Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
31. srp 2009

Achooojte holky 🙂))

Cien - s tím All in ve Fertasu, jsem se musela smát,ale máš pravdu!!! ☹ Ten kdo na tom není nijak finančně dobře si tohle vůbec nemůže dovolit, myslím PK, AH a ICSI...

Jinak receptík je tady na tu kuřecí roládku, byla fakt božííí, štavnatá - no prostě MLASK, MLASK 😀 😀 😀
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=49346

Samozřejmě si tam můžeš dát, to co máš ráda, fantazie se meze nekladou 🙂)))

radule82
31. srp 2009

Nemá dneska náhodou Capenka OPU? 🙂

bobinka1
31. srp 2009

minule jsme měli taky všechno taky alli in 😉 ,jen nás to vyšlo o pár tisíc více,ale kolikabuněčné?to už nevím oni mi to neřekli a já jsem tam pak už nešla ani pro zprávu, taky si říkám,že z ferťasu si užijí krásnou dovolenou a my jim to hezky platíme,no co se dá dělat pro mimi vše

capenka
31. srp 2009

Capenka se hlásí,tedy holky mohli jste mi říci ,že po OPU uvidím všechny svaté půl dna 🙂 , ted už sedím u počáku,už to přestává bolet ,ráno jsme dojeli na 6 hodin,byli jsme 4 ženský ,začlo se už 6,15 hodin,ani se nepejte kolik vajec málo 5,jistíme to dárcem ,chlap doslova pomalu nulovej spermiogram ,tak jedem na půl,ve středu jsem zvědavá,

radule82
31. srp 2009

Ahoj Capenko, věř, že se těch pět embroušků udrží a budou bojovat!

Jak to myslíš, že se jistíte dárcem? Dárcem spermii?

capenka
31. srp 2009

no mrkneš mám za sebou opakované potraty,s chlapem si nesednem

bobinka1
31. srp 2009

ahoj capenko,držím pěstičky,tohle řeší i má kamarádka,nesedli si s manželem,já jdu na OPU asi v pátek a můžu ti říct,že jak jsem byla poprvé ,tak jsem potom byla,jak po flámu,bylo mi hrozně 😉

radule82
31. srp 2009

Chjo ☹

Capenko a ve středu jedeš do fertasu? kdo ti dělal opu?

j.cien
31. srp 2009

Ahojky Capenko,tak to nejhorsi z IVF uz mas za sebou 😉 ted uz budou jen same prijemne veci 🙂 a jajec jsem mela jen o 1 vic tj.6a z toho 5embrousku..tak nezoufej,urco neco bude na Etik a darce to pojisti a moc ti preji,at to konecne vyjde!!!

capenka
31. srp 2009

jinak dnes dělala OPU Koutná,ve středu kontrola,

capenka
31. srp 2009

cien ty jsi mě vcelku vedla jak jsem dočítala ,takže nebýt Kelišek asi bych nevěděla a nebyla bych tak připravená psychicky,nebýt vás,

capenka
31. srp 2009

já bych šla úplně do dárce,ale chlap cukal,tak je to na půl tu menší polovinu má můj chlap 🙂

j.cien
31. srp 2009

Jj,tak se pekne zotav z toho odberu,pro jistotu hodne pij a uvidis,ze embrousci budou!!
Ja jsem byla dost zklamana z toho poctu 6...mela jsem velke oci,jaka jsem nosnice,kdyz na UZV jich videl 18...ale nakonec jsem rada,ze z 6jajec 5embr....taky jsem mohla mit 12vajec a treba pak jen 1embrouska....je to individ. a hlavne jak pisou holky,na poctu nezalezi tak moc jako na kvalite 😉 ,ja teda zadne luxusni nemela...vse b-d...ale sance je i s deckovyma...tak musime verit a pupickovat 🙂

Je to ale pakarna,bojim se i vypusit prd 😀 😀 ze to tak sproste reknu 😀 😀 a to jeste ani nejsem poradne tehotna 😀 😀 pak asi kazda navsteva WC bude bobrik odvahy 😀 😀

radule82
31. srp 2009

Capenko, jen hypoteticky, kdyby jste se rozhodli jen pro darce, tak stačí oplodnit IUI nebo musíš na IVF?

j.cien
31. srp 2009

Capenko tak to me tesi 😉 jen nevim,jestli jsem ten spravny vudce....ja,cistokrevna tragedka 😎

bellka
31. srp 2009

Capenko, tak teď už tfujtfujtfuj, ať se embryjka krásně vyvíjí🙂 Cien, jj, jsou to nervy, ale za chvilku budeš hlásit, že jsi těhulka a to Ti všechny ty nervíky vynahradí🙂 Radulko ahoj🙂

radule82
31. srp 2009

ahoj Belli 🙂 takže zítra už jdeš do práce?

j.cien
31. srp 2009

Bellinko to budu fakt volat Borhyovou,jestli najdu poprve v zivote 2carky 😉 zatim je to sci-fi 😉 🙂 ale krasna predstava 🙂 🙂 🙂

radule82
31. srp 2009

jééé za chvilklu začíná Ulice na nově, docela ráda se na ten seriál koukám - je to pro mě fajn relax po práci 🙂

radule82
31. srp 2009

Cien, ty mě bavíš? tak už ji volej , at už si zabukuješ temín? 😀

j.cien
31. srp 2009

Belinko tak at se ti zitra v praci dari 🙂 a neboj,za chvili jsou vanoce na jare se bude plodit v Reptofitu 😉

radule82
31. srp 2009

za bavíš neměl být otazník 🙂

j.cien
31. srp 2009

jj 😀 😀 😀 ale co,sranda musi byt 😉

radule82
31. srp 2009

no jedině!!! 😀

evcaa
31. srp 2009

ahoj holky tak se hlasim uz jsme zase sami s jirkou sesterenka odjela bylo to s ni fajn

cienkonnejsi traged mam dva mimise v brisku mas tak jakypak traged

jinak ja zase pobezim pac musime koupat maly tu haleka takze se objevim zitra je to neuveritelne jak ma uz zajety rezim co se tyka koupani

jirka ho ted nosi na tygrika ale pocitam ze ho to uklidni jen na chvili mam vas rada holky a paaaaa zitra 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
31. srp 2009

pisu jak ranhojic pardon 😠 😠 😠 😠 😠 😅 😅 😅 😅 😅

radule82
31. srp 2009

Ahoj Evi a mějte se moooc krásně 🙂

radule82
31. srp 2009

A kdepak je dneska Kasa? v téhle době se už tady pravidelně objevuje 😉

bellka
31. srp 2009

Radulko, jj, zítra už mi to začne, teď jsem si chystala mobil na 4.15, OMG! Cien, asi za Tebou dojedu a o tom tragédovi si popovídáme😉 Evi ahoj🙂 tak, berušky, jdu se uvelebit k telce, tak přeju brou nocku a krásné sníky a pěkně pupíčkujte, ať je tady veselooo🙂

bellka
31. srp 2009

Bobinko, Tobě budu v pátek taky držet pěstičky, ať jsou kvalitní vajuškaaa😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru