Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
12. kvě 2009

ty jo 33???to je mazec teda...a neměla jsi OHSS???já měla jen vajíčka 3,z toho zavedli jen jedno ☹ měla jsem předčas.ovulku,tak proto tak málo,některé se uvolnili den předtím...

hnedoocka23
12. kvě 2009

nic,jdu sadit kytky a balkon,prozatím pá..

sweethy
12. kvě 2009

no jo, nějak moc dobře reaguju asi na puregon nebo čím to. měla jsem náběh, ale ohss nakonec nebylo, nebo možná bylo, břicho bolelo fakt šíleně, ale nikam jsem nešla a na žádné kontrole problém nebyl, jen mírně, tak jsem to bez jakéhokoliv zásahu přešla. Však teď taky piju a piju, což není zrovna moje oblíbená činnost, ale musím 😎

j.cien
12. kvě 2009

Swet!!Tak to je krasa,tolik vajicek!!!
Moc drzim palce,at se jich co nejvic oplodni!!
A z minuleho IVf mas jeste nejake mrazacky asi,ne???

j.cien
12. kvě 2009

Cus Ocko,tak si udelej krasny balkonek a pak supky dupky na konicka!

sweethy
12. kvě 2009

j.cien, žádné mrazáčky, právě, že ta kvalita asi díky tomu počtu byla horší, tak jen dvě zavedly a ostatní byly už jaksi nepoužitelné, tak nevím, docela jsem se tomu divila.

j.cien
12. kvě 2009

Swet a Sobek chtel,abys darovala vajicka uz ted po tomhle OPU?

sweethy
12. kvě 2009

No chtěl, že jich mám moc a k čemu mi jich tolik bude a takové řeči a taky že když se pak spojí z jinými spermiemi, tak se dá porovnat kvalita těch embryjí, jestli třeba budou lepší než s manželovými, tak že by mohla být v manželových chyba nebo naopak v mých vajíčkách. šel na to chytře, psychologicky, takže i když po minulé zkušenosti jsem opravdu vážně darovat nechtěla, tak jsem prostě podepsala, takže to vypadá, že manželovými spermiemi oplodní jen 12, bohužel. Jak jsem s centrem spokojená, tak to darování, kterému se prostě nedá nějak vyhnout, mi prostě vůbec nesedí. Asi jsem málo bojovná nebo co.

j.cien
12. kvě 2009

Aha,no to je mazec...ale treba se aspon pak dozvis,jestli s cizima spermosama se vajicka oplodnila...i kdyz k cemu ti ta informace bude,jestli nechcete jit do darcovskych spermii....

j.cien
12. kvě 2009

Kazdopadne Swee moc drzim palce,at to tobe uz KONECNE dobre dopadne!!!
Kdy mas jit na ET,zitra budes volat??

sweethy
12. kvě 2009

No info vlastně k ničemu, zatím o dárcovských neuvažujeme a taky si říkám, že mi ty dva pokusy úplně stačí, že další jestli někdy, tak za pár let, ale necítím se na to, podali jsme si žádost o adopci a další kroky by se ubíraly pradvěpodobně tímto směrem, navíc nemáme zjištěnou žádnou příčinu, proč skoro tři roky ani náznak těhotenství, tak třeba se zadaří časem i přirozeně.
ET- máme si ve čtvrtek zajel do OL,kde nám řeknou jak se embryjka vyvíjí a pak asi v pátek znova a to už by ET byl.

hnedoocka23
12. kvě 2009

kytičky jsem zasadila..ale jsem tak mrtvá,že na dnešní úklid kalím a jdu spát 😀

hnedoocka23
12. kvě 2009

mám ještě dva dny volna,tak můžu ulízet ostošest....v sobotu holky jdeme do cirkusu humberto s rodinkou a manžou,už se těším 😉

hnedoocka23
12. kvě 2009

larri,no já mám dostat mensky kolem 28..a pak jdu na odběry krve a začínám od 3dc se stimulkou... 😉 tak se budeme podporovat 🙂

katrin111
12. kvě 2009

teda konecne se tady zase keliskuje..................cekame na svagra stavi se s malou.................samik lita venku a ja papkam chleby se sunkovou penou.......to muzu 😀

hnedoocka23
12. kvě 2009

katrinko těhulko,ahoj....pošli mi sem jeden chleba..šunkovou pěnu s hořčicí miluji 😝

hnedoocka23
12. kvě 2009

kdy se dozvíš,co čekáš??? 😉

katrin111
12. kvě 2009

ahoj ocko,klidne se stav na chlebik 😉 asi az ve 20.tydnu driv urco ne..................takze az tak za 6tydnu nejdrive...........a co ty jak se mas???vidim ze dobre 😉

katrin111
12. kvě 2009

jinak mam taky strach z tech tripple testu

katrin111
12. kvě 2009

vite na co cuci muj chlop???na kouzelnou skolku 😀 😀 😀 😀

hnedoocka23
12. kvě 2009

6.týdnů je tady cobydup..poslední dobou mi to rychle utíká...
děkuji za optání,ale jde to...sice to někdy drhne...ale nestěžuji si... 😀 ted jsem často v práci,tak nemám čas myslet na mimi atak..tak mě to tolik netrápí a ani to IVF nějak moc neprožívám...bud to vyjde nebo ne,já to nijak neovlivním...a nervovat se nebudu...

hnedoocka23
12. kvě 2009

na kouzelnou školku se taky semtam podívám,ale když hlídám malou..a můj manža se dívá někdy na Bořka stavitele,to ho prý baví a na Krakonoše 😀

hnedoocka23
12. kvě 2009

katrin neboj....myslíš jako výsledků??

katrin111
12. kvě 2009

jj to mas pravdu a jdes na to dobre 😉 jj vysledku..................ceka me to asi za 2 tydny................taky mam rada krakonose 😀

hnedoocka23
12. kvě 2009

musíš doufat a věřit v to,že to dopadne co nejlíp..a určitě jo 🙂 držím palečky...nestresuj se,to škodí... 😉 já mám ráda krtečka 😀

hnedoocka23
12. kvě 2009

i manža si všiml,že to nějak neřeším to ivf..ví,jak jsem to prožívala poprvé a tedkom...změna!...bude nebo nebude v bříšku..

katrin111
12. kvě 2009

jj diky moc....doufam....ale jak vidim co se deje tak mam strach...............samika jak jsem cekala tak jsem nic takoveho neznala zadne rizika a bylo to v poho...............

katrin111
12. kvě 2009

jj poprve jak jdes do ivf tak je to neco noveho a tedka aspon vis do ceho jdes............a fakt jdes nato dobre pozitivne a to je dobre 🙂

hnedoocka23
12. kvě 2009

jasně no,to je to,že zajdeš i na jiné témata,tam si počteš...to si počteš a pak jsi vystrašená..nevšímej si toho..vím že je to strašné,ale ber ohled i na sebe 🙂 já pořád říkám,že když to tak má být,tak to tak bude a my to neovlivníme,prostě se vším...je to mnohdy nespravedlivé,ale je to už tak 😖

katrin111
12. kvě 2009

jj to mas pravdu............lepsi nic nevedet................ted vyslo to ivf te ywusce ze???na podruhe?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru