Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
3. zář 2009

Ahoj hoky
peti nezoufej mozna to jeste vyjde a kdyz ne tak priste 🙂 😉

cien sakrys babo ja chcu videt toho ducha sakrys udelej s tim neco 😀 😀 😀 😀

swet parecek parada nadhera holka drz se 😎 😎

evcaa
3. zář 2009

my dnes byli na kyclich vse ok ko za 6 tydnu a dnik pocural doktor azjistila jsem ze bude holkar se tam smal na kazdou zenskou ktera se kolem nej mihla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

asmeena
3. zář 2009

ahoj kelišačky,
cien: tak ať čárka jenom sílí a žádná mrcha za 8 dní nedorazí. Ty jsi totiž naše další těhulinka. 😵
sweet: super zprávička, tak ať se párečku dobře daří.
kat: co to je za dopis? To musí být nějaký humáč ne?
evi: teda Daník je jednička, asi pan doktor potřeboval trošku svlažit 😀

asmeena
3. zář 2009

a kdyby se zbavili Kájíká, tak to je snad jediný pořádný doktor tam.

evcaa
3. zář 2009

jj asme je to cislo dr byl zhavy a laskoval se mnou tak ho danik schladil 😀 😀 😀 😀

jo a jinak jestli ma nekdo zaje zde jsou materske bacily tehu uz nemam

Prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bellka
3. zář 2009

Evičko ahoj, tak Daník bude na baby, jo? To je dobře, že je všechno v pořádku😉

asmeena
3. zář 2009

evičko: chytám všechny bacily, když jsou mateřské musí být i těhu, protože bez těhu by to nešlo 😀

Holky, kde je přesně ten srazík?

bellka
3. zář 2009

Jejda, tolik těhubacilů, jakou mají trvanlivost, bych si taky trošku vzala na příští rok😀

bellka
3. zář 2009

Tak já trošku, aby zbylo na všechny a Asmee všechno, OMG😉

asmeena
3. zář 2009

bell: tak jsem to samozřejmě nemyslela, to víš, že to přeji nám všem, ale když tady skoro nikdo není. 😀

asmeena
3. zář 2009

bylo to myšleno, že chytám všechny ať už jsou mateřské nebo těhu nebo rýma nebo tak 😀

evcaa
3. zář 2009

j chytejte je to parada chytit neco takoveho jinak srazik je 12.9 v havru v restauracce stolarna

kasa
3. zář 2009

Ahojki tak jsem právě dorazila přeji všem krásný den.A Cien a Peti držím palečky ať to dobřejavascript:addEmoticon('😀','vBody') dopadne a brzy se doví,že jsou těhu. 😀 .A taky chztám těhu a mateřské bacilky. 😀 😀

bellka
3. zář 2009

Asmee, jasně, vždyť jsem to myslela ze srandy, vidělas toho rozchechtaného smajlíka, né😉 Evi, to víš, že si nachytáme. Kaši ahoj🙂

asmeena
3. zář 2009

to víš, že jo bell. Já bych to zase nijak tragicky nebrala. Neboj. 😉

asmeena
3. zář 2009

sraz kelišek v haviřově dne 12.9.2009
katrin
rona
kacza
rozinka
asmeena
Evča a Daneček
j.cien

V restauraci Stolárna.

holky pripiste se prosiiiiiiiiiiiim

j.cien
3. zář 2009

KAt tak kde jsi???Jak je to s nasim Kajikem ☹ 🙄 ???

Áhojte vsechny,kde jste???
Ranni carecka stejne duchoidni jako vcerejsi,ale je tam!!!

asmeena
3. zář 2009

my přijde, že se sejdeme ta naše stará garda a jenom Evik navíc, to teda nénéééé. Připište se další, ať se poznáme osobně.

asmeena
3. zář 2009

cien: kašli na testování, jsi těhule a basta.

asmeena
3. zář 2009

kdy jdeš na krev?

j.cien
3. zář 2009

Jj,chci na srazu Vercu,Sidu,Radulku a Belinku a vsecny a penize a zenicha a hneeed 😠 ! 😀 😀 😀

evcaa
3. zář 2009

zatopro me je srazik naprosta premiera 😀 😀 😀 😀

j.cien
3. zář 2009

As chci jit zitra rano,tady k nam,pac oficialne az 14.9 a to nevydrziiiiiiiim 😲 navic jdu od pondelka do prace a tak potrebuji vedet,jestli mam cuchat v labine smrady nebo ne 😉 ,at cuchaji jini 😀

As...co delaji vily?

j.cien
3. zář 2009

Evi tesim se na Danecka 🙂 mocikny 🙂 a vubec,myslim,ze to bude fajn 😉

rona2
autor
3. zář 2009

Ahoj holky pořád vás tady pročítám,ale nemám co psát tak nepíšu nic.
Jen reaguju na ten dopis,taky mi došel ale to jsem tady už jednou psal,ale o Kájikovi tam moc Sobek nepsal.

asmeena
3. zář 2009

víly? Nevím, nevím. Proč?

evcaa
3. zář 2009

holky cau jdu cvicit 🙂 😎 😎

j.cien
3. zář 2009

As jen tak,jestli ses jich ptala,co te ceka... 😉 🙂

Ahooj Rono!A v tom dopise bylo ale jen,ze docent dela vstupni pohovory vsem,co se leci ve Fertasu i zpetne..a nic jineho tam ale nebylo,ne?To mozna jen Kat spatne pochopila... 🙂

asmeena
3. zář 2009

cien: ptala jsem se na ten Reprofit, a vyšlo mi, že mám mít čas ztišení - tak jsem to pochopila tak, ať se do žádného Reprofitu nehrnu, ale já se tam i tak objednala. 😀 😀 😀
cien: a nezahazuj se na CAR Apolinář, zbytečně se teď naše těhulinko budeš nervovat a to nemáš zapotřebí.

rona2
autor
3. zář 2009

Ten dopis byl tak debilní,že mě pořádně rozhodil a do ferťasu se už nepoženu,stejně napsal,že mě dál nebude léčit,tak ať neléčí.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru