Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
23. čer 2009

no právě, kdybych věděla kde je problém, tak si řeknu, že to nejde kvůli tomu, ale nemohla bych se asi smířit s tím, že bych třeba nikdy neměla děti a problém bych neznala. Asi tak jak psala cien o té holčině co s ní ležela v Bílovci, měla i po darovaných vajíčkách a spermijkách a ani tak se nezdařilo a přitom problém nemají

hnedoocka23
23. čer 2009

je to strašné některé ty lidské osudy 😔

kacza.b
23. čer 2009

taky jsem zvazovala jestli jit na tu hyrolaparku,ale rikam si ze revize delohy mi neuskodi a treba mi reknou neco vic.
a od srpna uz budeme cekat na tu darkyni,jeste se chci informovat jak to teda je jestli budu mit darkyni ktera bude stmulovat jen pro me nebo mi daji vajicka co komu zbudou 😒

asmeena
23. čer 2009

to by mě taky zajímalo jak je to s tou dárkyní, potom musíš poreferovat. Je to ale asi šílený záhul na psychiku ne? Taky mě možná takové rozhodnutí bude asi čekat, ale pořád se uklidňuji, že je mi teprve 29 (chichi, teprve, to určitě, taková stará koza co se týče početí dítěte) a že mi nic nezjistili, tak se třeba zadaří přirozeně.

hnedoocka23
23. čer 2009

holky,loučím se......jdu k telce..možná pak nakouknu,ale to už tady asi nikdo nebude... 🙂 hezký večer

kacza.b
23. čer 2009

v pondeli jeste pujdu na krev pred tou laparkou tak si odchytnu holoubka a taky se ho jeste na vse poptam a v olmiku taky. holky a polanka uz nejede presne od 1.7.?nejede treba jeste v patek 3.7.?

kacza.b
23. čer 2009

pa,pa ocko a opatruj se 😉 a pupickuj 😀

hnedoocka23
23. čer 2009

Kaczi to nevím,kdyžtak tam brnkni...nebo se ti zítra poptám,pokud nezapomenu 😀

asmeena
23. čer 2009

kaczi: tak to nevím jak to funguje v Polance, já si teď dávám roční pauzu, takže toto jde mimo mě. Možná pak za rok zkusíme inseminace a do dalšího IVF se mi teda zatím nechce, ale jak pak uvidím, že tady bude zase spousta těhulek po IVF, tak se asi navnadím a z ničeho nic do toho zase vlítnu.

kacza.b
23. čer 2009

ju ocko to budes zlaticko 🙂

ja jen kdyby tam jeste byli tak bych na to mohla do polanky 😅

kacza.b
23. čer 2009

asmeen me to taky vyjde tak do roka od IVF mozna i dele.

ale u tebe je velka sance na prirozene tehu,no jeste uvidis podle toho imuna,ale ja tomu verim ze stesti chodi dokola a obcas prileti čáp nebo vrana 😀

asmeena
23. čer 2009

tak teď jsem si zapla televizi Barrandov - dávají tam ten pořad z Ameriky o těch zabordelařených domech, jak jim tam uklidí a jak to tak vidím, tak se asi pobliju.

kacza.b
23. čer 2009

asmeen to je sila ten porad,taky si rikam jak tak muze nekdo bydlet 😕

asmeena
23. čer 2009

já to nechápu, bych tam asi špínou umřela a měla tělo plné vyrážek od toho bordelu.

kacza.b
23. čer 2009

tak kocky ja se s vama taky loucim tak se opatrujte a preji vam krasy vecer a krasne sny o kulatouckych briskach a postylkach plne miminek 😉

dobrou noc

asmeena
23. čer 2009

dobrou kaczi a sladké sny

asmeena
23. čer 2009

Taky se s vámi loučím a zase na vás kouknu zítra ráno z práce až budu snídat něco dobrého. 😉

kasa
23. čer 2009

ahoj Kačko,tak v Polance prý jsou opravdu jen do 1.7. pak už jen v Olmíku,říkal mi to Jaroš i Sobek,taky budu muset jet na laparku do Olmíku,teď jdeme akorát 29.6.ještě do Polanky na genetiku,tak jsem zvědavá co se dovíme,mám toho dost za sebou ,tak mám trošku strach.Jinak mě mrzí ,jestli bude sraz 11.7.,tak si budu muset ještě chvilku počkat než Vás poznám osobně,tedy kromě Romči s tou jsme kelišky už dlouho 😀 ,11.7.odjíždíme na dovču.Tak zatím jdu koukat na ordinaci.Peťka 🙂

kacza.b
23. čer 2009

kasi a kdy jdes na tu hydrolaparku jestli se tam nahodou nepotkame,to ja bych te rad poznala osobne 🙂

kacza.b
23. čer 2009

venku opet prsi a zacina bourka 😖 no parada 😔

kasa
23. čer 2009

ahojki je tu ještě někdo? 🙂

kasa
23. čer 2009

Ahoj Kači ještě nevím v Olmiku mi teď v neděli řekli ,že musím zavolat jak dostanu měsíčky hned 1 den a že to dělají 3 den cyklu,tak jestli jsem to dobře pochopila tak asi kolem 6-7.7.,ale nevím je to strašně moc informací najednou,máme problémy z obou stran,takže těch informací je opravdu hodně.Taky bych tě ráda poznala,škoda ,že se ta dovča kříží,už se na ni ,ale hrozně těším,konečně zasloužená dovča,a bude to sranda,jede tam vcelku dost dětí no a my s Peťou se budeme snažit být opravdu hodní teta a strejda.Tak zatím jdu zase kouknout na Ordinaci. 😅

asmeena
23. čer 2009

kasi: tak to budeš mít super dovolenku, a neboj srazíky byly a budou, takže se určitě všichni navzájem brzy osobně poznáme. 😉

evkaa25
23. čer 2009

ahojky holky,nerada vám sem lezu,ale chodím taky do fertasu.Ted jsem si dala nějakou dobu pauzu a připravuju se na 3 IVF.
Assmen,chci se jen zeptat:tebe poslali z Fertasu na imunologii?Já jsem se na to ptala Vodičky a ten říkal,že imunologii schvaluje Sobek a že u nás k ní neni důvod.Tak nám udělali snad jen nějaké základní imunologické vyšetření z krve.A kde jsi byla na imuno ty?Určitě to tu někde bude napsané,ale když vy toho tady napíšete tolik...... 😀 😀 😀 Dlouho bych to hledala.....

kasa
23. čer 2009

Taky se na ni hodně těším,a určitě se poznáme později,ráda bych tu aspoň vložila foto,ale nějak mi to nejde,píše mi to ,že je moc velký soubor,budu se muset zeptat nápovědy 😀 .tak zatím dobrou noc jdu do hajan.

j.cien
23. čer 2009

Vitam te Evko25 🙂 zahlidla jsem te obcas na jinych tematech,klidne se k nam pridej 😉

j.cien
23. čer 2009

jeje,opet jsem si zbyla sama 😀 tak dobrou vsem Keliskam a at mame zitra aspon kousinek slunicka 😉 🙂 🙂

evkaa25
23. čer 2009

j.cien dík za přivítání.Jo nejčastěji bývám z OV do OL. Tady jsem dřív taky chodila,ale nějak nemám na Koníka tolik času,abych to stíhala. 😒
No nic,jdu chrupkat.....

rona2
autor
23. čer 2009

Ahoj Kelišky já jsem se tady dostala až teď a to vy už všechny hajáte. 😉
Peťko fotku musíš nejdříve zmenšit,jinak ji tady ani zázrakem nedostaneš.
Evi ničeho se neboj,všechno bude v pohodě a na to vyšetření o kterém jsi psala si taky pamatuju,brrrr vůbec se mi to nelíbilo.
Tak se mějte krásně,Očka ať řádně pupíčkuje a já na vás juknu zase asi až večer,ráno jsem v práci,pak má malý ve škole nějakou rozlučku a zas bude den za mnou,tak papa. 😉

kacza.b
24. čer 2009

krasne rako kelisky

snidam a koukam co jste jeste vecer napsaly a celkem dost jako 😀

dneska se mi nejak necce vstavat to zas bude den 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru