asi ukončovat že si mám zavolat za 15 minut že se domluví s doktorkou tak asi Koutnou ☹

sido
13. srp 2009

cienko a bobinko takže vám předávám štafetu 😉

evcaa
13. srp 2009

sidus to je pech sakra

smilers
13. srp 2009

sido to je me lito

rojenko 4 roky jsme se pokouseli o mimco prirozene

evcaa tak to je bezva, ze jste ji pomohli🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru