Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
2. lis 2009

ahoj belinko nn me ciselko teprve az zitra preskoci 🙂

kacza.b
2. lis 2009

krasne ranko holky 😉

copak je noveho? o co jsem o vikendu prisla? napsalo se toho dost a nemam silu to docitat 😅

kacza.b
2. lis 2009

belinko neboj jednou i ty tam budes mit ty tydny a poradne si to uzijes 🙂 🙂 🙂 takovy hodny clovicek s uprimnym srdickem si to zaslouzi!!!! a to by bylo aby nebylo 😉

katrin jeste porad 2v1 😉 ,ale uz se to blizi a prdolka bude venku a tobe se ulevi.

bellka
2. lis 2009

Katrin, dneska nebo zítra, to už je fuk, teď už by klidně mohl kulihrášek vykouknout, ale né dneska, to je takové smutné datum, viď😉 Kaczkooo, zdravím Tě, tak jste si to na návštěvě užili?

kacza.b
2. lis 2009

jo navsteva dobry,Tomasova babca je fajn.

bellka
2. lis 2009

Prý, jo dobrý, babča je fajn, OMG! Co jste jedli, pili a tak dále😀

kacza.b
2. lis 2009

jdu se kouknout na ten film co hral v sobotu Takova normalni rodinka,jake to je videl to nekdo?

kacza.b
2. lis 2009

bellko vsechno mozne 😀 😀 😀

bellka
2. lis 2009

Já né, bo jsem po denní a před denní skákala hned do vany a z vany do pelíšku a ještě jsem měla takový divný sen, no však to znáš, když jsi unavená😉 ale taky bych to chtěla vidět, no tak počkám, však to budou zase dávat😀

katrin111
2. lis 2009

ahoj kaci jj stale 2v1 a doufam ze ne uz dlouho 😉 tak fajne ze oslava byla gut..............kaci ten film me teda moc nebavil cekala jsem teda vic jak ho tak strasne reklamovali.jj bellisku mas pravdu dneska je smutne datum taky jsem uz na to myslela.dneska mas volno???

bellka
2. lis 2009

Jj, mám volno, ale teď jsem myla nádobí a začala jsem se řezat, protože mi až teď došlo, že Ti to číselko poskočí zítra, OMG, OMG, OMG! Asi budu muset navštívit nějakého odborníka, páč asi slyším hlasy😀 minulý týden i v práci.

bellka
2. lis 2009

Ptala se vrchní, kde je staniční a já: šla na čtyřku (stanici). Pak přišla staniční a říká: Majdi, kdes na to přišla, že jsem šla na čtyřku? A já: vždyť jsi mi to říkala. A ona: neříkala. A já: ale, jsem fakt přesvědčená, žes to říkala! Tak kdo mi to řekl? Ona se smála a pak říká: teď jdu opravdu na čtyřku. A já: mě to neříkej, já nechci nic vědět😀

katrin111
2. lis 2009

ty jo teda kolem tebe asi jeste majdi pusobi halowen 😀 😀

bellka
2. lis 2009

No, nevím, kdo nebo co kolem na mě působí, ale ať mi dá pokoj😀

evcaa
2. lis 2009

halo halo majdi tady je tve druhe ja hned ted mi do havirova dovezes vse co mas a hlavne sebe na kafe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
2. lis 2009

aloha babenky 😲 😲

katrin111
2. lis 2009

ahoj evicko tak co byl vcera ten sexik????? 🙂

evcaa
2. lis 2009

jj byl ty vojo sem si az potom v posteli uvedomila ze sem byla teda dost netaktni vuci berunce bylo mi to moc lito jsem ho...do ☹ ☹ ☹

evcaa
2. lis 2009

ale chachula je jakasi divna po tech kvasinkach 😒 😒 😠 😠 😀 😀

katrin111
2. lis 2009

jakto???jeste to nemas dolecene??kvasiny jsou svinstvo.....................trochu te to asi bolelo ne???

evcaa
2. lis 2009

pche vubec nemazala bestia 😒 😠

evcaa
2. lis 2009

dolecene uz to mam ale asi je nejak nachylna ci co nevim nechce se mnou mluvit 😀 😀 😀 😀 😀

katrin111
2. lis 2009

neboj dej ji cas a bude zase normalne fungovat 😀

bellka
2. lis 2009

Evi, ahoj zlatí🙂 já nemůžu, jdu dělat ty placky se slaninkou a pak udělat nějaký pěkný obličej a jedu pryč😉 vydrž do sobotyyy🙂

evcaa
2. lis 2009

blond hare ja jsem to rikala jen tak a proto ze slysis hlasy a ja ted byla ty hlasy vis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
2. lis 2009

doufam katrinko a co ty bobisku jak se citis neprijdes na sraz bude prca vsak vis 😀 😀 😀 😀 😀

katrin111
2. lis 2009

kuwa mela jsem to tak pekne napsane a zdechl mi kun........evi nedorazim slavime brachovy narozky a citim se uz fakt na rozsypani............maly desne tlaci na močak ze nemuzu kolikrat ani chodit

evcaa
2. lis 2009

jak pises kuwa to je skoda 😀 😀 😀 😀

evcaa
2. lis 2009

maly mi uz tri hodiny spi jenom chodim kontrolovat jestli dycha 😀

evcaa
2. lis 2009

majdi mas kamosa na nove 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru