Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
23. zář 2009

bobi: to budou dvojčátka a cien bude mít taky a pak si budete vyměňovat zkušenosti

bobinka1
23. zář 2009

no mně by stačilo i jedno,ale brali bychom i dvě,malá bude mít pět let tak už je v pohodě a je to pomocnice 😉 ale četla jsem tvůj příběh a teda klobouk dolů,jak to zvládáš a holky jsou mooooc pěkné 🙂

bobinka1
23. zář 2009

asme a vy by jste brali dvojky? někdo nechce ani to,ale potom všem co máme za sebou klidně i dvojky

asmeena
23. zář 2009

smil: taky tě obdivuju, já bych tři asi nezvládla. Máš někdy čas sama pro sebe, že by ses něčím potěšila nebo zašla třeba s kamarádkou na kafe?

bobinka1
23. zář 2009

jdu dát spát dítě tak se zatím mějte pááá

smilers
23. zář 2009

bobi taky bych takovou treperendu uz brala 😀 holky me uz prerustaji pres hlavu,nekdy mam sto chuti se zavrit nekde a aspon chvilku met klid😀😀uz to zacina byt docela zahul🙂

asmee zvladla, musela by si totiz a pak uz si zvyknes a ani ti to neprijde ze nemas jedno ale hned tri mrnata😀😀 cas pro sebe ted uz nemam skoro vubec, s kamoskama nemam cas chodit, jedine, kde se odreaguju je v pa s manzelem zajit do obchodu a zpet😀😀

asmeena
23. zář 2009

bobi: jo dvojčátka bych chtěla, aspoň bych to sfoukla najednou, když se nám už skoro 4 roky nedaří.

bellka
23. zář 2009

Asmee, tak to jsou super zprávičky🙂 to je ten nativ, co teď podstupuješ? Berušky, po tom všem, co máme za sebou, bysme brali i 4čátka🙂

smilers
23. zář 2009

asmee,taky jsme se snazili skoro 4 roky 😉 tak taky tfuj,tfuj at to uz konence vyjde

asmeena
23. zář 2009

jo belli. Víc jsem se o tom rozepsala u holek v tématu Reprofit-Olomouc

j.cien
23. zář 2009

Dobrou holky,jsem uz KO 😉

bellka
23. zář 2009

Asmee, kouknu a přečtu si to, vidím tam šanci i pro nás, OMG. Berušky, přeju dobrou nocku a krásné sníky všem🙂

evcaa
23. zář 2009

martinko bezva zpravicka gratuluji tehullinko 😀 😀 😀 bobi ber co ti zivot prinasi i trojcatka 😀 😀
katrinko a rozin ko super ze vam dopadaj ko na jednicku 🙂 🙂
belii ty potvurko jedna si na me pekne zžapomela s vysledkem cop cekam jak pipina na prozvoneni a nic prd neva neva ☹ ☹
asmenko tak to je bomba ze jsi spokojena to je dulezite

a jinak se vsem opmlouvam ze vas tak zazdivam ale danik uz toho pres den moc nenaspi takze spolu furt kecame je jak palacky ukecany 😀 😀 😀 😀 😀
a kdyz na chvili schrupne tak musim neco podelat doma at tady neschnijem ve spine je to zahulů ale nelituji jedineho dne materstvi je to nadhera a preji to nam vsem pac si to my vsechny zaslouzime joooooooo a pouvazujte o sraziku 😉 😉 😉 😉 papap dobrou s kobrou 😉

bellka
23. zář 2009

Evi, já na Tebe nezapomněla, jsem Tě nechtěla rušit, měla jsem pocit, že jsi někde venku s Daníkem. Jak bych na Tebe mohla zapomenout, dupo😉

rozi.nka
24. zář 2009

hezké dopoledne kelišky 🙂
kde se flákáte, že jsme až na třetí straně 😕

evcaa
24. zář 2009

no holkyyyyyyyyyyyy mam cas a tady nikdo do prcic 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
24. zář 2009

jinak ja dnes varim zelo kysele uzene maso a brambor to jen kdyby to nekoho zajimalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zelicko uz mam danik spi v moji posteli nemohl zabrat v obyvaku a tak jsem ho soupla tam 😀 😀 😀 spali jsme do 9:45 a v noci se probudil v 4:45 a v 6:45 takze pohoda nemuzu si stezovat je proste andilek 😀 😀 😀

bellka
24. zář 2009

Ahoj berušky, přeju vám krásný den🙂 jsem přijela z nákupu a dneska máme rychlovku, smažený sýr😉 odpoledne jdeme přát, holčičce od kamarádů, Terezce ke dvěma ročkům, koupila jsem jí krásného pohádkového jednorožce, už se těším, jak se bude tvářit🙂

evcaa
24. zář 2009

no nazdar majdi 🙂 🙂

bellka
24. zář 2009

Ahoj Evičko, teď jdu udělat ten oběd a odpoledne budu mít čas, tož pokecáme😉 Rozinko, já jsem fakt z toho Tvého číselka úplně v háji a kdykoliv nakouknu, tak ani nedutám, jestli náhodou už...🙂

evcaa
24. zář 2009

dobros uz se tesim pa danik uz tam brept jdu na neho kouknout

adrim
24. zář 2009

Ahojlky,
Cienko tak to je určitě ten doktor podle jména, tak díky,aspoň vím,že tam nemá cenu chodit,myslím že nic víc než ve Fertimedu by nám neudělal...
Smilers to musí být záhul s těmi trojčátky,ale dělá se to pořád, kamarádce taky nedávno (je bez vejcovodů) zavedli tři embryjka ve Fertimedu - jedno slabší a dokonce měla i tři srdíčka,ale pak po chvíli to jedno odešlo - naštěstí samo a nemusela na žádný zákrok.
Evi a ty bydlíš kde? Já u AN.

katrin111
24. zář 2009

caute kelisky letmo jsem vas docetla.dneska nebyl cas tady sednout.........rano jdu se samikem do skolky a ve tride byly jen deti z toho vsechny holky.decka jsou nemocne tak to je ted bida a samik plakal nechtel tam byt s holkama tak jsem si ho vzala zase domu nejde ani zitra tak bude mit dni prazdniny ale uz ted se nudi..........ja dopo varila atak........ asmee super ze konecne s tebou budou neco delat fakt uplne jiny pristup a to je moooc dobre budu na tebe myslet at to vyjde taky na poprve.....rozi to CS je cervix score stav cipku...........

rozi.nka
24. zář 2009

holky žehlím a je mi horko jako kráva 😝
my máme na obídek zase smažený květák a kaši, to miluju 😵
katrin no mě to nikdo nikam nepíše, tak nefim 😒 ale stav čípku jsem se včera dozvěděla i bez CS 😀

katrin111
24. zář 2009

no je to primo v prukazce ze se tam pise stav cipku.........my meli ryzi a maso na hribkach............

evcaa
24. zář 2009

adrim bydlim v suche na baracku 😀

evcaa
24. zář 2009

danielek ted dela prednasku hrackam 😀 😀 😀 😀 to je prca ja jdu skrabat brambory a co ten sraaaaaaaaaaaaz

evcaa
24. zář 2009

se mi po vas styyyyyyyyyyyyskaaaaaaaaaaaaaaaa

rozi.nka
24. zář 2009

mě stav čípku v průkazce dr rozepisoval a teď co chodím do nemocnice tak mi do průkazky nic nepíšou, mají to všechno v pc. nevím jak to je, si každý dělá co chce 😒 😀

katrin111
24. zář 2009

aha tak to jooooo...........evi muj manza tedka delal asi dny v suche nejakemu curackovi na baraku mel fusky.a fakt to byl curek ten chlap tak to tak i pisu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja nevim kdy srazik tezko rict..............

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru