Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bobinka1
16. zář 2009

a trochu jsem se bála dnes včera jsem měla dostat mrchu,ale ani ťuk musím zaklepat 🙂

bobinka1
16. zář 2009

jsem blbec co to píšu ,včera

bellka
16. zář 2009

Ahoj berušky, tak už hodinu se převaluju v posteli a neusnu, tak si jdu udělat kávičku a probrat se, bo hned se přetáčím na dvě denní, OMG. Tak už nám umřel Patrick Swayze, chudák, ale už ho nic nebolí, měla jsem ho ráda.

bellka
16. zář 2009

Bobinko neboj, mrcha nepřijdeee, má obsazeno, mrcha jedna🙂 Marti, jakpak ses vyspinkala? Šťastně, viď🙂

monickaku
16. zář 2009

byl docela jeste mlady rakovina je svina mam rada film duch skoda ho

evcaa
16. zář 2009

ahoj majduli pos mi foto na mel ja ti ji zmensim a kdyz mi das heslo tak ti ji tam i vlozim zalezi na tobe a jakto ze neuzes pnkat???,kokes klepe na okno??? 😀 😀 😀 😀

evcaa
16. zář 2009

jo no ale rakovina slinivky se projevi az v konecnem stadiu to je ten nejhorsi zpusob raka

bellka
16. zář 2009

Evi, ahoj zlatko🙂 jj, pošlu Ti fotku i heslo a předem děkuju🙂 jj, Kokeš mě vzbudil, bo on nemůže slušně spát, on musí šustit v tašce a krást housky pro zvířátka, co jsem donesla z práce, OMG😀

bellka
16. zář 2009

Kočičko, a ten mail mi řekneš?😀

evcaa
16. zář 2009

jj su debil noob@centrum.cz 😀 😀 😀 😀 😀

bellka
16. zář 2009

Moni, jj, v dnešní době je té nemoci všude moc. Nemělas náhodou v pase fotku? Kde jí máš? Nebo to pletu?

evcaa
16. zář 2009

majdi ses nova kocko a sekne ti to 😉 😉 😉 😉

bellka
16. zář 2009

Eviii, děkuju zlatíčkooo, už jsem taky barevná a veselá😉

evcaa
16. zář 2009

jjjj ses tak ja se jdu okoupat pac jsem cvicila jsem zpocena jak dvere od chliva a z hlavy mi kape olej jak je mastna jsem chutna co ale to se zmeni za 15 minut su jak nova 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bellka
16. zář 2009

Jj, jen se jdi okoupat, Ty cvičenko, a ještě jednou mocinky děkuju, jdu vyhnat zvířátka na pastvu😉

bellka
16. zář 2009

Teď tak uvažuju, Capenkooo, nechtěla jsi dneska náhodou zkusit testík??? Tfujtfujtfuj, ať tam jsou //🙂 Evi, snad ses nerozpustilaaa😉 asi hopsáš kolem Daníka, viď🙂

j.cien
16. zář 2009

Belli ty si ale kocka!!! 🙂 😉 tak ted mam nejsmutnejsi nejtmavsi fotku ja ☹ 😀

bellka
16. zář 2009

Marti, tak honem se vyfoť a když přitom budeš myslet na to, že máš pod srdíčkem miminko/a a za 3 dny se vdáváš, tak není možné, abys neměla nejkrásnější úsměv🙂

j.cien
16. zář 2009

jj Belli 😉 nejak mi to vsechno ani nedochazi!!Mam slehu jak hrom,potrebuji nutne novy melir..ale to je fest chemie a trochu se toho ted v tom zacatku bojim..tak asi budu nevesta-strasidlo 😝 ,ale to je mi tak nejak jedno..hlavne,at to dopadne dobre s mimi...co myslis,sla bys ted na ten melirek..??

bellka
16. zář 2009

Marti, já se o tom zrovna bavila se svojí kamarádkou, kadeřnicí a melír Ti nic neudělá, spíš se nedoporučuje moc barvit, ale dneska už jsou ty barvy, ale hlavně melír, velice šetrný, takže na melír bych já šla, ale to jen sama za sebe🙂

j.cien
16. zář 2009

jj..jsem si taky rikala,ze melir se nedava primo na kuzi..jako barva..ale prece jen ,ty smrady z barev tam cicham celou dobu..a mne to vzdycky trva 3hodky..ten melir..mam hodne tmave ty svoje a nechci to mit zlute

bellka
16. zář 2009

Koukám, že dneska tu není Katrinka, Rozinka, Kaczka, ani beruška, bobinka taky zmizela, OMG, a straším tu jenom já😀 se nemůžu vzpamatovat a začít něco dělat, ale po noční to mám vždycky tak a ještě se točím na dvě denní, to bude zítra teprve mazec😉

bellka
16. zář 2009

Aha, tak to tam jsi dlouho, no tak s tím Ti neporadím, mě chodí Lucinka dělat vlasy domů a právě zrovna jsem se jí na to ptala, co ona na to, víš.

bellka
16. zář 2009

Jsem si teď nalila ten gel z aloe do pití a doufám, že se z toho nepo...u😀

j.cien
16. zář 2009

jj Belli,to se dost mozna po...nekdo je na aloe hodne citlivy a krapet to projima kazdeho 😉 🙂
Ja mam pro zmenu zacpu a zakaz tlacit 😀 😀 jen mirim doma na WC a PEtr uz vola : NETLAC lasko hlavne NETLAC!! 😀 😀 😀

katrin111
16. zář 2009

cauky holky.....jsem tady az ted cele dopoledne nebyl cas tedka jeste varim a je mi dneska na hovno venku dusno jako svina tak asi z toho ajeste ke vsemu me totalne boli zada.............takze se pujdu natahnout......marti ja chodim normalne na melir co jsem tehu tak jsem byla 2x a v pohode....jen naposled co mi delala kadernice melir tak jak mi foukala vlasy tak musela prestat pac se mi udelalo zle ale spis z toho sezeni na jednom miste...........paK UZ MI BYLO OK.........jo chci se zeptat byla jsem v lekarne a ptala jsem se na ty pooperacni kalhotky meli tam od teny a ted nevim jestli sem se preslechla ze jedny stoji 50kc-to je dost ne???

katrin111
16. zář 2009

belli jinak pekna fotecka..docitat vas holky nebudu fakt dneska nemam silu a to jsem chtela zehlit..............ale seru na to.........

j.cien
16. zář 2009

Katrin mame take Teny,ale byvaji i od jinych vyrobcu..nepsala ti to Evca uz,o tech kalhotkach??
KAtrinko jj,ale ted v tom zacatku jsou chemikalie nejvic nebezepcne pro to embryjko..je ted na jedy nejcitlivejsi...tak proto to resim..pak po prvnim trimestru uz je to jedno... 😉

katrin111
16. zář 2009

marti taKZE FAKT STOJI JEDNY 50KC???JJ PSALY JSME si o tom s evcou a cenu uz nevim jakou mi psala...........tak se teda tedka vykasli na melir

bellka
16. zář 2009

Marti, teď volá NETLAČ, ale počkej, až budeš rodit, to bude volat: TLAČ, LÁSKO, TLAČ😀 Katrinko, pěkně nožky nahoru a odpočívat🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru