Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
13. kvě 2009

prý krátky..předtím jsem píchala 10dní 😉

rozi.nka
13. kvě 2009

ahoj kelišky udrbané 🙂

asmeena
13. kvě 2009

ahoj hoky. Dnes jsem si koupila další kytičky a petržel a taky uvažuju, že si ještě do zahradnictví zajdu koupit mátu (měli nádhernou čerstvoučkou a velkou) a začneme si zase dělat mojitka. 😉

cien: tvoje mrcha pořád nic? To je zajímavé. A nechceš zavolat Kájovi ať ti ji vyvolají. Mně taky museli před první IVF píchat agolutin (nebo co se to píchá na vyvolání) a to jsem meškala asi jenom týden.

katrin111
13. kvě 2009

ahoj ženske,dneska jsem nemela vubec cas,tak nakukuju az ted..................byla jsem rano v poradne.............odpoledne byla u me kamoska..........

rozi.nka
13. kvě 2009

katrin a co v poradně? 🙂

katrin111
13. kvě 2009

jj vse dobre..nepribrala jsem a mimco je krasne meri 6,5cm.delala mi utz a ja to mimco videla asi 5minut jsme ho pozorovali,porad tam sebou vrtelo skakalo proste nadhera 😵 😵 😵 😵 za 2tydny jdu na tripl test tak jsem zvedava...............

rozi.nka
13. kvě 2009

jéé 6,5 takový macík 😵
já jdu příští středu tak jsem zvědavá co se dozvím 🙂

katrin111
13. kvě 2009

jj krasne roste..............mam radost ale klidna budu az po tom testu..............

katrin111
13. kvě 2009

jo a jeste jsem dostala takovy kufrik pro nastavajici maminy...bylo tam toho dost.....1plinka pampers,vlhke ubrousky,pak casopisy,pak takove mami napoj,pak kava bez kofeinu to CARO pak nejaky balzam na rty,testry kremu na brisko.....fakt hodne

rozi.nka
13. kvě 2009

jasně, to dobře chápu 😉
na mě to dnes nějak padlo, o půl čtvrté jsem se vzbudila na záchod a pak jsem nemohla zabrat. hlavou se mi honily samé nepěkné myšlenky, nedaly se zahnat. nějak mě opouští optimismus a jsem protivná jak prase protože nevím co bude ☹ to je pro mě nejhorší ta nevědomost 😖
každý říká, že to bude dobré ale nikdo mi to neřekne na 100%, nikdo to neví stejně jako já.
ty se ale nestresuj, všechno bude dobrý, stejně jako u Samíka 😉

rozi.nka
13. kvě 2009

jéé to já jsem nedostala nic 😠 😀
předchozí příspěvek jsem měla 5800 tak snad je to dobré kulaté znamení 😅

katrin111
13. kvě 2009

je to silene ty stresy...uplne te chapu................jeste tento tyden davaji v sama doma o vadach novorozencu,bylo tam i rozstep nosu a pusinky...bobecci uplne se mi chtelo brecet jak ukazovali fotky............ach jo.....lepsi nic necist a nevidet ☹

rozi.nka
13. kvě 2009

jo je to děs, to bych ani nemohla vidět ☹
zaregistrovala jsem se na rodině aby mi každý den chodily meily o bříšku. pošli mi do ip tvůj meil, přepošlu ti je. je to pecka, přesně jako by psali o mě 😒
jinak riziko těch rozštěpů se dá snížit kyselinou listovou, měla by se brát měsíc nebo dva před početím. ale stejně je to takové, co se má stát to se stane 🙄

katrin111
13. kvě 2009

jj ja ji uzivala nez jsem otehotnela,pak i ten femibion 800 tak snad ................ale hodne zen to uziva a pak...........

rozi.nka
13. kvě 2009

katrin nemaluj čerta na zeď 😉
máš to tam, přečti si to popořadě 107 a pak 108 den, já jsem málem odpadla jak mi to přišlo

katrin111
13. kvě 2009

ja vim..........tyyy jjooo dobryyyyyy..jak se mam zaregistrovat?????????

katrin111
13. kvě 2009

rozi ve kterem tydnu jsi presne byla jak jsi sla na tripla???ja budu 15+2 snad to neni brzo.........

rozi.nka
13. kvě 2009

já jsem byla přesně 16+0
http://www.rodina.cz/scripts/detail.asp?id=1855 tam to máš úplně dole se zsregistruješ 😉

rozi.nka
13. kvě 2009

katrin pro dnešek končím, jdu si provětrat hlavu na procházku s Bibkou nebo mi praskne 😠
všem keliškám přeju krásný večer 😎

hnedoocka23
13. kvě 2009

ahoj holky,byla jsem na bruslích,ted jsem přijela a ještě musela zajít s čikem na prochajdu,už se mi nechtěl..ted jdu na salát,manža mi aspon uvařil těstoviny...

katrin111
13. kvě 2009

jj rozi mej se pekne,paaaa,ahoj ocko.....jdu koukat aspon na konec ulice

hnedoocka23
13. kvě 2009

jojo

hnedoocka23
13. kvě 2009

tu se už nedebatuje? 😉

hnedoocka23
13. kvě 2009

j.cien..takže tím že byl Kája nasraný budeš stimulovat puregonem???

hnedoocka23
13. kvě 2009

přeji pěkný večer..jdu do vany a navštívit lůžko...po inlinech jsem k.o.--- pápápá 😎 😀

kat77
13. kvě 2009

ahoj holky...jak se máte, ani jsem vás nedočetla, co novýho? Já jsem byla dnes na UTZ a mám 3 folíky 17, 17, 22 a v pátek IUI v Polance..

kat77
13. kvě 2009

Holky, psala jsem berušce a vůbec mi neodepsala, tak nevím, co se děje ☹ , poslední zprávu psala pár dní tomu a že test negativní zatím ☹

kat77
13. kvě 2009

Ani nevím, jestli Beruška byla na HCG

kat77
13. kvě 2009

Katrinko, co se ti promítalo v hlavě, jak jsi byla na IUI?...které ti vyšlo 😉

katrin111
14. kvě 2009

krasne ranko holky,pochutnavam si na koblizkach a pribinacku 😀 😀 😀 😀 katy celkem se mi nepromitalo nic ale az jak mi to udelal kajoch tak to zacalo...horor!!!!!!!!!!!!zacalo mi byt zle,stavy na omdleni tak jsem si tam musela lehnout a dostala jsem vodu a algifen,pak me cely den bolelo bricho silene tlaky a taky jak mi udelal tu iui tak jsem nevedela jestli se tam po..ru nebo co................mela jsem silene tlaky a jak mi delal za 2 dny reinseminaci tak to uz bylo v poho..chvili bricho bolelo ale pak uz vse ok 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru