Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
1. lis 2009

ja jsem nerekla ze to kasa nemyslela dobre holky ja jen rikam ze jsou situace tak jak pise bellka ze nekdy znamena mene vice jste me jaksi nepochopilií takze ted jsem za nejvetsi zrudu ktera tady nekoho soudi ale takhle to neni no nic 😒 😠 ☹

evcaa
1. lis 2009

pristew uz to kaslu a radeji si necham svuj nazor pro sebe 😀 😀 😀

radule82
1. lis 2009

tak jsem tady zase nakukla 🙂

Holky ta sobota u mě bohužel padá ☹ 😅 ... volala tchýně a zvou nás a mé rodiče v sobotu na oběd k nim na chatu... takže vzhledem k tomu, že srazík je naplánovaný už na obídek, tak to bohužel nedám 😔 ☹

evcaa
1. lis 2009

to je skoda radus doufam jen ze to neni kvuli me 😔 😔

radule82
1. lis 2009

Eviku, já myslela, že to napíšeš, a rychle si to vybí z hlavy!!!! to v žádném případě, jasný!!!!! 😀 😀 😀

radule82
1. lis 2009

Kdyby to bylo večír, tak určitě dojedu 🙂

radule82
1. lis 2009

Cienko, jak máš vycházky? 🙂

evcaa
1. lis 2009

radulko martinka ma vychazky od 14 do 18 neprijdes alespon na chvilinku ja pro tebe neco mela

radule82
1. lis 2009

Evi, mě to tak mrzí ☹ ☹ ☹ ... a co kdyby jste zacaly pozdeji, třeba od 15 hodiny 🙂 to se do večera určitě zdržíte 🙂 já si myslím, že bych tam mohla přijet tak mezi 18-19 hodinou 🙂

smilers
1. lis 2009

Ahojky vsem🙂 vidim, ze se to tu rozjelo v tak poklidne diskuzi, holky neblaznete, kasa rekla svuj nazor a evca taky, i kdyz evco mohlo to byt trocha lip asi napsane, ale mas v necem pravdu stejne jako kasa, kazda jsme jina,kazda sve neuspechy resime jinak, me drzelo dost nad vodou to, ze manzel, v pripade neuspesnyhc pokusu IVF, souhlasil s adopci, ne kazdy chlap je na to totiz staveny kasi vis 😉 Pred tim rokem, nez se nam povedlo IVF jsme mela dost spatny rok, byla jsem si troufnu rict na tom psychicky blbe, na manzela jsem byla zla, porad jsem vyhrozovala, ze si neco udelam, at se se mnou rozvede...atd, a stacila jen jedna veta, ze si klidne adoptujeme a ja zacala tak nejak premejslet nad tim vsim, jak rikam kazdy jsme proste jiny 😉

a priklanim se k holkam, ze adopce u nas byla opravdu az by bylo nejkhur, tim myslim, az uz by opravdu nic neslo

kasi evca se te nechtela nijak dotknout, to prece sama vis, a nezapomen, ze tehotne nesou tak nejak vse jinak nez normalne, pac tehu hormony nekdy udelaji peknou paseku 😀 vzdyt jak rika belkka🙂 jste na jedne lodi, kazda mate svuj pribeh a kazda ho snasite jinak, takze tak🙂 musim, deti mam doma z prochajdy🙂 vse s usmevem holky jasny🙂

evcaa
1. lis 2009

RADULKO bbi uvidime co napisou holky
smil ja se k tomu uz nebudu vyjadrovat a vracet 🤐

evcaa
1. lis 2009

melo tam byt bobi 😀

radule82
1. lis 2009

ok, uvidíme co ostatní holky 🙂

evcaa
1. lis 2009

kurde nesla mi pridat odpoved haze me to na prvni stranu

smilers
1. lis 2009

evco vsak jasny 😉 ja to jen chtela trochu nastinit kasi

evcaa
1. lis 2009

jj smil 😀 😉

radule82
1. lis 2009

Kde jsou ostatní Kelišky 🙂

smilers
1. lis 2009

evco 😀

radi a jak u Vas? Uz mate termin svatby? 😵 To vis ja jsem zvedava

radule82
1. lis 2009

jj smil, nešla bych našim oznamovat svatbu bez termínu, takže 17.7.,jinak jsem v tomhle asi trošku ze staré školy, pač u mě zásnubní prstýnek znamená - nejpozději do roka a do dne 😀
Takže už mám spoustu věcích zařízených, hlavně teda ty, kde jsem vázaná na ostatní, obřad, hostina, DJ, koláčky, atd 🙂 přítel si ze mě dělal srandu, proč tak brzy, ale když jsem volala na zajištění různých věcí, už byly třeba nějaké termíny obsazené 🙂
začala jsem trošičku přemýšlet nad tím, že bych si nechala ušít svatební šaty, takže by byly moje a pak bych je mohla prodat 🙂 mám konakt na jednu paní z havířova, která to zajišťuje 🙂
Tak si asi skočím do salónu, pozkouším nějaké šaty, jestli mi ty co mám vybrané sluší a pak se rozhodnu 🙂

smilers
1. lis 2009

radi to je fajn, docela ti i zavidim, ja si ten svatebni den nejak neuzila😀 ale to ne , ze by se jako neco stalo, ale bylo to moc rychle🙂 me sila svateb.saty segra s mamkou, pac jsem v salonu na me zadne nenasla😀😀 takove obyc batikovane bezovo bile a svetrik dlouhej🙂 http://www.beremese.cz/_gallery/16808/16808_330...

hlavne si ten den poradne uzij 😵

radule82
1. lis 2009

Tak to je neobvyklé vdávat se v zimě 🙂) Smil taky jsem zvědavá,jak to dopadne... jsou nevěsty, které říkají, že si ten den maximálně užily a nevěsty, které říkají co ty 🙂

katrin111
1. lis 2009

cus baby ja se taky vdavala v zime v lednu ale meli jsme malinkou svatbu tak mi to ani neprislo ale byla to pekna svatba 😵 radul mas peknou fotecku

beruska81
1. lis 2009

ahoj holky evičko naprosto tě chápu ve tvém názoru a plně souhlasím, samozřejmě nic proti kase,ale taky jsme dost dlouho čekali a nikomu to nepřeju 😒
my jsme včera byli na oslavě na zámku na hradci, bylo dobře, teda mi je s jagermeister dobře vždycky, docela jsem si zapařila, ale malý už pak byl unavený tak jsme o půl deváté jeli domů.
Máme teď s manželem docela krizi tak jsem se aspoň trošku odreagovala, taky jsme tam měli měsíční mimčo, tak jsem ho nosila a přebalovala, takový malý prcek 🙂
smil krásná fotečka 😉

radule82
1. lis 2009

Ahoj Katrinko a Berusko 🙂

beruska81
1. lis 2009

já se vdávala v dubnu a taky jsem si to moc neužila, ale byly jsme u známých na svatbě a ti si to užívali maximálně, já jsem u naší svatby pořád chodila a bavila se s lidma, jako slušnost, ale oni tohle vůbec neřešili 😀

beruska81
1. lis 2009

ahojky holky 😀

beruska81
1. lis 2009

dneska jsem taky byla s malým na hřbitově a nakoupit v globu,manža má v úterý narozeniny tak jsem mu byla koupit nějaké oblečení a knížku o Chelsince 🙂
Pak jsme byli u našich a malý tak prosil mojeho taťku až tam zůstal na noc a ráno v sedm ho přivezou do školky 😉

beruska81
1. lis 2009

tak tady asi nikdo není tak jdu na tv, pá 🙂

smilers
1. lis 2009

ahoj berus🙂 diky za pochvalu fotky a asi tak jak pises, bavit se a pomahat obsluhovat, meli jsme taky malinkou svatbu a posezeni u babicky , pac by nikam babicka nemohla, byla dost tezce nemocna, proto jsme i kvuli ni posunula datum svatby driv ☹ ale jsme rada, ze jsem tam mela aspon ji, kdyz uz dedu ne

kasa
1. lis 2009

Tak ještě jednou se omlouvám,urazit jsem se neurazila,ikdyž jsem to v tu chviličku obrečela,ale je fakt,že teď občas brečím často,byla jsem celé odpoledne s rodinou,byli jsme na hřbitově,a pak jsme šli všichni k babičce,bylo veselo,byla tam i Kamča se Simčou,tak zase taková pozitivní energie.
A opravdu ze srdíčka přeji úplně všem ať se dočká svého broučka,a vím ,že cesta je někdy hodně klikatá,protože Kamil taky potratila nejdříve ve 3 mesící,po druhém v 6 měsící a to už jsme všichni věřili,že to vyjde,a nevyšlo to,pak jsme to opravdu těžce nesli celá rodina,o to víc,že u nás ještě žádné děti nebyli a Kamča s Vojtou měli za sebou 11let snahy o mimi,o to větší byla tehdy bolest,teď jsme podle toho se Simči všichni poprdění.
A jsem ráda,že jsme nemuseli čekat tak dlouhou dobu,a že se na nás usmálo štěstí po dvou letech.
Takže už se opravdu na vás moc těším MVMMMR a ráda vás poznám osobně. 🙂 🙂 🙂 🙂
Evi a vůbec se nezlobím,to ani neumím a ten kdo mě zná osobně ví ,že se neumím na někoho zlobit.
Jsme tu proto ,abychom si navzájem pomáhali a né se trápili.Trápení už máme za sebou každý dost.
Takže papa v sobotu.Teda ráda vás opravdu poznám.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru