Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
24. čer 2009

tak přece někdo tady je..ahoj 🙂
no nevím a jestli nebude,tak snad bude postupně sílit 😅

hnedoocka23
24. čer 2009

jo,já taky..jsem ráda,že ji to vyšlo... 😵 a krvácení někdy opravdu nemusí znamenat,že nejsi těhu a že je vše ztracené..

j.cien
24. čer 2009

No to prave jsem brala uz jakoze je to v prd...kdyz krvaci a na testu jen jedna/.... a ono fakt jeste to muze byt tehu 🙂 🙂 tak to je fakt uzasne!!

Ocko a horka vana ti nemuze uskodit?

j.cien
24. čer 2009

Asme tak tvoje znama ma teda stesti!!Je to super,ze nekdo umi vypnout prestat na "to" myslet....to se mi za celou dobu teda nepodarilo...

hnedoocka23
24. čer 2009

né,já si vanu ted nenapouštím...jen se sprchuji..možná to tak vyznělo 😀

j.cien
24. čer 2009

jj,to bych se bala,ze mimisky uvaris 😀 nevim proc me to napadlo jako horka vana...asi proto,ze ji mam rada 🙂

Me picne,prave se nam promenaduje srnec kolem baraku...zase prisel svinak na tuje!!Uz 2 jsou okousane a tak mu asi zasmakovaly...Petr ho jde vyhnat,tak to jdu koukat 😀 😀

hnedoocka23
24. čer 2009

v Olmíku jsem viděla těhuli,jak jsem šla na ET..a zrovna jjim tam přinesli takové krabičky a tu ji dali...asi máš v tom takovou mimi zákl.výbavičku 😉 jsem zvědavá,jestli něco takového dostaneme taky 🙂

hnedoocka23
24. čer 2009

ale koupel horká mi chybí,to teda joooo,dala bych si říct....... 😀

hnedoocka23
24. čer 2009

to musí být pěkná podívaná 😉

j.cien
24. čer 2009

JJ,to se firmy,co delaji pliny,kosmetiku,dudle..se predhaneji,davaji vzorky nastavajicim maminam..aby pak kupovaly to jejich 😉 nacpou tam i vzorky kojeneckeho mleka,coz mi prije jako blbost...kojeni je nejlepsi a nejzravejsi 😉

hnedoocka23
24. čer 2009

vzorky koj.mlíka...jéžiši,nejlepší je přece to tvoje 🙂
nějak strašně rychle mi to všechno utíká..za cvhíli budu testovat ty jo...a budu to mít celé už za sebou..nej je ten ET,to je taková třešinka na dortu..nejhorší asi punkce...

hnedoocka23
24. čer 2009

jdu do postýlky,za chvíli mi začne top star..no jo drby,musím být v obraze,co se ve světě slavných zase stalo 😲
j.cien hezký večer a vám všem taky...

larri:hezky odpočívej a užívej si mimíska v bříšku... 😵 😵 😵

j.cien
24. čer 2009

Dobrou holky,dnes mam zase pocit,ze zazrak jmenem IVf se muze podadit 🙂

Pekne sny Kelisky 🙂

kasa
24. čer 2009

Taky dobrou noc ,jdu zkouknout buchtičku a pujdu se zakuklit k televizce,Peťa má odpolední tak se ho asi nedočkám,tak zatím se mějte všichni krásně,odpočívejte,a hýčkejte se ať se máme brzy všichni čím chlubit a Evi tobě mnoho štěstí při porodu.Zítra zase písnu.Tak pá pá 🙂

evkaa25
24. čer 2009

holky vy jste tady úplné spisovatelky!! 🙂
Nemám šanci vás dočítat,jelikož chodím dost pozdě z práce,ale počkejte až se zase na to vrhnu a budu na nemocenské.To budu na Koníkovi zase pečená vařená!! 😀 😀 😀
Hnedoočko,já si v červenci podám žádost o lázně.Počítám,že bych mohla někdy kolem září nastupovat a pak hurá na 3 IVF!!
Asmen,takže Jaroš,jo?!U toho já jsem nikdy nebyla.Jezdím totiž do OL.Nejradši tam mám Vodičku.Asi to imuno nechám plavat,uvidím,co mi řeknou před dalším pokusem.Ale říkali,že u nás by problém v imunologii nemněl být.Je jasné,že člověk nikdy neví.... 😒
No nic,jdu taky chrnět.....pa

asmeena
25. čer 2009

evkaa: jenomže je blbé, že Vodička už tam nepracuje, takže další nejlepší je tam Jaroš a nemusím jezdit až do Olomouce, ale do prosince jsem jezdila taky jenom k Vodičkovi, ale Jaroš je super.

asmeena
25. čer 2009

cien: tak to je super, že teď máš zase dostatek energie a pozitivní myšlení na IVF, to je hodně důležité. A kde rostou borůvky? Taky bych si zašla. A viděla si v televizi ve zprávách, že liščím trusem se přenáší tasemnice a všechno co utrhneš v lese by se mělo umýt a nejlépe tepelně zpracovat.

rona2
autor
25. čer 2009

Hezké ranko kelišky.Zdravím vás bež odjedu do práce.Dneska bude hodně zboží,konec školního roku a všichni berou kytky jak by byly zadarmo. 🙂

hnedoocka23
25. čer 2009

dobré ráno všem..dneska jsem vstala s bolestí hlavou,asi jsem nějak špatně spala ☹
ale za to jsem měla krásný sen,že jsem testila a měla tam // 😀 jak jsem se probudila,byla jsem docela zklamaná,že to je jen sen...uvidíme,uvidíme,vůbec se necítím těhotně,spíše na mrchu 😔

katrin111
25. čer 2009

krasne dusne ranko byla jsem koupit kytky pro ucitelky zitra davam naposled samika do skolky..........;ted jdu varit pac to tak sleti a ve 12 zase jdu pro samika......

sweethy
25. čer 2009

hnedoocko na pocity nedej, já se fakt cítím do teď úplně netěhotně, takže nemá cenu něco takhle usuzovat předem, uvidíš, // čárky budou, musí 😵

sweethy
25. čer 2009

Škoda, že jsem na nemocenské, určitě bych taky nějakou kytičku dostala 😵 Ale já dostanu v únoru něco lepšího, tak to oželím 😎

hnedoocka23
25. čer 2009

ahoj swethy:ted jsem ti koukala do albíčka..už 9.den jsi měla krásnou viditelnou čárečku 🙂 kolik buněčné ti zaváděli??
takže se citíš prozatím dobře? 😵

sweethy
25. čer 2009

ocko, zaváděli mi 1 kvality B a to bylo 5 buněčné, pak dvě C a ty byly prý ještě míň, takže ty jsi měla mnohem vyzrálejší embryjka, takže si myslím, že ty bys tu čárečku už zítra mít mohla.
No cítím se až podezřele dobře, ale jsem ráda, jen jsem taková unavenější, ale to je i tím, že nic nedělám a asi i utrogestanem.

hnedoocka23
25. čer 2009

jsem taky unavená,ale to dělá ten utroš 😠 to zavádění mě už docela nebaví 😒
uvidíme,uvidíme,každopádně dám zítra vědět a pokud by byla na testíku čárka viditelná,dám ji do albíčka 😎
a měla jsi nějaké bolesti po ET?mi už začali 2den po ET a vyloženě menstruační,když jsem byla v klídku tak ne,ale jakmile jsem chodila,seděla nebo něco dělala,tak bříško bolelo...tedkom to ustalo a prozměnu zase cítím vaječníky 😀

sweethy
25. čer 2009

Nějaké bolesti se mi nevybavují, tak nevím,jestli jsem to jen nezapomněla. Vím, že když jsem ležela, tak mi tak jakoby pnulo bříško, a pak mi asi 2x jakoby ztvrdlo, ale jinak asi nic, fakt jakoby tentokrát žádné Opu, et, nic nebylo, minule jsem to vše cítila nějak výrazněji. Ono je to hodně individuální, takže jsem si říkala, že to nemohlo vyjít, když mi nic není a i přesto se ta druhá čárka na mě usmála 🙂

hnedoocka23
25. čer 2009

každá to máme jinač,jojo...tak se opatruj,já jdu něco dělat..pápá

evcaa
25. čer 2009

ahoj holky ano ano jsme stale celiiiiii

jinak dnes bude sexik tak uvidime 😀 😀 😀 😀 kamaradce nejak vysly spatne testy tak jde zitra rano na cisar chude male nevim co je lepsi jestli cisar nebo priroizene ale asi prirozene uz ten nazev mluvi sam za sebe 😀 😀 😀 😀

hnedoocka23
25. čer 2009

ahoj Evičko,tak pořád celíí 😀 ten Daneček to je ale číslo a klíštatko zároven,nechce se té maminy pustit a nechce 😀
já trošku uklízím povrchově,odpo jedu nakoupit..a večer k ségře,zítra totiž jedou na dovču,tak si jedu pro klíče,at ji můžu zalívat kytičky

evcaa
25. čer 2009

ocko ty budes zitra testit jestli jo tak tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj at tam jsou potvurky //

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru