Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
11. zář 2009

jj marti az na to ze na tobe to vubec nejde videt to ze rada papkas zato na me jo 😠 mnam taky mnamka mozecek mam hooodne rada.....no vidis uz mas ty tehu priznaky a zitra ty vypary v restauraci...to bude mazec...........marti kolik tak stoji ty pooperacni kalhotky????a jsou velke i na me????chci je do porodky

evcaa
11. zář 2009

Ahoj holky som tu musela jsem udelat bram salat a nakrmit maleho a uspatjavascript:addEmoticon('🙂','vBody') musim mi zezaatku drzet cumlik pac mu furt vypodava a taky natahovat hajanka(hrajici medved) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jjj rozince jsem volala a bobecka jsem probudila 😅 😅 😅 😅

katrinko staly 240 korun zitra ti je donesu akorat se musime domluvit s obsluou at je daj do lednice protoze jinak by ty bacilky pomrely a kapicky by nepoohly

evcaa
11. zář 2009

katrinkoi kalhotky po porodu jsou nejlepsi tena sou natahovaci fest

katrin111
11. zář 2009

ok evicko tak zitra ti je zaplatim............a snad je tam pak nezapomenu v te lednicce.............evi diky za tip na kalhotky a kolik stoji ty od teny???a jsou normalne dostupne v lekarne???nebo v tech zdravotnich potrebach???

evcaa
11. zář 2009

jsou tam i tam a stoji jedny tricet korun budou ti stacit troje daj se preprat a ja mam i ted doma pouzivam je pri menses pekne drzi fošnu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katrin111
11. zář 2009

jj ja je taky mela v porodce asi ne tena ale jine obyc.a fakt jsou dobreeeeeeeee........a chce rozi taky ty kapky????

rozi.nka
11. zář 2009

holky vy si dáváte, řízky, květáček mňamka 😵
jj, evička zlatíčko mi volala, parádní budíček 😀 máš po telefonu moc příjemný hlas evi 😉
katrin já mám taky ty kaťky a stály pár korun 😉 a na tu moji řiťku mám M říkala lékarnice, že to stačí tak se nechám překvapit 😀 doufám, že mi špečky nepokypou těma očkama 😀 😀
brambory se pomalu dopékají, už se těším 😵

rozi.nka
11. zář 2009

néé kapky zatím nechci, uvidím jak to s náma bude tak nechci kupovat nic dopředu 😉
ale jste moc hodné, že myslíte i na naše bříško 😵

evcaa
11. zář 2009

jj a jeste jednou promin za to rano ☹

katrin111
11. zář 2009

rozi tak ja na tu svou prdel budu potrebovat xxl............ 😀 😀 😀 😀 me se taky vari brambory a pak udelam hned kasi a osmazim rizky uz mam hlad jako volf 😀 😀 😀 😀 ja ty kapky radsi mit chci pac si myslim ze to bude to same jako u samika.............

katrin111
11. zář 2009

to my jsme byly na ceste do skolky jak mi evca volala a taky jak jsem ji prvne volala tak taky jsem si hned rekla ze ma evca moooc prijemny hlas 😵

evcaa
11. zář 2009

katrinko ty kapicky jsou jako prevence my neeli problemy s prdikama ale ja je ve trech tydne s pozehnanim dr nasadila tuk tuk tuk nevim co je kolika

rozi.nka
11. zář 2009

evi já se vůbec nezlobím, stejně jsem měla budík na osmou 😉
katrin já mám zatím na pupík nahřívací polštářek a tajně doufám, že pupíček bolet nebude 🙂 jsem naivka coo 😀

katrin111
11. zář 2009

jeee me tedka maly krasne kope asi ma taky bobek hlad 🙂

evcaa
11. zář 2009

jeeeeeeeeeeeeeee dekuju se stydim su cervena az na prdeli 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
11. zář 2009

holky me to chybi ty pohyby maleho ve me ale nechybi my ty me neohrabane pohyby nic na chvili mizim jdu zehlit pacek ja prijdu 😀 😀

katrin111
11. zář 2009

tak to je super evi a oni se muzou podavat hned od narozeni???kurde tam to bude napsane polsky tak z toho budu jelen.........no zitra me poinformujes a poradis.............jj rozi jsi naivni 😀 😀 😀 ale co ty vis treba matysek tim vubec nebude trpet,to mas ten nahrivaci polstarek s tema tresnovyma peckama???

katrin111
11. zář 2009

jj pohyby jsou super ta to ta tehu neohrabanost je sila............. 😀 😀 😀 😀 pa evi ja jdu dodelat ten obed a pak hned dojdu tak tu bud za chvili rozi

rozi.nka
11. zář 2009

no je to na tom principu, akorát jsou v tom polštářku krystalky které se nahřejí a změní v gel a hezky to hřeje cca 40min 🙂 pak se musí znovu nahřát. koupili jsme ho za 39,- a je s medvídkem pú 😵
však uvidíme, na všechno si musím přijít sama 🙂

rozi.nka
11. zář 2009

tak jdu pověsit prádlo a obídkovat, zatím kelišky 😉

hnedoocka23
11. zář 2009

ahoj holky,jdu vás pozdravit,mám před šichtou 😉 všem držím palečky...at máte brzy na testu // nebo potvrzeno z krve hcg a nejlíp i bublinku na UTZ 😵 😵 všechny se dočkáme....
Já nic...menzes jsem dostala 29DC...ráda neráda...tělo funguje sice jak má po kyretě...ale pořád netěhotní..ale co...další snaženíčka jsou před náma...mějte se..krásný víkend všem...

katrin111
11. zář 2009

ahoj ocko neboj taky se vam zadari 😉 holky tak zitra teda sraz u elanu a v kolik?????videla bych to tak na 15 15 co??????

katrin111
11. zář 2009

evi je ta restauracka daleko od elanu???na kolik teda mame tu rezervacku????romi jeste se musime taky domluvit..........

evcaa
11. zář 2009

jj holky u elanu respektive pod elanem je velike parkoviste byvaj tam klotoce je to u haly slavie muze byt pac u elanu to je nerealne cekat az se vsichni sjedem a bylo by tam dost aut prijedete vsichni autaem ne??????
jako pesky je to tak 15 minut svizne chuze autem chvilinka bylo to jedine nekuracke misto

j.cien
11. zář 2009

Evicko ja prijedu rovnou do te pizzerky,OK?Takze vedle aut.stanka,OK?Kdyz ta se poptam...

radule82
11. zář 2009

Ahojte Kelišky, tak už jsem tady taky 🙂))

Capenko, nic dopředu nevzdávej!!! 🙂))

Michinko, užij si parádně dovolenou! 🙂))

beruska81
11. zář 2009

ahoj holky, jsem tu jen na skok vás pozdravit a popřát vám krásný srazík, užijte si to i za mě. Cienko ty máš v pondělí ko, že, tak ti držím palečky ať je všechno jak má.
Moje mrcha stále nedorazila, dneska jedu do globu nakoupit tak si koupím test, ale myslím, že bude negativní, takže příští týden skočím na gyndu a uvidíme. 😉
Zítra jdeme na zamykání moravice, je to docela fajn vodácká akce, odpo přijede kamarád s děckama, tak aspoň si malý pohraje. Dneska spí po dlouhé době u našich, tak se těším, že budeme večer sami 😀

radule82
11. zář 2009

Cienko, to je parádní, že na testíku je tlustice tlustoučká! 😀 😀 😀

j.cien
11. zář 2009

JJ Radulko,ta tlustice bachrata je muj nejvetsi poklad 😉 Dnes me ale fest boli bricho,tak pri kazde navsteve WC trnu hruzou,ze uz bude krev...uf uf,to je psycho!!

j.cien
11. zář 2009

Berusko treba budes mit na testiku prekvapko! 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru