Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
19. říj 2009

když se nepřežíráme, tak se to dá. 😉

j.cien
19. říj 2009

Holky koho tipujete,ze dnes vypadne??

KAtrinko a varila jsem brambracku a placky z cukety,smazene mastne a slane jak svina,ale mnamka to byla a zitra konecne ten segedin 😉

j.cien
19. říj 2009

KDEEEEEEEEEEEEEE Jsteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?????????????????????

j.cien
19. říj 2009

😠

radule82
19. říj 2009

Cienko, já tipuju Paulu Ištvánovou, pak toho vietnamce 🙂

j.cien
19. říj 2009

😉 Jj,ja mam stejny tip a z holek Cesek se bojim,ze pujde Konvice 😖

evcaa
19. říj 2009

holky ja dala jeste vcera foto d alba

j.cien
19. říj 2009

Evicko fotecky UZASNEEEE a ty jsi zhubla jak hrom!

evcaa
19. říj 2009

no tak to nevim myslim si ze vubec

evcaa
19. říj 2009

a dekujeme za pochvalu fotecek jsi zlaticko 🙂

j.cien
19. říj 2009

ale jo,je to videt a moc vam to obema Slusi a Izzinka je vzorna chuva 😀 uz se tesim,jak tak bude hlidat nase Kerinka 😉 Dnes Petr dodelal branu,tak jsem kompletne oploceni a Keri muze byt sama venku!!!!Je stastna jak blecha a fakt si to uziva 🙂 asi ji udelame boudu a bude venku 😀 😀 to zertuju,vzdyt je to nase prvni miminko 🙂

evcaa
19. říj 2009

ja bych taky izulu nenechala venku nemohla bych usinat s pocitem ze je venku ve tme a v zime uuuuplne sama a hlavne proto ze to byla ona kdo me tak zamestnal abych nemela cas myslet jestli vyjde IVF jo a kdyz jsme u toho tak pristoi utery je to rok co jsem nasla na testu // 🙂 🙂 🙂 🙂

j.cien
19. říj 2009

to je krasa,takove krasne vyroci tech // s Danickem v naruci 🙂
Evi nebyt tebe,tak ja v uspech IVF ve Fertasu snad ani neverila.. 😉 ,tak jako me Smil inspirovala k tomu odejit z GC OV,tak ty jsi me privedla do Fertasu 😉 🙂
A Kerinku take nenecham ...kdeze,za 2roky co ma,nespala jeste nikde jinde nez s nama doma 🙂 ne teda v posteli,to jsem rada,ze jsem ji nedovolila,ma svuj pelisek a 1svoje kreslo 😀 a cely dum k dispozici 🙂 akorat teda do loznice nechodi v do detskeho take ne,tam nechodime ani my-tam je skladiste 😀 😢 😀 zatim 😀

radule82
19. říj 2009

Tak já se pro dnešek budu loučit 🙂 skočím do sprchy a pak se zakuklam do postýlky 😎 😀 😀
Dobrouuuuu 😉

evcaa
19. říj 2009

Dobrou noc holky zitra zas juknu papa

j.cien
19. říj 2009

Dobrou zlaticka 😉

kacza.b
19. říj 2009

hezky vecer kelisky teda tady se dneska zase drbalo 😕

kacza.b
20. říj 2009

hezke ranko kocky a krasny a uspesny den 🙂

sido myslim na tebe at to neboli a mas krasnou a kvalitni urodicku 😉

asmeena
20. říj 2009

kaczi: ty to tady uzavíráš a dokonce i otvíráš 😀

asmeena
20. říj 2009

kaczi a co horolezec? 😝
evi: fotečky moc pěkné a jde vidět, že se malému v kyblíku líbí.

kacza.b
20. říj 2009

jo asmeen horolezec mi rika kdyz uz jsem sla k autu a jela do polanky,ze by si teda uz neco dal,ze leze nahoru a ja mu rikam ze je uz pozde 😀

asmeen at ti to v praci utika a opatruj svetlusky 😉

ja jedu za chvili k holubovi na stery a pak do banky na kosmetiku atd.

schimi
20. říj 2009

Ahoj holky 😀 .. Vidím diskuzi Fertimed - tam taky chodím 😉 .. Můžu se přidat??

asmeena
20. říj 2009

ahoj schimi vítám tě. Jak dlouho chodíš do Fertimedu?

schimi
20. říj 2009

Teprve od srpna 😀 .. Do Olomouce 😀 .. Jsem po IUI a čekám na výsledek 😉 dělali mi to 11. a 13. 10. Tak jsem napnutá jak struna 😝 ..

asmeena
20. říj 2009

Tak držím pěstičky, ať si taky ta šťastná, které se zadaří po IUI. Jednu takovou co se jí zadařílo tady máme a bude nám už každou chvilku rodit 😀 , viď katrinko.

princ
20. říj 2009

DObré ráno, taky držím pěstičky ať všechno vyjde. 😉

schimi
20. říj 2009

Děkuji moc všem 😉 😀 .. Už aby to člověk aspoň věděl..

j.cien
20. říj 2009

Krasne uterycko Kelisky 🙂 Sido myslim na tebe 😉 a mejte vsichni pohodovy den,ja uz pomalu stresuju na zitrejsi kontrolu...tragedka 😀 😀

katrin111
20. říj 2009

ahoj baby,marti kez bych mela pohodovy den.semnou to jde od desiti k peti...............jsem lina vse me boli nic me neba...........no des a hruza...........citim se strasne tezka neohrabana.............jeste vydrzet ty 4tydny ne li dyl a bude mi snad lip po te fizicke strance..................si rikam ze co je lepsi jestli ty pocatecni nevolnosti nebo ted ta neohrabanost a vse k tomu spojene.........................taky mam jutor poradnu a ty nestresuj mimca jsou ok 😵 zase jeste v polane ze???

j.cien
20. říj 2009

JJ,, v Polane..modlim se,at neni zaden vydup a at je vse OK.
Katrínko vydrz,mozna to bude driv nez za mesic!!Ja myslim,ze jo,uvidis,treba ti zitra rekne,ze uz se to chysta 😉 vsak Domik uz je dost velky a mel by to zvladnout v pohode i driv,ne??
Ber to tak,ze je to poslednich par dnu tehotenstvi,nevim,jestli planujes dalsi...ale treba jsi naposledy tehotna,tak to ber z te hezci stranky 😉 ,udelej si pohodli,co nemusim nutne nedelej a tes se na Domicka,uz brzo ho budes mit!!!

Mam tuchy,ze dnes pusti nasi mamcu Rozi 🙂 a moc se tesim na info a fotecky!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru