Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
24. lis 2009

As,taky stále na tebe myslim a držím vše co mám.Já jsem myslela,že jsi doma a ty zatím pracuješ,tak se trošku šetři.A brzy nás potěš. 🙂 🙂 🙂 .Já jdu zítra na kontrolu tak jsem zvědavá co se dovím. 🙂 🙂 Krásný večer všem.

asmeena
24. lis 2009

kasi: tak zítra jenom samé dobré zprávičky
doufám holky, že konečně tu smůlu prolomím a nastartuji další těhu vlnu. 😵
Nějak jsem se zadrhla zase na koníkovi, jsem prostě závislák. Ale teď už jdu koukat na Ulici, tak pápá

kasa
24. lis 2009

Pa ,pa a snaž se aspoň trošku odpočívat. 🙂 A určo ji musíš prolomit,navíc když už má brouček i jméno. 🙂
Taky jdu koukat na ulici. 🙂

radule82
24. lis 2009

taky idu koukat, Asmee kdy budes asi testit? koncem tydne?

asmeena
24. lis 2009

no chtěla jsem v pátek, ale holky z Reprofitu mě řekli, ať ještě počkám. Tak se nebudu zbytečně stresovat. Uvidím jestli to teda vydržím, jinak chci asi až v pondělí nebo úterý. Čím dýl vydržím tím lepší. Nerada bych už od pátku hledala marně na testu druhou čárku a pak bych z toho byla akorát rozhozená a testila bych potom každý den.

sido
24. lis 2009

ahoj holky jdu vás jenom pozdravit 🙂 zase jsem nastartovala v práci tak nemá čas vysedávat na koňovi 😅
asmenko kdy máš ten den "D" a budeš testovat? moc ti přeju aby po těch neúspěších nastal zase zvrat k lepšímu a někdo konečně napsal že má dvě čárečky 😉
já snad budu v prosinci ready a půjdu do toho KETu 😉 zítra mám ko u své dr. tak jsem zvědavá jestli ta hnusná cysta praskla 😠

asmeena
24. lis 2009

tak koukám, že zítra jsou jenom samé lékařské kontroly, tak všem držím pěstičky ať jsou jen pozitivní zprávičky.

sido
24. lis 2009

radul a co přípravy na svatbu? máš už všechno důležité podchycené?
my jsme měli skoro 80 lidí tak si přesně pamatuju že jsem třičtvrtě roku předem zařizovala a zařizovala 😉

radule82
24. lis 2009

Ahoj Siduš, jůva to jste měli lidí!!! ale ono je to pak v celku jedno jestli padesát nebo osmdesát 🙂)
JJ mám podle mě to nejdůležitější, - termín obřadu, zabukovany penzionek na hostinu, koláče, fotografa, cukroví, dorty, kosmetičku, kadeřnici, minulý týden jsem se domlouvala s jednou paní z havířova na ušití šatů, takže myslím, že to nejdůležitější asi mám 🙂)))

Ted docela často koukám na stránky www.beremese.cz, jestli tam někdo v bazaru neprodává něco za levnocha, co by se mi mohlo hodit

Takže ted jsem na mrtvém bodě 🙂)) pač si myslím, že to opravdu nejdůležitější mám a ted už není co zařizovat 🙂

sido
24. lis 2009

a kde se bude konat svatební hostina?
a kolik máte lidí?

radule82
24. lis 2009

no cca 45 lidí, a hostina bude v Rece v pensionu pod lipou 🙂 nebo pod lipami, si to nemůžu zapamatovat 🙂)

sido
24. lis 2009

to vůbec neva že jsi na mrtvém bodě je lepší všechno řešit a zařídit dopředu a ve svatební den si jenom užívat a taky je fajn že si všechno obstaráš sama protože to bude váš den a budete ho mít úplně podle svých představ 😉 je to fakt nejlepší my jsme si všechno zařídili sami a nelitovala jsem a dokonce jsem byla pochválená od více lidí že se nám to povedlo. já dělám v restauraci tak jsem to měla jednoduchší protože už jsem dělala hoooooodně svateb ale ta naše byla nejkrásnější 😀 😀 😀

radule82
24. lis 2009

přesně tak, jak si to uděláme, tak to bude mít... akorát už ted mívám noční můry 😀 😀 😀 a DJ vlastně už taky mám 🙂

sido
24. lis 2009

jo a nenapsala jsi jestli už máš hudbu ta je moc důležitá ta ti spolu s dobrým jídlem udělá svatbu my měli živou hudbu a bylo to super ale dělala jsem pás svateb s hudbou z CD a taky to bylo dobré ale mi se líbí když je hudba naživo 😉

sido
24. lis 2009

je to fajn když to vyjde a docela často se dívám na svatební video to je vždycky tak fajn jak si zavzpomínáš 😵 😵 a kdy máte vlastně termín?

radule82
24. lis 2009

taky jsem říkala vždy že bych chtěla hudbu na živo, ale na tatkových padesátinách hrál jeden DJ, byl super, dělal i různé hry, měl i karaoke... prostě byl super, takže toho stejného jsem si zamluvila 🙂 máš pravdu hudba a jídlo je to nej 🙂))

kasa
24. lis 2009

Jé tak koukám Radulko,že přípravy jsou v plném proudu,je to nejhezčí období,tak si to hezky užívej.Uplně si vzpomínám,jak jsme taky všechno chystali a zařizovali ,bylo to moc hezké,ikdyž to nakonec nedopadlo,no vlastně dopadlo to dobře,ale to jsem zjistila až z odstupem času,protože gemblérství se asi opravdu vyléčit nedá.Ale naštěstí jsem potkala toho nejúžasnějšího chlapa a tak na druhý pokus už to určitě vyjde. 🙂 ,ale zatím nic neplánujeme,ale žijeme teď přípravami ségřiné svatby,ta se vdává příští rok v květnu.To už budu asi jako medvídek,tak si to užiju jako pozorovatel. 😀 😀 😀 .Tak se raduj z tohoto nejkrásnějšího období a užívej si každičký den. 🙂

kasa
24. lis 2009

Jdu se rozloučit a popřát dobrou noc. 🙂

adrim
24. lis 2009

Asmeenko moc držím palce na to testování ať už testneš kdykoliv,hlavně nám ty // nahlaš jo? 😉
Siduš a tobě držím palce na ten prosinec!!! Holky já bych se klidně zas vdávala, my si taky vše zařizovali sami,ale proti vám jsme tedy měli málo lidí 🙂

asmeena
25. lis 2009

Všem Kateřinkám všechno nejlepší k svátku (Rozi, Michi...) 😉

kasa
25. lis 2009

Taky se přidávám ke gratulacím,a přeji všem hezký den.Já za chvilku vyrážím směr Polanka. 🙂

evcaa
25. lis 2009

Ahoj kocky taky preji vse nej kacenkam a posilam PUSU 😀 😀

adrim
25. lis 2009

Ahojky holky, tak co kontroly? Šup šup s pozitivníma zprávičkama 🙂

radule82
25. lis 2009

Zdravím holky 🙂 taky přeji všem Katuškám vše nej k dnešnímu svátečku 😵

kasa
25. lis 2009

Ahojki tak kontrola probehla v pořádku,už máme nožičky,ručičky,byl to zážítek a mám i nové foto,tak ho pak Peťa vloží,já to neumím. 🙂 Příště mi bude dělat screening,a pak už bych měla jít ke své doktorce.Už mám vycházky ,takže je to fajn. 🙂 Krásný večer. 🙂

adrim
25. lis 2009

Kasi gratuluji ke kontrole 🙂 A taky přeji všem Kateřinám vše nej k svátku, jste mi připoměly napsat kamarádce, díky 😉

kasa
26. lis 2009

Dobré ranko a krásný den všem.Tak už jsem vložila fotečky. 🙂

evcaa
26. lis 2009

Ahoj holky nemáte některá cislo na jcien prosim

verca777
26. lis 2009

jo evi mam ,,,ahoj holky,,,posilam ti ho na ip 🙂

evcaa
26. lis 2009

dekuji verusko a co jinak jak se mas zlatiiiiii 😀

kaso pekny UTZ

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru