Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
27. dub 2009

dobre ranko holky,teda tolik smuly najednou...........spasi je mi to moc lito,teda tomu bych neverila ze se vajicka nemuzou oplodnit...........berus ty jsi jeste nase nadeje tak tomu nepodlehej a bojuj holka!!!!!!!!!!!!!!ach jo.nevim co na to rict?????????a jak se dneska citi matyašek???snad uz je mu lip............

j.cien
27. dub 2009

Ahojte holky 🙂

Vse jsem docetla,tak jsem v obraze....Spasi,jsi tak statecna,klobouk dolu ! Ja bych do adopce sla hned,kdyby byl Petr mladsi...ale kdyby neplati...a radeji bych se starala o "cizi" dite,nez o zadne dite....a jen o psa...

Mas jeste 2 hrazene pokusy!Je to boj a sileny napor na psychiku...ale cas smutek z neuspechu zahoji...a je treba se divat dopredu a tesit se aspon z toho ,co mame ted...

No stejne to jsou jen kecy,jak to tak po sobe ctu....je to na ho...,nespravedlive a nevim co jeste...ale stejne se z toho musime vyhrabat kazda sama....

Berus at se ti povede OPU i ET !!!

beruska81
27. dub 2009

ahoj katrin, no já věřila, že spasinka tu smůlu prolomí a nic, no a teď já, ale se mnou to nevypadá o moc líp, už jsem z toho zítřka na nervy, ale budu bojovat.
Matyášek včera v sedm večer usnul v obýváků, nechali jsme ho spát s náma v ložnici, ať jsme u něho, no a spal celou noc, jenom se budil a hrozně pořád chtěl pít, bála jsem se ať se nepočůrá, ale dobrý. Ráno slyšel Marka, že už je vzhůru tak šel za ním a říkal mu, že prý jsem ho vyhodila z ložnice, čertík jeden a v obýváku usnul znova. Pak už byl lepší, pořád jenom pije, ale nejí, no hlavně, že pije. Snad už bude dobrý 😉

larri
27. dub 2009

Ahoj Ladus,druhy az ctvrty den MS by si mela jit na krev na hormonalni profil a podle toho ti udelaji kratky nebo dlouhy protokol.Od holek vim,ze se to muze menit pri kazdem ivf.Ja mela pri 1.ivf hodnoty tak,ze doktorka nevedela,ktery nasadit,ale rozhodla se pro kratky.Ted se chystam pro 2.ivf a budu mit kratky zase,ale jine injekce.

rona2
autor
27. dub 2009

A co ty Katrin jak se cítíš?

katrin111
27. dub 2009

berus mozna ma maty nejakou vnitrni horecku,ale aspon se procistil a hlavne ze pije,jist nemusi.............neboj dopadne to dobre musis verit,ja taky verim............porad si rikej ze mas aspon 2 vajicka.ja mela jedno taky jsem neverila a vidis............ 😉 takze nemysli na nejhorsi..................ahoj martinko tos napsala pekne...........ahoj larri!

beruska81
27. dub 2009

katrin díky, fakt děkuju, jste moje opora, jsem ráda, že jsem tady s váma 😔

katrin111
27. dub 2009

ahoj romi.ja se zatim citim dobre...........rano me natahovalo porad jak jsem smrkala tak jsem trosku blinkla do umyvadla ale jinak dobre.............. 😉 nejhorsi jak me boli hlava to je zahul............ctu romi ze se ti v praci libi,tak to je super.............

katrin111
27. dub 2009

neni vubec zac berus,taky jsem rada ze vas mam...............mame stejny problem....a ten kdo nic z toho nezazil tak vubec nevi o cem je řeč..........

rona2
autor
27. dub 2009

Ty první měsíce jsou v těhu těžké,já jsem byla na záchodě pořád jak mi bylo zle.
A práce to je úplně o něčem jinem než jsem měla doteď,je tam pořád co dělat,ale aspoň to utíká.

beruska81
27. dub 2009

jo katrin je to tak, o víkendu jak tu byli ti známi tak ta baba už byla 2x na potratu v poslední době, to už jsem tady psala, no a já v tu sobotu tady s něma seděla a neměla jsem si s ní co říct, my se snažíme jak blbci, a ona si klidně chodí na potraty,ale je to tak kdo to nezažil neví

rona2
autor
27. dub 2009

To máš pravdu Katrin a nejlepší to s nikým kdo o tom nemá ani ponětí nerozebírat.

rona2
autor
27. dub 2009

Beruš kdyby si prošla tím co my tak na potrat nemá ani pomyšlení a raději má těch dětí víc.

katrin111
27. dub 2009

takt o je super romi ze jsi spokojena............je to hnus ta zenska.....2x potrat a s ni to nic nedela.ja bych si vycitala ze jsem zabila zivot.................jj to mas pravdu ze to nema smysl s nekym rozebirat...taky jsem se uz ponaucila......jak mi ta moje sousedka rekla....kdo umi ten umi kdo neumi ten chodi po doktorech...........

rona2
autor
27. dub 2009

kdyby to bylo o tom,že to někdo umí a někdo ne!Jak to někdo dělá je myslím úplně jedno,ale takovým to nevysvětlíš!
Katrin já teď budu mít víkendy volné tak se domluvíme a dojedete na drb,ju?Dětičky si pohrajou a chlopky seznámíme. 😉

beruska81
27. dub 2009

no s ní to rozhodně rozebírat nebudu, rodina o tom sice ví, ale jenom že se snažíme s pomocí caru, naši a ségra o tom ví všechno, ona si taky tím prošla, tak se o tom dost bavíme.
Ta baba nemá vůbec žádné výčitky nic, nechápu 😠
Rono je fajn, že tě to baví, mě by kytičky taky bavili, sem tam jezdíme nakupovat do klia bohuslavice, to je velkoobchod květin a tam by mě to taky bavilo.

rona2
autor
27. dub 2009

Beruš tak tam pracuji,ale mají ještě jeden velkosklad v Přívoze.

beruska81
27. dub 2009

aha to jsem nevěděla, já myslela že jsou jenom v Bohuslavicích, no tak to musíš mít super, i když si myslím, že ty holky se tam dost namakají jak pořád musí chystat zboží pro auta 😉

katrin111
27. dub 2009

holky na kazdeho jednou dojde.jak zpiva farna bozi mlyny melou...................

katrin111
27. dub 2009

jj rony prijedu a rada 😉

hnedoocka23
27. dub 2009

ahoj holky,přeji hezý den 🙂

víte něco o michince holky??? 😕

hnedoocka23
27. dub 2009

vítám mezi nás ladus 🙂

rozi.nka
27. dub 2009

Krásné ráno princezny 🙂
Spasinko je mi moc líto, že to takhle dopadlo. Ale věřím, že i na vás se jednou usměje štěstí a doufám, že to bude v co nebližší době 🙂
Beruško snad se aspoň tobě zítra zadaří 😵 a Matyášek bude zdravý 😉
Rono gratuluju k príma práci 😉 tak to má být, člověk se má do práce těšit a ne nutit 🙂
Katrin a co tvůj mimoušek?

hnedoocka23
27. dub 2009

ahoj rozinko..stále pracuješ??? 😉

rona2
autor
27. dub 2009

Michinka se vůbec neozývá. ☹
Možná něco ví Evča.

j.cien
27. dub 2009

Na Michinku casto myslim..asi je ted pro ni lepsi nechodit na Konika...tezko rict,je to na prd...

rona2
autor
27. dub 2009

O víkendu jdu pracovat zase. 😉

hnedoocka23
27. dub 2009

hm,to je škoda,dneska ráno jsem na ní dost myslela...snad ji je dobře 😔

rozi:malá rozinečka je krásná,určitě bude tak pěkná jak maminka 😵

katrin111
27. dub 2009

ahoj ocko a rozi.mimousek je zatim hodny.........ale nechci to zakriknout..............ja makam.peru vysavam ted uz jsem to dodelalaa ted jdu na prach..............

rozi.nka
27. dub 2009

ahoj očko, jasně že jo. prodáváme s rózou o 106 😀
na michinku jsem si taky kolikrát vzpomněla. doufám, že je v pořádku zlatuška 😔

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru