Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
19. dub 2009

rono das si na retizek prstynek a drzis ho ve vzduchu a levou ruku taky a tri krat mezi palcem a ukazovackem tim retizkem projedes nahoru dolu a pak to polozis nad tu levou ruku a jestli se ti rozoupe dopredu tak je to kluk a jestli do boku tak holcicka nebo to ber jako ano-ne. a me to fungovalo i kdyz jsem ten retizek roztocila nad rukou,prvne se to zastavilo a pak mi to ukazalo 😵

kacza.b
19. dub 2009

pevne doufam ze se to odesilani s konika casem opravi 😠 uz me to nebavi,musim to vzdy zkopirovat a pak az odeslat...hodne zdlouhave 😕

rona2
autor
19. dub 2009

Oni hrajou dost dobře a bylo tam strašně málo lidí včera,tak jsme zdrbly s kámoškou,trochu potancovaly.Ani nehráli do 2 hod.ale skončili dříve,tak jsme pak s něma klábosily.

rona2
autor
19. dub 2009

Taky to mám tak blbé s tím koníkem a nebaví mě to,je to fakt zdlouhavé. 😠

rozi.nka
19. dub 2009

holky tak už jsme po obídku, měli jsme knedlo vepřo zelo, mňááám 😵
kaczko tak jsem to zkoušela ještě podle tebe a vyšla holka 😎 Kuba už je nasraný 😀 😀 😀 zkoušel na mě že to dělám já, tak jsem mu to ukázala ještě jednou a to na mě zase zkoušel že je to kluk ale jak se pořádně roztočilo tak radši dělal že nevidí 😀 chtěl kluka bobek 😅

asmeena
19. dub 2009

rozi: on bude rád i za holčičku a bude super taťka. 😉
To ten můj mi dnes řekl, že pokud budeme mít holčičku, tak on si s ní s panenkama hrát nebudu, že to budu mít na starosti já, že on si s ní bude hrát jen na vaření - tak jsem se musela smát, protože on neumí krom čaje uvařit nic. Prý bude vařit jen to plastové. 😀

Holky, ta čárečka se mi na testu ukázala akorát ve čtvrtek odpoledne a včera už tam vůbec nebyl ani nádech, takže si moc velké naděje nedělám.
Už jsem si na zítra navařila do práce, odvážila jsem si kilojouly a najíždíme zítra s kolegyňkou na dietku. Denně 5000KJ a jak mi přijde mrška, tak k tomu začnu pořádně cvičit - to možná ale ty KJ přidám, aby to nebylo málo.

kacza.b
19. dub 2009

to ti muze ukazat i vic deti,tak budete mit kluka a holku no 😎

me to ukazalo jen toho kluka a to pokazde. tak diky Bohu aspon za zdraveho klucinu 😵 uz aby to bylo 😉

asmeena
19. dub 2009

spasi: to se v tom přípravku nepere, jenom se to v tom nechá namočené - pokud máš více barevné, tak to tam budeš muset občas promíchat a né moc dlouho nechávat, žádné přes noc jak je tam myslím napsané, necháš to třeba jen půl hodinky a okoukneš to, aby ti to zase nevyžralo barvu. Ono je to hodně agresivní, tak musíš použít rukavice, já jsem tak odbarvila i manželovi tričko, ale protože bylo velké a já to nepromíchala, tak tam kde bylo skrčené a ta voda s tím přípravkem se nedostala, tak tam se neodbarvilo. 😉

rozi.nka
19. dub 2009

kaczi já jsem to zkoušela jakoby pořád na to jedno, jde mi o tohle těhotenství takže to pořád kroužilo na holčičku. on říkal schválně že to dělá kluka 😀 jinak když jsem to kdysi zkoušela celkově kolik budu mít dětí tak vyšly dvě holky a kluk 🙂
už aby jsi měla toho klučíka, kde se sakra loudá 😠 😀
asmee každý z našich chlapů bude skvělý taťka 😵 a věř že si bude hrát i s panenkama 😉

kacza.b
19. dub 2009

tak ja taky verim ze tomas bude dobry tatka...

no ja si taky rikam kde se louda ze uz by tady mel byt 😠 ale prirodu neosulim,takze to vidim na pujcku a vzhuru do toho a stesti chodi do kola a obcas sedne na vola,tak doufam ze tentokrat budu ten vul ja 😀

rozi.nka
19. dub 2009

kaczko moc ti přeju ať si na vás konečně to štěstíčko sedne plnou vahou 😎
přeju to samozřejmě vám všem 😉
teď jsem koukla na diskuzi Gyncentrum a vypadá to na další těhuli 😕

kacza.b
19. dub 2009

ze by melo gyncentrum vetsi uspesnost nez fertas 😠 ale my se tak rozjedem a pak budeme k nezastaveni 😵

kacza.b
19. dub 2009

tak jsem koukla na tema spolubojhovnice a ta tabulka tehulek se jim taky pekne rozrusta,tak diky Bohu ze jsou jsou dalsi stastne maminy.

ale my to taky vsechny rozjedem a vsechny se budeme kulatit jako rozinka a katrin. ted to zase bude cekani,tolik stimulantek. holky musite tu smulu uz prorvat a nejlepe vsechny najednou 😵 😵 😵 je jaro tak to pujde jako po masle a budeme se mnozit 😎

kacza.b
19. dub 2009

tak jsem koukla na tema spolubojhovnice a ta tabulka tehulek se jim taky pekne rozrusta,tak diky Bohu ze jsou jsou dalsi stastne maminy.

ale my to taky vsechny rozjedem a vsechny se budeme kulatit jako rozinka a katrin.

kacza.b
19. dub 2009

ten kun si dela co chce 😠

katrin111
19. dub 2009

KELISKY JA JEN polehavam,je mi spatne........meli jsme jit nekde ven a na zmrzku ale nevim.........je mi porad na bliti...........ale zmrzku bych si dala............

kacza.b
19. dub 2009

katrinko to jsou ty mene prijemne stavy tehotenstvi,ale to prejde 😉 hlavne ze je miminko v poradku a za par tydnu uz bude dobre a na nevolnosti si ani nevzpomenes,dej si lizatko 😀

asmeena
19. dub 2009

katrin: miminko je asi přecpané ze včerejších Mc hambáčů. 😀 😉 Ale neboj, s kočárkem se ještě nachodíš.

hnedoocka23
19. dub 2009

ahoj holky,ted jsme dorazili..mám nahoře 1,5kg 😠 pořád se jen žralo a žralo...mám tedkom tak roztáhlý žaludek,že mám opět hlad... 😉

hnedoocka23
19. dub 2009

těším se na fotečky... 🙂

asmeena
19. dub 2009

očko: a co jste v té Wroclavi dělali?

hnedoocka23
19. dub 2009

slavili narozky... 😉 od manži teta slavila...

hnedoocka23
19. dub 2009

ty jo,já jdu asi spát..jsem jaksi přejetá..manža šel na hokej,tak mám klideček..pes je úplně totálka,takže postel taky uvítá....
snad jak se probudím tady budou fotečky..prozatím pá..

asmeena
19. dub 2009

tak to jste si asi pořádně užili, že? A jaká byla cesta? Řídila jsi?

hnedoocka23
19. dub 2009

neřídila,hlásili škaredě,jak u nás tak v Polsku..ale jaksi jim to nevyšlo...tak řídil manža,ale jeli jsme dvěma auty,bylo nás dost a ještě tašky s oblečením...atd atd...
cesta je pro mě nejhorší...Wroclav je skoro velká jak Praha,všude zácpy...tak než jsme ji projeli,byla to hodina a další dvě na dálnici...

jinač to tam mám moc ráda a tetu strejdu taky..akorát je nenávidím za ty kopy jídla!!!!!!!!měla pozvané kuchařky a ty jen vařili a vařili!!!!

asmeena
19. dub 2009

téda, tak to bylo v hodně velkém stylu, kolik tam bylo lidí? A oni jsou Poláci?

kacza.b
19. dub 2009

ahojky holky

ocko to znam,kdyz je v polsku nejaka akce tak je to ve velkem a nemuzes rict ze uz nemuzes...tam se jen ji a ji,ale maji tam hodne moc dobrutek,ktere vubec neznam. mame taky hodne rodiny v polsku,babicka od tamtud pochazela...

katrin111
19. dub 2009

jeee ahoj ocko..........to ses teda mela krasne!!!plno jidla.to bych si nechala taky libit........a pracovali jste tam aspon na mimcu????? 😉 😉 😉 kaci lizatka uz jsem sezrala 2 a ted jsem se najedla snedla jsem 3 rohliky s kremskou horcici a sunkou..tak mi je lepe.a ted jsem i upekla babovku se tesim az vychladne......mramorovou s ořechy

kacza.b
19. dub 2009

tak jsem dneska zkoukla Bathory,no nebylo to nejhorsi...ale videla jsem to na dve pulky,a nektere filmy muzu videt i dvakrat po sobe,ale bathory to asi neni no 😨

asmeen hezka loznice a z kombinaci se sexy kosilkou 😵 tak to joooooooooooo,to budou nejmin dvojcata 😵

kacza.b
19. dub 2009

katrin bacha na to po babovce pali silene zaha 😒

ocko urcite to bylo lepsi a 100% prijemnejsi nez IUI,a doufam ze i uspesnejsi 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru